Vichy

Ár:   7399 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2019. január 28.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

"Vichy Termálvíz 10%-os koncentrációban és 3 energiát adó molekula [hialuronsav + aquabioryl + λ-karragén] segítik a víz áramlását az arcbőr sejtjeiben, az arc különböző területeinek egyenletes hidratálása érdekében. A Vichy termálvíz már jól ismert regeneráló és bőrnyugtató tulajdonságait nyújtja új eredményekkel ötvözve: megnyitja a sejtek közti átjárókat, vízmegtartó összetevőinek segítségével lehetővé teszi a víz áramlását az arcbőr minden területén. A hialuronsav és aquabioryl juttatják a bőrbe a hidratáláshoz szükséges vizet, a λ-karragén pedig a hosszan tartó hatás érdekében a bőr barrier funkciójának helyreállításában játszik szerepet."

Alicece

2019. október 6.

Nekem nem volt jo a tulérzékeny börömre...ami hámlo és piros sokszor....nem birtam elviselni viszketést váltott ki. Gondolom a parfüm miatt...egyébkent nem értem mi keresnivaloja a parfümnek gyogyszertári krémekben.
Szerintem érzékeny és rozaceás börüeknek nem jo választás

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 6.

Szerintem érzékeny és rozaceás börüeknek nem jo választás

pamutnyul

2019. március 28.

A tesztelès fàzisàban vagyok, de màr most imàdom!
Az eladó hölgy jobban ajànlotta a Mineral 89 Boostert, vègül azt is megvettem a Slow Age ajàndèk krèm miatt.
A 2 krèmet az arcom 2 felère kentem, hogy jobban össze tudjam hasonlítani. A booster sem rossz, de tapintàsra ès làtvànyra is ez a szèrum nyert, a bőröm olyan lett, mint a babapopsi :) Làtvànyra is simàbb, feszesebb lett ezen az oldalon a bőröm. Új kedvenc :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 28.

A tesztelès fàzisàban vagyok, de màr most imàdom!

silence

2019. március 19.

Egyszerűen fantasztikus ez a szérum!!!
Kb. 1 hónapja használom napi kétszer. Reggel és este, tisztítás és tonizálás után a nappali (Vichy Aqualia Thermal Light), illetve az éjszakai krémem (Vichy Aqualia Thermal Spa éjszakai bőrfeltöltő krém-gél) alá alkalmazom.
Amióta használom sokkal hidratáltabb a bőröm, szépen kisimult, a fáradtság és a nyúzottság jeleit teljes mértékben eltüntette. Szerencsére eddig sem ráncosodtam (pedig már kezdek belépni abba a korba), de amióta ezt kenem még feszesebb a bőröm.
Hatalmas pozitívum számomra, hogy abszolút nem zsírosít és pattanásokat sem okoz, olyan, mintha egy az egyben megújult volna a bőröm, amióta ezeket a Vichy Aqualia termékeket használom.
Ez a szérum tényleg olyan a szomjazó bőrnek, mint nyáron, a tikkasztó hőségben edző sportolónak az izotóniás ital...... szinte azonnal feltölti folyadékkal a bőrt, élettel és energiával látja el a sejteket.
Nem éreztem még így egyetlen arckencével sem, de ez tényleg CSODASZER számomra!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 19.

Egyszerűen fantasztikus ez a szérum!!!

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Mannose, Sodium PCA, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak