Vichy

Ár:   5999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. október 1.

Lelőhely:   patikák

Magas koncentrációban tartalmaz pigmenteket az optimális fedés érdekében. Kiegyenlíti a bőr tónusát, valamint eltünteti a sötét karikákat és a pirosságot, mindezt maszkhatás nélkül. Akár 16 órán keresztül tartós, mégis kényelmes viselet.

Érzékeny bőrön tesztelt, hipoallergén, illatanyag- és parabénmentes, nem komedogén. Árnyalattól függően SPF35 vagy SPF25 fényvédelmet biztosít.

4 árnyalatban kapható

Honeyhair

2022. június 13.

Számomra ez a basic alapozó, egyszerűen tökéletes. Ha el is kalandozok másfelé, mindig ehhez térek vissza.

A 15 Opal és a 25 Nude árnyalatokat használom, van, amikor felváltva, van, amikor keverve, vagy pedig az arcom bizonyos részeire az egyiket, máshová a másikat. Nekem az vált be, ha egy picit többet, úgy 2-3 borsónyi mennyiséget viszek fel, és nem túlzottan dolgozom el, tehát egyenletesen eloszlatom ugyan a bőrömön, de nem dolgozom bele a pórusokba. Ehhez az ecsetes, esetleg az ujjbegyes felvitel a legjobb. Fontos, hogy megfelelően előkészítsem a bőrömet, mert anélkül nem ad szép eredményt. A reggelente használt szérum, arcolaj és nappali krém együtt kiváló primerként működik alatta.

A fedése kiváló, bár szerencsére nincsenek komolyabb bőrhibáim. Az egy-két pirosas foltomat, meg a kisebb egyenetlenségeket korrektor nélkül eltünteti. Szeretem azt az enyhe, természetes fényt, amit ad, így csak bizonyos helyeken használok mattító púdert utána. Emellett határozottan érzek egyfajta bőrjavító hatást is, bár nem tudom, mitől, mert az INCI-jében nincs semmilyen csoda-összetevő, mégis, mintha nyugodtabb lenne a bőröm, amikor használom, és még a kisebb sebek is gyorsabban begyógyulnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. június 13.

szabocinti93

2022. június 13.

Nekem csalódás. Egy szintén nem olcsó, mattító bázisalapra kenem fel, a fedése nekem kb a nullával egyenlő. Az alapozó szaga is valami förtelem. Elhasználom, mert több mint 9 ezer forint volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 13.

Aranka35

2022. május 19.

Sziasztok
Pigment foltom miatt vásároltam, a fedésével nincs is baj. De egy vichy márkához nagyon gyenge, tartóssága és az illata nekem 2 csillag ez kb olyan kategória mint az essence. Többször nem veszem az is biztos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 19.

Sziasztok

csudex

2022. január 10.

Bőrhibáim miatt szeretek mindennap legalább egy kis fedést biztosító terméket használni, és ez a korrekciós fluid tökéletes. Fedése nem gyenge, de nem kelt maszk hatást, szépen kiegyenlíti a bőrömet, és a pattanásokat vagy a száraz bőrt sem emeli ki. Sokáig tart, nap végére se kopik le teljesen. Púderrel szépen mattítható, de alapból sincs fényes hatása, kellemesen természetes fénye van tőle az arcomnak. Összetevőlista nagyon szép, nincs benne parfüm, ami megint csak kedvező. Mindenképp újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 10.

Anyezz

2021. szeptember 16.

Sajnos kénytelen vagyok újraírni a véleményemet. HOsszabbtávon használva nekem pattanásokat okozott, illetve csípi a szemem, ha véletlenül a szemkörnyékről picit belemegy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 16.

tcsr

2021. június 15.

Nagyon sokat próbáltam már, különböző márkáktól, egyenlőre nálam ez a TOP1!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 15.

Nagyon sokat próbáltam már, különböző márkáktól, egyenlőre nálam ez a TOP1!

Eszter00260

2021. március 9.

3 tubussal elhasználtam már belőle, főleg nyáron szeretem, mert fényvédő is van benne, elég matt és tartós is, és az acnéra hajlamos bőröm is szereti, nekem ez a fedés jön be a legjobban. Engem sokkal erősebben fed mint bármelyik másik alapozóm ( pedig van egy pár- mindenféle árkategóriában, de nálam sokkal drágább termékekkel is vetekszik fedésben) , nem kelt maszkhatást. Sajnos télen annyira kifakul a bőröm, hogy a legvilágosabb árnyalat is sötét, viszont nyáron a legsötétebb a színem. Kár, hogy nincs több árnyalatuk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

matyasflora

2021. február 16.

Szeretem szép egységes végeredményt ad.Alapvetően az összetevői miatt esett erre a választásom és nem bántam meg,de azt sem mondanám,hogy innentől kezdve más alapozót nem is veszek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 16.

Dorcikahh

2020. december 25.

Soha nincsenek pattanásaim. A bőröm bír minden túlparfümözött, vastag fedésű alapozót, a Huda Beautytól soha nem pattogtam ki, ezt egyszer próbaként felkentem a fél arcomra, és akkor meggyőzött, gyönyörű volt. Másnapra pedig az én hibátlan arcbőrömön, ami mindent kibír és semmire nem érzékeny, 8!! darab hatalmas pattanás jött ki, az arcomnak csak azon a felén,amire ezt felkentem. Botrányos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 25.

k.nono

2020. október 28.

Vegyes érzéseim vannak vele. Nekem szerintem nem sikerült megtalálni a megfelelő színt, a 25-öt vettem,de nem az igazi. Púderrel azonban nem üt el, szóval úgy döntöttem amíg nem fehéredek ki nagyon télre,addig használom. Nagyon jól fed és szépen el lehet dolgozni,de szerintem iszonyúan büdös. A másik problémám vele,hogy a szemöldököm körül nagyon megül a festék, hiába dolgozom el teljesen, egy óra múlva már látszanak a kis alapozópontok körülötte. Kipróbáltam a 3D változatot, azt nagyon nem szerettem. Ez talán kap még majd egy másik esélyt a világosabb árnyalatával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 28.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag