Vichy

Ár:   5480 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: diakanetta, az összetevőket feltöltötte: lil, Módosítva: 2019. január 28.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Vichy termálvíz már jól ismert regeneráló és bőrnyugtató tulajdonságait nyújtja új eredményekkel ötvözve: vízmegtartó összetevőinek segítségével lehetővé teheti a víz áramlását az arcbőr minden területén. A hialuronsav és aquabioryl juttatják a bőrbe a hidratáláshoz szükséges vizet, a λ-karragén pedig a hosszan tartó hatás érdekében a bőr barrier funkciójának helyreállításában játszik szerepet.

Bőrgyógyászati ellenőrzés mellett, érzékeny bőrűeken tesztelt.

jampiangel

2019. január 18.

Glamour napon vettem akciósan, így nem volt akkora érvágás, de kissé csalódtam benne. Vízhiányos, kombinált bőröm van, de ez eléggé eltolja zsíros irányba. Nappalra semmiképpen nem tudom használni, éjszakára oké, de még így sem szívódik be 100%-osan. Most a páromnak rendeltem egy 30 ml-es tubusos verziót, ő szereti amikor kiszárad a bőre. Az illatanyag mennyisége tényleg túlzás, kellemes illata van de ez egy arckrém nem pedig parfüm.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.

cicukacukika

2019. január 14.

Vízhiányos, olajos bőrömre vettem elsődlegesen hidratálás miatt, másodlagosan smink alá. Nem csodaszer, nekem pár óra múlva kifényesedik, átzsírosodik tőle a bőröm. Az illata, állaga rendben, könnyen beszívódik. Nem fogom újra venni, tovább keresgélek. Ráadásul amióta használom, pattanások jönnek ki az arcomon, eddig ez nem volt jellemző, nem tudom ez a krémtől van vagy sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 14.

Nicole97

2018. december 16.

Fantasztikus krém, imádom. Teszi a dolgát, szuperül hidratál. Annyira puha utána a bőröm, hogy folyton az arcomat tapogatom. :) Az illata lehetne egy picit enyhébb, de egyébként nem zavaró. Biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 16.

hbendeguz

2018. augusztus 19.

Szeretem az illatát kevés kell belőle... Bár az összetevoi nem tul szepek

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Szeretem az illatát kevés kell belőle... Bár az összetevoi nem tul szepek

zsuzsi1015

2018. augusztus 13.

Még februárban kaptam ezt a krémet, amit azóta is használok. Lassan sajnos el fog fognyi, de biztos, hogy újra veszem. Én esténként használom, mivel kicsit zsírosítja a bőröm, de nagyon meg vagyok elégedve. Akkor élvezem legjobban, amikor arcradírozás, arcpakolás után bekenem vele az arcom. Másnap csodaszép lesz tőle a bőröm (igaz, pattanások gyulladt helyeit nem tünteti el, de tökéletesen hidratál!). Nagyon szeretem! Télre meg pláne jó lesz ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Anithecat

2018. július 25.

Jó illatú, jó kis krém, az éjszakai krémmel együtt használom, maga a nappali nem egy nagy cucc, de így kombóban sokkal hidratáltabb a bőröm. Jól beszívódik, jó illatú, de semmi extra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

CatLynn

2018. július 18.

Évek óta használom ezt a krémet, meg vagyok vele elégedve. A hidratáló hatása nekem elegendő a kombinált bőrömhöz. Az illatát kifejezetten szeretem, az új csomagolást azonban nem értem. Amikor meghallottam, hogy megújul a csomagolás, reméltem, hogy végre talán pumpás kiszerelést kap, de nem hallgatták meg az imáimat. Akkor még jobban szeretném. Mindig akciósan veszem, nekem ennyi pénzért ár-értéket nézve szuper kis krém, ezért nem vonok le pontot a csomagolás miatt. Én egy szintén Vichy éjszakai krémmel, és a 69 Boosterrel kiegészítve használom, plusz sminkelésnél az ásványvíz spray, és a bőröm szereti ezt a kombinációt. Nem zsírosodik jobban, mint korábban, nincsenek pattanásaim, és telt, puha bőrképet kapok. Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

Pongyos

2018. július 8.

Az én zsíros bőrömnek túl sok. Nehezen szívódik fel és zsíros érzetet hagy. Télen talán nem lenne sok, most viszont csak éjszakára tudom elhasználni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 8.

solyczi

2018. július 5.

Maga a krém nem rossz, jól hidratál, de az illata számomra is feleslegesen erős, ellenben a párom imádja ha megérzi az arcomon. Kb parfüm erősségű illatanyagú ami egy krémhez képest talán túlzás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

Egi

2018. július 5.

Hát nekem kicsit marja a bőröm. Pedig nem érzékeny. Le kellett mosnom mégiscsak fél óra után. Többet inkább nem próbálom ki, de amikor felkentem fullasztott is, nehéz bőr érzést éreztem. A hidratálása amúgy jó lenne, puha volt a bőröm, bár mégis hagyott egy réteget. Az illata túl erős, zavaró. A többi vichy terméknél nem éreztem maró érzést. Kivéve az aqualia éjszakai krémjénél is, enyhébben. Azt is le kellett törölnöm

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Biosaccharide Gum-1

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).