Vichy

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. február 19.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   patikák
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Közepestől a komolyabb bőrhibákig alkalmazható, hipoallergén korrekciós stift. 2x jobban fed, mint egy alapozó, maximális fedést biztosít, maszk hatás nélkül. SPF 30 fényvédelemmel!

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Cicero92

2020. július 31.

Nekem vitiligora nagyon bevált, télen a 25, nyáron a 35 árnyalata számomra tökéletes. Vékonyan is jól fed, egészen természetes hatású, de a tartóssága sajnos nem tökéletes. Nekem könnyen barnuló, meleg tónusú a bőröm, akinek hidegebb, rózsaszínesebb árnyalatú a bőre, annak lehet, hogy túlságosan sárgásak ezek a korrektorok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 31.

Roxuska

2020. május 10.

Az alapozóval együtt használom, és mindent eltüntet. Karikákra, pattanásokra egyaránt nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 10.

Afrocska

2019. december 9.

Megvettem, elhasználtam (én inkább a szemem alá kenegettem), elfogyott... nem vettem újra. Valahogy nem győzött meg. Finom krémes, kellemes viselni, de semmi extra. Ritkán használtam, mégis hamar elfogyott, bár nem bánkódtam érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 9.

lysza1985

2018. március 14.

A színkódok valóban nem egyeznek az alapozóval (bár nekem anno az újságban lévő 25-ös alapozóminta sem egyezett azzal, ami a valódi 25-ös volt, mert szerintem az a 45ös), szóval így a 25ös korrektor pont jó. Erős a fedése, egybeolvad a bőrömmel, viszont pár óra után már kopik, és a kiszerelése lehetne nagyobb, mert szerintem nem fog sokáig tartani, ahhoz képest pedig drága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 14.

buba83

2017. október 27.

Amennyire szeretem a "sima" és a 3D változatát az alapozónak, akkora csalódás a korrektor. Szerintem nem hogy nem fedi el azokat a pattanásokat és bőrhibákat, amit az alapozó változatnak nem sikerült, még szinte ki is emeli őket. A színeket illetően is elég fura: alapozóból a 25 Nude árnyalatot használom, ugyanennek a korrektornál egészen más a színe! Bár erre fel voltam készülve így én a patikában próbálgattam, melyik legyen a két világosabb árnyalat közül (a harmadik, legsötétebb eleve kiesett nálam) mégse vagyok vele maradéktalanul boldog. Az egyetlen jó tulajdonság, amit említeni tudok, hogy a szem alatti sötét karikákat elfedi. Egyébként sajnos felejtős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 27.

nori93

2017. július 10.

Valamiért nálam ez a korrektor nem működik jól a pattanásokon, inkább szem alatt és kipirosodott részeken az arcomon. Jó is meg nem is...igazából a catrice camouflage korrektor sokkal jobban végzi a dolgát.. kicsit csalódás, de azért elhasználom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

asparagous

2017. május 18.

Dermablend alapozóból a simát és 3D-t is használom, azokkal meg is vagyok elégedve, de a korrektor Stick csalódás volt. Alapozóból a 15-ös árnyalatánál látványosan sötétebb és narancssárgásabb a Stick 15-ös árnyalata. Maradok a Catrice camouflage korrektoránál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 18.

Imola78

2017. március 23.

Az alapozóval együtt használom és a 2 együtt mindent eltüntet! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

Az alapozóval együtt használom és a 2 együtt mindent eltüntet! :)

Nicol

2017. március 22.

A szem alatti karikákat nagyon szépen eltünteti. Ujra vevős lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 22.

A szem alatti karikákat nagyon szépen eltünteti. Ujra vevős lesz.

hajnalcsillag

2016. április 10.

Már a másodikat vettem meg Glamour napokon. Én szeretem, erős a fedése és nagyon tartós. Nem mondom, hogy csodaszer, mert még keresem a tökéleteset vitiligos foltokra (esetleg ha valakinek van ötlete, szívesen venném), de amíg meg nem találom álmaim korrektorát, addig ezt fogom használni. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 10.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin

Kaolin 0 0