Vichy

Ár:   5999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. október 1.

Lelőhely:   patikák

Magas koncentrációban tartalmaz pigmenteket az optimális fedés érdekében. Kiegyenlíti a bőr tónusát, valamint eltünteti a sötét karikákat és a pirosságot, mindezt maszkhatás nélkül. Akár 16 órán keresztül tartós, mégis kényelmes viselet.

Érzékeny bőrön tesztelt, hipoallergén, illatanyag- és parabénmentes, nem komedogén. Árnyalattól függően SPF35 vagy SPF25 fényvédelmet biztosít.

4 árnyalatban kapható

Vichy Dermablend Korrekciós Alapozó
Ár: 4000 Ft , Eladó: mikitti
Állapot: 1-szer használtam, Helyszín: Budapest, fizetés: fizetés banki átutalással, postával küldöm, személyes átvétel
3000 Ft Vichy Dermablend Korrekciós Alapozó 15 árnyalat
Ár: 3000 plusz posta , Eladó: blanzsi
Állapot: 1 szer próbált, Helyszín: --, fizetés: fizetés banki előre utalással
luciamozer

2019. május 14.

Nagyon sokáig használtam, most csak azért váltottam le, hogy újakkal próbálkozzak. Erős fedésű.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 14.

kakaska

2019. május 7.

Nagyon szépen fed, eltüntet szinte minden bőrhibát. Nem egy könnyű alapozó. Nem fényesedett nálam hamar, habár én púdereztem is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

nemvagyokrobot

2019. május 2.

Nekem a Vichy Dermablend 3D bejött, gondoltam kipróbálom ezt is, a patikában az eladó hölgy ajánlotta, mert folyékonyabb, de púderes a hatása.
Nekem nem fedte kellően a bőrhibáimat, viszont nagyon hamar átfényesedett, nem úgy, mint a tesója esetében. Ebből is, mint a másikból a 15-ös árnyalatot vettem meg, de köszönőviszonyban sem voltak egymással, ez sötétebb volt. Úgy éreztem, hogy nem "ül" bele a bőrömbe, amihez hozzáért az arcom, az egyből alapozós lett. Használtam kb. 1 hónapig, de nem szerettem meg. Sajnáltam volna kidobni ilyen drága pénzért, ezért összekevergettem a 3D-vel és egyszer csak elfogyott. Nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 2.

Szofi1101

2019. április 30.

Látom többségében szeretitek, nekem életem legrosszabb alapozó élménye volt. (Aki szereti ezt, az próbálja ki a Maybelline- Fit me-t, nekem szinte ugyan az volt a hatás, olcsóbban.)
Olajos bőrre lehet hogy jó, nekem a bőrgyógyász javasolta a pattanások miatt, de a bőröm gyógyszeres kezelés miatt le volt szárítva így nem nyert a dolog. Szóval száraz bőrűeknek nem ajánlom. Erősen fed az tény. Nem marad a helyén egy percet sem, kényelmetlen és kínos volt a viselete. Konkrétan megkérdezték tőlem, hogy miért ilyen rossz az alapozásom, mikor tudják, hogy tudok sminkelni... Aláhidratálással is próbálkoztam, az sem segített.
Nagyon fehér a bőröm és volt rá elég fehér, ez plusz pont. Elhasználtam korrektornak, mert fedni fed ha ott marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

harpec

2019. március 25.

Évek óta használom, keverem primerrel vagy hidratálóval, és úgy szépen fed, de nem ül a ráncokba. Tartósabb, mind a bb krémek, de még lenne hová fejlődni. Viszont szép egységes képet ad az arcnak. Nekem a legjobb alapozó eddig.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 25.

riakor

2019. március 21.

Többnyire télen használom a szemem környékére vagy aktuálisan problémás területre, hogy egyenletesebb legyen az arcszínem, nekem nagyon bevált. Könnyen kenhető, tökéletes fedést biztosít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 21.

csokiseszter

2019. január 21.

Ezt akartam megvenni, de a sima dermablendet hoztam haza, tévedésből. Meg is szabadultam tőle. Kuponnal teszek majd egy próbát, a minták tökéletesen működtek rajtam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 21.

Brndtt

2019. január 20.

Számomra egy nagyon kedvelt alapozó. Nem gondoltam volna, hogy már egy réteg után is tökéletes fedést tud nyújtani. Kíváncsiságból két réteget vittem fel az arcomra és ha rendesen elvan dolgozva akkor egyszerűen fantasztikus. Biztos, hogy újra vásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 20.

Lilc

2018. december 5.

Brutál fedés, de én nem szeretem viselni. Nekem nehéz, és brutál sárga lesz tőle a fejem. Azt hiszem nem az én bőrömnek való, és igazából már nincs is szükségem ekkora fedésre. Mindennapi használatra nem ajánlom, legfeljebb nagyon problémás bőr esetén, ha valaki szorong miatta.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 5.

spetra

2018. november 22.

Az egyik legszörnyűbb alapozó amit valaha próbáltam. Eldolgozhatatlan foltosan kopik és a színskála nagyon kicsi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag