Vichy

Ár:   5999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. október 1.

Lelőhely:   patikák

Magas koncentrációban tartalmaz pigmenteket az optimális fedés érdekében. Kiegyenlíti a bőr tónusát, valamint eltünteti a sötét karikákat és a pirosságot, mindezt maszkhatás nélkül. Akár 16 órán keresztül tartós, mégis kényelmes viselet.

Érzékeny bőrön tesztelt, hipoallergén, illatanyag- és parabénmentes, nem komedogén. Árnyalattól függően SPF35 vagy SPF25 fényvédelmet biztosít.

4 árnyalatban kapható

Ár: 4999 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen
Ár: 3000 ft, de cserelheto Opal vagy Nude arnyalatra , Eladó: enimandoki
Állapot: !!! BONTATLAN !!! , Helyszín: Benk, Kisvárda, fizetés: Postaval, banki atutalassal is lehetseges

GriseldaB

2020. július 28.

Magasan a legjobb alapozó amivel találkoztam (Legalábbis ebben az árkategóriában). Gyönyörűen elfedi a legcsúnyább bőrhibákat is és ha 16 órát nem is bír ki, de az olajosodásra hajlamos bőrömön így is eddig ez a legtartósabb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 28.

bea29

2020. július 4.

Nagyon jó alapozó, elfed minden erős bőrhibát és tartós is. Viszont nem szabad sokat használni belőle meg jól el kell dolgozni különben nagyon maszk hatású.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

nreni20

2020. május 26.

Nagyon szép fedésű alapozó, nem is érdemes sokat felvinni belőle a maszkhatás elkerülése érdekében. Nem szárítja az arcbőrömet, ami nagyon pozitív. A tartóssága azért vitatható, de érdemes adni neki egy esélyt, mert tényleg gyönyörűen lehet vele dolgozni és nem fogy gyorsan. Én nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

Viktoria19

2020. május 25.

Annyira szeretném, hogy jó legyen minden szempontból.. A fedése csodálatos, az összetevői is meg győztek, az állaga (a 3D-vel ellentétben, amire először azt hittem, hogy megromlott a termékminta) is jó. Viszont a tartóssága.. A 16 órát kétlem sajnos. Amikor felviszem szép.. Nagyjából 4 óráig.. Aztán az egész alapozót le tudom húzni kézzel. Ilyet alapozónál még nem nagyon tapasztaltam.. Próbáltam fixáló spayvel de az a permetével együtt nyomban leszedte foltokban az alapozót, púderrel talán működik, csak elég sűrűn újra kell púderezni ha nem akarunk boci foltosan kinézni. Ja és az arcon pár óra múlva olyan furcsán néz ki (ahol még maradt alapozó) mintha foszlana a bőröm.. Tehát púderezhetem, hogy ne jöjjön le több, de akkor is érdekesen néz ki a fennmadart termék..
Beauty blenderrel lehetetlen nekem felvinni, mert a nedves blender leszedi az összeset rólam, tehát ecsettel talán sikeres lesz.
Maszk hatás nincsen az elején, utánna a kopás miatt van, mert akkor úgy nézek ki mintha zombie maszkban lennék..Szóval ez a termék akkor jó nekem, ha romokban az arcom és maximum csak egy pár órára megyek el..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 25.

enimandoki

2020. május 11.

Evek ota hasznalom, en nagyon szeretem. A nude arnyalat valt be bar kisse sotet ha valakinek van vilagosabb belole (opal) akkor szivesen meghallgatom az ajanlatat :D De velemenyezve azt mondanam rola jo fedesu alapozo tartos, epitheto. Hasznalatat tekintve alaposan hidrataljatok arckremet a smink ala. Miutan beszivta a kremet kezdjetek az alapozast beauty blenderrel szepen epitheto, gyonyoru arcborotok lesz tole. A finishet imadom. Felvaltva hasznalom a Catrice mellett. Az ara lehetne kicsit olcsobb is, de mivel sokaig tart mert igazan keves kell belole ezert megeri megvenni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 11.

Roxuska

2020. május 10.

IMÁDOM! Ő AZ ALAPOZÓ. Évek óta csak ezt az alapozót használom, hiszen aknéra hajlamos bőrömön tökéletesen elfedi a pattanásokat és ami nagyon fontos, hogy nem okoz újabb pattanásokat. Nagyon sokáig kerestem olyan alapozót, ami miatt nem lesznek újabb pattanások a bőrömön és jó fedést ad.
Több mint öt éve tökéletesen szolgál engem nap, mint nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 10.

Több mint öt éve tökéletesen szolgál engem nap, mint nap.

Regi84

2020. március 23.

Rosszabbra számítottam, de ez egy nagyon jó alapozó. Pont azt tudja amennyibe kerül. Nem a megszokott kétszer ennyibe kerülő high end alapozóm, de a drogériásnál ezerszer jobb. Nagyon szépen fed, nem fénylik, könnyű elkenni, kicsit oxidálódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 23.

zsofi13

2020. január 22.

Hosszú évek óta a lecserélhetetlen alapdarab a fürdőszobámban . A legjobban,legtartósabban fedő csodaszer,- számomra legalábbis,ever.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

blondie95

2019. december 17.

Tenyleg keves kell belole, viszont en a fedeset magasnak mondanam. Jol epitheto is, nem ul bele a rancokba. Reggel felkenem, este meg gyonyoruen tartja magat, illetve a bronzositot es a highlightert ahova tettem. Nagyon megeri az arat. Hetkoznapra akar egy picit sok is, de arra kiprobalom a Mineralblend tesojat.
Nagy szererem ez az alapozo, egy viszont fontos, alaposan ala kell hidratalni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 17.

Nagy szererem ez az alapozo, egy viszont fontos, alaposan ala kell hidratalni.

Qwerty1234

2019. december 12.

Szintúgy vegyes érzéseim vannak. Sajnos világos alapozót sikerült választanom, de most szerencsémre vált, hogy oxidálódik.
Fedése nálam közepes. (Építeni még nem próbáltam) Délelőtt szépen mutat az arcomon, délutánra már sajnos kicsit kopik, mászkál. De engem még akkor sem zavar, mert nagy fedésre nincs szükségem.
Ami nálam nagyon sok csillagot is megér. Ha hidratálok alá, ha nem, nem szárít!!!!!! Egész nap pihe puha marad az arcom. Ráncaimba nem ül bele.
Nekem megéri az 5 csillagot! Ja és nem kell sokat kinyomni :) nagyon gazdaságos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 12.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag