Vichy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bogar81, Módosítva: 2016. március 7.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Növényi eredetű, bőrnyugtató Proline Cutei hatóanyaga által gyorsan enyhíti a bőr irritációját még az epilált bőrön is.

zafrina

2017. április 19.

Én személy szerint még nem találtam magamnak ettől jobb izzadásgátlót, pedig elég sokat kipróbáltam már. Tizenéve használok Vichy deot. A régi fehér kupakos volt a legjobb, de azt megszüntették. Próbáltam leváltani a húzós ára miatt, télen a Secrettel szoktam felváltva használni, de nyáron csak ezzel tudok létezni.
Más termékektől rövid időn belül izzadtnak, büdösnek, ápolatlannak éreztem magam. Remélem ezt nem fogják kivonni a forgalomból.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 19.

yokkoa

2015. január 10.

Kettő volt összecsomagolva egy jó nagy 50%-os felirattal... az én hibám, hogy nem néztem meg: csak a másodikat adták féláron, ezt itthon vettem észre, mert mást is vettem és ott helyben nem számolgattam...
Az viszont a termék hibája, hogy annyit sem tud, mint egy Dove dezodor, meg büdös is, meg gyilkos összetevőkkel van tele, meg rohadt drága még "akciósan" is.
Soha többet nem veszek Vichy-terméket (az arckrémük se volt jó semmire, drága lehúzás!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 10.

szilvion

2013. december 31.

Nem éri el a célját, és az én bőrömet még irritálta is a nevével ellentétben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 31.

Nem éri el a célját, és az én bőrömet még irritálta is a nevével ellentétben.

sam

2013. október 16.

Drága és egyáltalán nem jó, még valami savanyú szagú is lettem tőle, szóval kiábrándultam és csalódtam... Egy ilyen márkától, gyógyszertárban, ennyi pénzért, bőrgyógyász javaslatára... Teljesen rossz. Hát 1-es!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 16.

d.krisztina

2013. május 13.

Régebben használtam. Nagyon drága és egyáltalán nem hat. Ha jól emlékszem,illata sem volt csak valami furcsa szaga. Elég gyenge a Vichy-től.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 13.

zsuzsanna8papp

2012. július 4.

Nem irritálta a bőrömet, de nem is használt. Bár nekem igen kevés izzadásgátló hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 4.

brita24

2012. április 18.

Gyenge minőségű, többet vártam volna. Irritációt nem okozott, de nem is volt izzadásgátló hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 18.

Gyulladáscsökkentők: Nymphaea Alba (White Water Lily) Flower Extract

A fehér tündérrózsa virágának kivonata. Gyulladáscsökkentő, nyugtató hatású összetevő.

Búza fehérjéből előállított aminosav. A bőrre nyugtató, gyulladáscsökkentő és regeneráló hatással van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!