Vichy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: petra9229, Módosítva: 2016. február 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők

SPF50-el.

ancsibancsi

2014. augusztus 13.

Tengerparti nyaralásra ezt vittük, engem kicsit zavar, hogy nem szívódik be maradéktalanul, de behunyom a szemem, mert egyszer sem égtem le. Szerintem a Shiseido ikonikus napteje jobb ennél, bár nem is egy kategória a kettő, de megérdemli az ötöst.

Ja és fényérzékeny vagyok, de ettől nincs semmilyen kellemetlen tünet, ha napoztam. :) :) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 13.

nyau89

2013. július 30.

Már nagyon várom, hogy felavathassam (gyógyszertárban kaptam naptej mintát és azt imádtam), ez most érkezett meg, akciós áron volt náluk, tegnap rendeltem. Micsoda gyorsaság :) és egy csudijó óriási strandtáska volt az aji.
Hófehér a bőröm, teli anyajegyekkel így indokolt az ilyesmi kence....

Felavattam :D
Nem zsíros, nem ragad, nincs vele gond. Egy másik ilyen vichy terméknél olvastam, hogy elszínezte a bikinit, én ilyet nem tapasztaltam. Illata nincs. Maradok ennél, vagy legalábbis hasonló kategóriájú naptejnél ezentúl.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 30.

Hófehér a bőröm, teli anyajegyekkel így indokolt az ilyesmi kence....

Felavattam :D

MissNickole

2013. március 2.

Szőke hajú fehér bőrű vagyok és az elmúlt 10-15 évben sajnos annyira erős lett az UV sugárzás, hogy míg gyermekkoromban egyszerűen napvédő nélkül rohangálhattam nyáron a 30 fokban és nem égtem le, manapság még 100-as faktorú naptej is elkelne.

Szóval a Vichy volt az egyetlen ami nekem bevált, a kocsiban ülve az üveg mögött is hatásos....
Igazán semmi rosszat nem tudok elmondani róla, 3 éve használom, azt vettem észre nem változott a minősége.
Abszolút megéri az árát, mert nekem aki napi szinten használom, a forró napokon többször is 1 flakonnal elég nyárra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 2.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.