Vichy

Ár:   5999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. október 1.

Lelőhely:   patikák

Magas koncentrációban tartalmaz pigmenteket az optimális fedés érdekében. Kiegyenlíti a bőr tónusát, valamint eltünteti a sötét karikákat és a pirosságot, mindezt maszkhatás nélkül. Akár 16 órán keresztül tartós, mégis kényelmes viselet.

Érzékeny bőrön tesztelt, hipoallergén, illatanyag- és parabénmentes, nem komedogén. Árnyalattól függően SPF35 vagy SPF25 fényvédelmet biztosít.

4 árnyalatban kapható

Ár: 180 , Eladó: Katie
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Miskolc, fizetés: személyes átvétel, Foxpost

tcsr

2021. június 15.

Nagyon sokat próbáltam már, különböző márkáktól, egyenlőre nálam ez a TOP1!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 15.

Nagyon sokat próbáltam már, különböző márkáktól, egyenlőre nálam ez a TOP1!

Eszter00260

2021. március 9.

3 tubussal elhasználtam már belőle, főleg nyáron szeretem, mert fényvédő is van benne, elég matt és tartós is, és az acnéra hajlamos bőröm is szereti, nekem ez a fedés jön be a legjobban. Engem sokkal erősebben fed mint bármelyik másik alapozóm ( pedig van egy pár- mindenféle árkategóriában, de nálam sokkal drágább termékekkel is vetekszik fedésben) , nem kelt maszkhatást. Sajnos télen annyira kifakul a bőröm, hogy a legvilágosabb árnyalat is sötét, viszont nyáron a legsötétebb a színem. Kár, hogy nincs több árnyalatuk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

Anyezz

2021. február 18.

Könnyű állagú, kicsit folyós arckrémmel keverve használom, így nagyon könnyű vele dolgozni, olyan, mint egy BB krém, csak szebben fed,nálam nem okoz sem irritációt, sem pattanást.
Ugyan ebben a márkahűségem is közrejátszik, de nálam abszolút újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 18.

Ugyan ebben a márkahűségem is közrejátszik, de nálam abszolút újravevős.

matyasflora

2021. február 16.

Szeretem szép egységes végeredményt ad.Alapvetően az összetevői miatt esett erre a választásom és nem bántam meg,de azt sem mondanám,hogy innentől kezdve más alapozót nem is veszek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 16.

Dorcikahh

Korcsoport: < 18
2020. december 25.

Soha nincsenek pattanásaim. A bőröm bír minden túlparfümözött, vastag fedésű alapozót, a Huda Beautytól soha nem pattogtam ki, ezt egyszer próbaként felkentem a fél arcomra, és akkor meggyőzött, gyönyörű volt. Másnapra pedig az én hibátlan arcbőrömön, ami mindent kibír és semmire nem érzékeny, 8!! darab hatalmas pattanás jött ki, az arcomnak csak azon a felén,amire ezt felkentem. Botrányos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. december 25.

k.nono

2020. október 28.

Vegyes érzéseim vannak vele. Nekem szerintem nem sikerült megtalálni a megfelelő színt, a 25-öt vettem,de nem az igazi. Púderrel azonban nem üt el, szóval úgy döntöttem amíg nem fehéredek ki nagyon télre,addig használom. Nagyon jól fed és szépen el lehet dolgozni,de szerintem iszonyúan büdös. A másik problémám vele,hogy a szemöldököm körül nagyon megül a festék, hiába dolgozom el teljesen, egy óra múlva már látszanak a kis alapozópontok körülötte. Kipróbáltam a 3D változatot, azt nagyon nem szerettem. Ez talán kap még majd egy másik esélyt a világosabb árnyalatával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 28.

Honeyhair

2020. szeptember 7.

Számomra ez az "alap" alapozó. Ha el is kalandozok másfelé - ami mostanában már igen ritka -, mindig ehhez térek vissza. Számomra csúcsminőséget képvisel. Télen még úgy volt, hogy váltok a Clinique Even Better Refresh alapozójára, de végül maradtam ennél.

A 15 Opal és a 25 Nude árnyalatokat használom, van, amikor felváltva, van, amikor keverve, vagy pedig az arcom bizonyos részeire az egyiket, máshová a másikat. Nekem az vált be, ha viszonylag nagyobb mennyiséget viszek fel, és nem túlzottan dolgozom el, tehát egyenletesen eloszlatom ugyan a bőrömön, de nem dolgozom bele a pórusokba. Ehhez az ujjbegyes felvitel a legjobb, esetleg az ecset. Fontos, hogy megfelelően előkészítsem a bőrömet, mert anélkül nem ad szép eredményt. Reggelente arcolajat használok - hogy megelőzzem a bőröm napközbeni vízvesztését -, aztán nappali krémet, ezek így együtt primerként is működnek.

A fedése kiváló, bár igaz, nincsenek komolyabb bőrhibáim, egy-két világospiros értágulat, és néhány - szerencsére az Eucerin Anti-Pigment Stiftjének köszönhetően egyre halványabb - pigmentfoltot kell csak eltüntetnie, és ezt korrektor nélkül megteszi. Szeretem azt az enyhe, természetes fényt, amit ad, így csak bizonyos helyeken használok mattító púdert utána. Emellett határozottan érzek egyfajta bőrjavító hatást is, bár nem tudom, mitől, mert az INCI-jében nincs semmilyen csoda-összetevő, mégis, mintha nyugodtabb lenne a bőröm, amikor használom, és még a kisebb sebek is gyorsabban begyógyulnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 7.

Matuka

2020. szeptember 4.

Kiemel minden ráncot és pórust, nem tartós és kb. 20 perc után már csillog az egész fejem. Egyetlen pozitívuma, hogy könnyű vele dolgozni, ami ennél az árfekvésnél igen szomorú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 4.

gabocaaa

2020. augusztus 6.

A sok pozitív értékelés miatt esett erre az alapozóra a választásom. Sajnos nekem nem vált be. Teljesen beleül a pórusokba, foltosan kopik. Számomra a pénzkidobás kategória

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

GriseldaB

2020. július 28.

Magasan a legjobb alapozó amivel találkoztam (Legalábbis ebben az árkategóriában). Gyönyörűen elfedi a legcsúnyább bőrhibákat is és ha 16 órát nem is bír ki, de az olajosodásra hajlamos bőrömön így is eddig ez a legtartósabb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 28.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag