Vichy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nyuszi1, az összetevőket feltöltötte: diana, Módosítva: 2013. szeptember 10.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek

Krém, de vastagon felkenve kiváló regeneráló pakolásként is.

Fviki

2015. december 27.

Na ez az a kence, ami olyat tett, ami már évek óta nem történt meg velem. Tegnap - kicsit menekülvén a karácsonytól (istenem istenem szeretem a dolgos hétköznapokat, egyszerűen rühellem azt, ami karácsony címszóval zajlik) - szóval elmentünk kirándulni. Na, gondoltam, e kis kence jó lesz, kicsit szárazabb is a bőröm, ez majd jól megvédi a "hidegtől" no meg a széltől. És mi történt reggelre? A homlokomon pattanás nő! Nekem! Basszus, évek óta nincs egyetlen pattanásom sem, semmilyen kencétől, ettől meg rögvest! Hiába no, ez kukesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 27.

tunc

2012. december 16.

Nekem bejott, eleg problemas a borom. Nem leszek tole pattanasosabb, viszont ahol szaraz a borom, azt helyre hozza. Nincs semmi parfum illata, meg szine, szoval szerintem nem rossz. Ami mast probaltam eddig semmi nem jott be. Altalaban tul zsiros lett tole a borom. Ettol nem. Csodaszert meg nem talaltam, ami tokeletesen eltunteti az egy - ket pattanasomat, de nem lesz szaraz a borom, es a kezdodo 30as rancaimat is megallitja. :) Ha valaki tud ilyet kerem irja meg a nevet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 16.

skincare

2012. február 27.

Anno próbáltam ezt a krémet. Kellemes, télen jól esik a bőrnek, de semmi extra hidratálás, vagy védelem, ahogy a reklám mondja. Nem venném meg újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 27.

diana

2012. február 11.

Télen szeretem használni, mert gazdag krém, jól hidratál, kifejezetten száraz bőrre való. Állaga, pumpás kiszerelése és hatása is tetszik, sokáig elég. Kár, hogy UV-szűrő nincs benne, emiatt csak 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 11.

Nyuszi1

2012. február 2.

Nem árt, de nem is használ... olyan, mint egy közepes minőségű L'oreal krém. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 2.

Nem árt, de nem is használ... olyan, mint egy közepes minőségű L'oreal krém. :(

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.