Vichy

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sunchi, Módosítva: 2021. február 26.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nyugtató, viszketésgátló hatással érzékeny vagy külső hatások által irritált fejbőrre. Segít megerősíteni a megviselt hajszálakat.

Klinikailag tesztelt nyugtató-csillapító formula:

• Sensirine: klinikailag igazolt nyugtató hatás.
  • Panthenol: puha, fényes haj.
  • Glicerin: hidratáló tulajdonságáról ismert.

Szulfátmentes. Parabénmentes. Hipoallergén. Festett hajra is alkalmas.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Benedetta88

2021. december 12.

Gyorsan zsírosodó hajtővel és kiszáradásra hajlamos hajhosszal rendelkezem. A fejbőröm sosem volt érzékeny szerencsére és a viszketés sem jellemző. Elhasználtam egy flakonnal, több hónapig elég volt még úgyis, hogy heti 2x biztosan mosok hajat, de van, hogy többször is. Amit nagyon szeretek benne, hogy szulfátmentes és kímélő, nem szárítja a hajat. Mivel hosszú a hajam, mosás közben sajnos hajlamos gubancolódni. Ezzel a samponnal viszont élmény volt a hajmosás, ha nem balzsamoztam volna utána, akkor is ki tudtam volna fésülni. Kellemes az illata, sűrű az állaga és elég jól habzik. Én sajnos nem tudok beszámolni egy hétig teljesen vállalható hajról, amikor elkezdtem használni 3 napot kibírtam vele, ami nálam már nagy szó, ha még a Klorane szárazsamponom után is nyúltam, akkor még jobban kitudtam tolni a hajmosások közötti időt. Aztán jött az ősz és visszaállt a hajam a szokásos 2 naponta való hajmosásra. Nem tudom mi változhatott, mindenesetre jó samponnak tartom még annak ellenére is, hogy nem vettem újra, hanem utána kipróbáltam a Dercos Oil Controlt, amit kimondottan zsíros fejbőrre terveztek. Mondjuk az már más téma, hogy azzal még ennyire sem lettek pozitív tapasztalataim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 12.

mshoney

2021. március 26.

Azzal szeretnem kezdeni, hogy nagyon sajnalom, hogy minta kiprobalas alapjan iteltek meg tobben a keszitmenyt. En hosszu ideje hasznalom, tobb mint egy eve kisebb megszakitasokkal, amit aztan mindig megbantam, ez alapjan keszul a velemeny.

Ami elsore szimpatikussa tette, az az SLS mentesseg es hogy irritalt fejborre is hasznalhato. Egy semleges samponnak modanam, de a szo legjobb ertelmeben, hiszen abszolut nem irritalja a fejbort, nem szaritja a hajat, pedig nekem nagyon szaraz hajvegeim vannak.

Sok hasznalat utan el tudom mondani:
- A viszketescsillapito hatasa eredmenyes, mas samponok mellett a hajmosast koveto 2. napon mar viszketett a fejborom, ennel nagyjabol az 5. napon
- Mivel a viszketes csak az 5. nap korul vagy utan jelentkezik, ezert 5-7 naponta kell csak hajat mosnom
- A fejborom sem zsirosodik annyira, mint elotte, ezt en annak tulajdonitom, hogy a benne levo tenzid nem szarit es a fejbort nem keszteti tulzott faggyutermelesre. Visszacsatolnek az elozo mondatra, emiatt szinten meghosszabbodik a ket hajmosas kozotti idoszak, mikozben a hajam szep marad
- Alapvetoen szaraz hajam van, igy neha elcsabulok egy-egy szaraz, toredezett hajra valo samponra, de mindig vissza is terek ehhez, mert a fejborom viszketese felerosodik es a hajam is szarazabbnak hat
- Nemcsak a fejbor puhasagara hat, hanem a hajra is
- Nagy, 400 ml-s kiszerelesben is kaphato idoszakosan, akkor szoktam vasarolni, mert sokkal jobban megeri olyankor megvenni
- A nagy kiszereles pumpas fejevel konnyu adagolni, keves eleg belole.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 26.

Sok hasznalat utan el tudom mondani:
- Nemcsak a fejbor puhasagara hat, hanem a hajra is
- A nagy kiszereles pumpas fejevel konnyu adagolni, keves eleg belole.

Anriette

2018. november 2.

Patikában dermatológus adott belőle mintát, nagyon viszketett a fejbőröm, extrémen kiszáradt és sebesre vakartam. Semmi nem hozott enyhülést, még az orvos által felírt hajmosók sem. Konkrétan EGY használat után azonnali eredmény: hidratált fejbőr, teljesen megnyugtatta, a száraz részek puhák lettek. Pedig nem hittem benne nem is próbáltam ki azonnal h megkaptam. A hajamat egyébként ez előtt az extrém kiszáradás (ekcéma) előtt 2 naponta kellett mosni, az orvos által felírt hajmosoval is max 3 nap, mivel a töve zsíros volt, a fejbőröm és a hajam száraz..Nos ezzel a samponnal konkrétan 7 nap azaz egy hét után mostam meg, de nem volt zsíros, a hajam puha lett tőle és nyugtatja a fejbőrömet, ami nem viszket (végre..) és már nem szedem az allergia gyószert sem a viszketésre, valamit hidratálja a hajam és a fejbőröm, az illata kellemes, jól habzik, kevés is elég belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 2.

nicolekitti

2018. július 2.

Gyorsan zsírosodó hajam van. Féláron jutottam hozzá ehhez a samponhoz, nagy reményekkel próbáltam ki.
Sokkal gyorsabban zsírosodik a hajam, mint más samponoktól. Két nap után az egész hajtövem zsíros és még viszket is a bőröm..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 2.

mujerconfused

2017. július 3.

A nyári Vichy csomagban volt egy kis tasakos minta, sajnos nekem még egy hajmosásra sem volt elég :S így annyit tudok róla mondani, hogy nem habzik, de az illata nekem személy szerint tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

Erina

2016. november 22.

Vagy kétszer van feltöltve más néven vagy én nem látom a kettő között a különbséget 😊 na de nem is ez a lényeg! Beállok vixhybox-os sorba 😉 nekem sajnos egyáltalán nem vált be! Két nap után mosnom kellett a hajam, zsírosította és a poén kedvéért még viszketett is a fejbőröm, amit eddig még egy samponnál sem tapasztaltam. Örülök, hogy csak 3 minta volt ( bár lett volna helyette alapozó) belőle. Nem veszem meg teljes kiszerelésben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 22.

vfejes

2016. november 22.

Pixis mintát próbáltam én is. Hosszú, váll alá erő, szőkített és alapból elég száraz, nagyon dús, sok hajam van, amit elég ritkán tudok csak mosni, hogy ne menjen tönkre. Majdnem két zacskót használtam el egy hajmosáshoz, hogy úgy ahogy azt érezzem, tiszta. Olyan volt, mintha rá se tettem volna a hajamra kb. A balzsam alatt éreztem h a fejbőrömnek jól esett, de azóta sem, valahogy nem érzem elég tisztának és egy átlag sampon után sokkal jobb érzés szokott lenni hosszú távon. A hajam egyébként nem szállt annyira, nem is szárította ki úgy, de szerintem ez olyanoknak való, akik egy héten többször mosnak hajat. Nekem nagyon nem, főleg ezen az áron. Aki kinézte, minta nélkül nehogy megvegye!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 22.

NovakneViki

2016. november 15.

A pixibox vichy különkiadása révén sikerült kipróbálnom ezt a sampont. Ami tetszett, hogy kellemesen tisztította a hajam, hajvasalásnál nem tapasztaltam sztatikusságot, ami viszont nem tetszett, hogy csak harmadszori öblítés mosásra sikerült felhabosítanom a sampont, addig semmi, így a felhabosodás hiánya miatt az első két öblítésnél nem éreztem a tisztító hatást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 15.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.