KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Vichy

Ár:   5999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. október 1.

Lelőhely:   patikák

Magas koncentrációban tartalmaz pigmenteket az optimális fedés érdekében. Kiegyenlíti a bőr tónusát, valamint eltünteti a sötét karikákat és a pirosságot, mindezt maszkhatás nélkül. Akár 16 órán keresztül tartós, mégis kényelmes viselet.

Érzékeny bőrön tesztelt, hipoallergén, illatanyag- és parabénmentes, nem komedogén. Árnyalattól függően SPF35 vagy SPF25 fényvédelmet biztosít.

4 árnyalatban kapható

Vichy Dermablend Korrekciós Alapozó 55 Bronze
Ár: 5000 , Eladó: Réka89
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest XIII. kerület, fizetés: banki előre utalás, személyes átvétel, postán maradó ajánlott levél vagy Foxpost csomagautomata
Vichy Dermablend Korrekciós Alapozó
Ár: 4000 Ft , Eladó: mikitti
Állapot: 1-szer használtam, Helyszín: Budapest, fizetés: fizetés banki átutalással, postával küldöm, személyes átvétel

Lilc

2018. december 5.

Brutál fedés, de én nem szeretem viselni. Nekem nehéz, és brutál sárga lesz tőle a fejem. Azt hiszem nem az én bőrömnek való, és igazából már nincs is szükségem ekkora fedésre. Mindennapi használatra nem ajánlom, legfeljebb nagyon problémás bőr esetén, ha valaki szorong miatta.

Lilc
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 5.

spetra

2018. november 22.

Az egyik legszörnyűbb alapozó amit valaha próbáltam. Eldolgozhatatlan foltosan kopik és a színskála nagyon kicsi.

spetra
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

ALettah

2018. november 19.

Nagyon erősen pigmentált alapozó. Ebből következik az is, hogy gondosan kell eldolgozni, különben maszkhatású lesz. Viszont olyan jó a fedése, hogy a pöttyös túró rudi arcot is tökéletessé varázsolja. 16 órát nem tartottam magamon, de a munkanap végét simán kibírta.
Mivel nekem szerencsére nincsenek komoly bőrproblémáim, bőven elég a megszokott Rimmel alapozóm, nincs szükségem ennyire profi fedésre. Problémás bőrűeknek viszont megváltás lehet, kamaszkoromban a fél vesém odaadtam volna egy ilyenért.

ALettah
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

Selma

2018. november 2.

I cannot get over this foundation. I use it since 3 years , because that's the only foundation that covers up all of my scars and pigmentation spots and it litterlaly gives you the effect of a new skin.
For oily skins you just have to put some powder after applying it.

Selma
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 2.

For oily skins you just have to put some powder after applying it.

moszatka8

2018. október 6.

Tökéletesen fed, keveset kell felvinni belőle így sokáig elég.Egyetlen hátránya, hogy zsíros hatást kelt a bőrön 4-5 óra elteltével. Tökéletes lenne ha nem zsírosodna tőle a bőr de így is sokkal többet nyújt mint más márkák. :)

moszatka8
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 6.

beautyjunkie

2018. július 1.

Kedvenc alapozóm. Jól fed akkor is, ha nagyon csúnya a bőröm. Könnyű felvinni, tartós és még fényvédőt is tartalmaz. Egyetlen hátránya, hogy egy kicsit maszk-szerű érzés a bőrön. Egyébként szuper! Már sokszor vettem újra.

beautyjunkie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

edina1212

2018. június 29.

Szépen fed és egyenletessé teszi a bőrt.
Inkább korrektornak használom, mint alapozóként (főleg bőrhibákra).
A pattanásokat is szépen szárítja.

edina1212
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 29.

Szépen fed és egyenletessé teszi a bőrt.
Inkább korrektornak használom, mint alapozóként (főleg bőrhibákra).
A pattanásokat is szépen szárítja.

strauszkinga

2018. június 10.

Vegyesek az érzéseim. A legnagyobb problémám a maszkhatás, nem mostanában használtam utoljára olyan terméket, ami ennyire erősen fedett - ez nem pozitívum, a lágy fedés sokkal jobban tetszik. Nem tudom természetes hatásúra megalkotni a sminkem. Általában 2-3 cushion, bb krém vagy alapozó van, amit egyszerre hazsnálok, de elfogyott már pár, mióta ez megvan, és még benne van a fele, talán a háromnegyede? Sajnos csalódás.

strauszkinga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 10.

Scylla

2018. június 1.

Termékmintát próbáltam belőle, nekem túl magas a fedése, nincs különösebb bőrproblémám, de egy esküvő előtt egy elvakart pattanásomat gyönyörűen fedte el. Könnyen eldolgozható, tartósnak bizonyult, de sajnos másnapra apró pattanások jelentek meg az arcomon ott, ahol használtam. Érzékeny bőrre ezért megfontolandó. Azért ez a fedés nekem már "túl tökéletes" olyan mintha a tükör már a photoshoppolt verziót mutatná :D Szép, szép, de valahogy nem magamat láttam...

Scylla
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

slyrena

2018. május 29.

Nagyon szeretem, szépen fed és nem maszk.25-ös szín nekem pont jó. Nem tartós egész napra, de azért egész szépen fent marad, csak fog 5-6 óra után. Csak ezért 4 csillag.

slyrena
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag