Vichy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. február 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Önmagában vagy a megszokott nappali arckrém alá is használható az intenzív hidratálás érdekében. Értékes ásványi anyagokban gazdag Vichy termálvízzel. Aquabyoril-lal, amely hidratált érzetet ad. Parabenmentes formula. Hipoallergén. Érzékeny bőrre készült formula.

ribizlizizi

2015. szeptember 11.

Büdi alkohol szaga van, de nagyjából elfogyott az üveggel. Semleges véleménnyel vagyok róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 11.

Lorna

2015. augusztus 30.

Nem irritált pedig sok benne az alkohol. Első szérumom. Enyhe illata volt, finom állaga. Most van egy új verziója, vagy egy másik verziója, a Vichy Aqualia Thermal Dynamic Hydration Serum, aminek barátságosabb összetevőlistája van. Persze most meg arra ácsingózom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

tave

Korcsoport: >54
2015. április 4.

Nekem viszont nagyon bejött. Én a nappali krém alá tettem és így szerintem elég kiadós volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. április 4.

Márti85

2014. április 14.

Mikor felkentem, éreztem benne az alkoholt, amit nagyon nem szeretek a kozmetikumoknál. Csodát nem művelt. Hamar elfogyott, de legalább jó drága volt. :-( Asszem ezzel befürödtem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 14.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Dimethiconol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Biosaccharide Gum-1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.