KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Vichy

Ár:   5999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. március 7.

Lelőhely:   patikák

Magas koncentrációban tartalmaz pigmenteket az optimális fedés érdekében. Kiegyenlíti a bőr tónusát, valamint eltünteti a sötét karikákat és a pirosságot, mindezt maszkhatás nélkül. Akár 16 órán keresztül tartós, mégis kényelmes viselet.

Érzékeny bőrön tesztelt, hipoallergén, illatanyag- és parabénmentes, nem komedogén. Árnyalattól függően SPF35 vagy SPF25 fényvédelmet biztosít.

4 árnyalatban kapható

Ár: 4500 , Eladó: florika11
Állapot: csak kipróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes találkozó,posta
ÚJ Vichy Dermablend Korrekciós Alapozó NUDE 25
Ár: 4000 , Eladó: szzh01
Állapot: vadonat új, bontatlan 30 ml NUDE 25 árnyalat, Helyszín: Budapest XIV. vagy Posta vagy Foxpost, fizetés: személyes átvétel vagy Foxpost, vagy posta banki utalást követően

Rebek

2018. április 11.

A fedése épp megfelelő, a karikákat a szemem alatt szépen eltünteti, nincs maszk hatása, mintha fent sem lenne. A színe is szuper, viszont zsíros bőrre egyáltalán nem ajánlom. Sajnos nap végére a kb. nyolcadik óra után úgy csillog az arcom tőle, mint egy szépen kifényesített lakk cipő. Ezért csak 4 csillag. Az én bőrömhöz nem való. Ha elfogy valószínűleg kipróbálok valami mást.
Szerkesztem: nálam pattanásokat (is) okoz.

Rebek
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 11.

Szerkesztem: nálam pattanásokat (is) okoz.

zsuzska78

2018. március 19.

Az itteni jó vélemények alapján választottam, az x-ik alapozónak. Rozáceás télen, pigmentfoltos nyáron, bármit csak ne látszódjon! Nagyon jó a fedése, óvatosan az eldolgozással. Már-már annyira jól fed, hogy pirosítót kéne feldobni mert télen hajlamos "beszürkülni"( láttam itt másnak is) No az egy pirosodásra hajlamos bőrűnek nemigen van, így egy hajnalig tartó bulin már ott tartottam megcsipkedem magam egy kissé..:-) Minden napra én nem használom, csak alkalmakra, ezért nem tapasztaltam, hogy komedogén lenne. Idáig a legjobb!

zsuzska78
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 19.

sweetsensation

2018. március 18.

Ez egy csoda, komolyan! Nem értem, hogy sikerült ennyire tökéletes alapozót összehozni, de ennél nem lehetne jobbat, az biztos. Tökéletesen fed, mint a festék, mégis könnyű és az arcon láthatatlan, semmi maszk-hatás, plusz még jót is tesz a problémás bőrnek. Csak ajánlani tudom!

sweetsensation
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 18.

kolibakata90

2018. március 17.

Nekem nagyon bevált a rozáceás, allandóan piros belobbant pattis arcomra, szépen fed, maszkhatas nelkül, olyan mintha rajtam sem lenne! Teljesen megéri, mar a masodik vasárlasom volt :)

kolibakata90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

orchidea8627

2018. március 16.

Ezer éve is használtam ezt az alapozót amikor megjelent, fehér tubusban, fekete felirattal.
Akkor sajnos csak a 15-ös Opal árnyalat volt a legvilágosabb és bár szerettem nagyon, egy idő után túladtam rajta mert túl sötét és túlzottan rózsaszín tónusú is volt nekem.
Aztán láttam hogy megújították, fekete csomagolást kapott, a színskála maradt.
De aztán a neten olvasgatva rábukkantam hogy végre csináltak belőle egy világosabb, sárgás árnyalatot is, 05 Porcelain színben ami végre már nálunk is kapható!
Alapozó-mániásként le is csaptam rá, bár teszter sehol nincs az új színből, hiába van kint pár hónapja a polcokon és fogalmuk sincs mikor kapnak belőle...
Szerencsére szuper a színe, nagyon tetszik a bőrömön.
Jól aláhidratálok, mert elég száraz, sűrű a textúrája, a bőröm meg vízhiányos, de mivel zsíros is, nap végére átfénylik picit, bőrfényűre.
Nagyon szuper ez az alapozó, illatmentes, jól pigmentált, könnyen használható, ár-érték arányban is nagyon jó.
Csak azt sajnálom hogy amikor valóban szükségem lett volna az extra fedésre akkor nem volt a színemben.
Illetve azt még megemlíteném hogy úgy vettem észre hogy picit oxidál, sötétedik a színe a nap végére. Nem vészes, de jó ezzel számolni.

orchidea8627
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

Aztán láttam hogy megújították, fekete csomagolást kapott, a színskála maradt.
Szerencsére szuper a színe, nagyon tetszik a bőrömön.

Gina398

2018. március 11.

Nem használom minden nap,csak ha rosszabb állapotba kerül a bőröm. Pl:szárazabb,hámló,irritált. Nagyon jól helyrerakja. Magas a fedése. Fixálni mindenképp kell,mert hajlamos az apróbb ráncokba is beleülni. Száraz bőrre tökéletes,kombinált bőrre talán..zsíros bőrre kizárt. Szépek az összetevők,pattanásokat soha nem okozott.

Gina398
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

mozartkuglof

2018. március 8.

Régóta vágytam erre az alapozóra, csak az ára tartott vissza megvásárlásában. De tettem egy próbát. Valóban nagyon jól fed, bár azzal, hogy nincs maszkhatás, illetve hogy nem komedogén, nem értek teljesen egyet. Legalábbis nekem vegyes bőrtípusúként illetve vízhiányos bőrrel ezt hozta. Azért néhány óra elteltével újra kellett púderezni (a vichy fehér fixálópúderrel együtt használom), mert viszonylag gyorsan elkezdett fényleni a bőröm.

mozartkuglof
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

freja94

2018. január 27.

A porcelain árnyalatra rögtön lecsaptam, ugyanis mostanában van mit fedni a bőrömön, de eddig nem volt lehetőségem kipróbálni az ilyen jellegű alapozókat a hiányos színválaszték miatt. Nos, nekem így is túl sárgás. Az én bőröm nagyon világos, de se nem rózsaszínes, se nem sárgás árnyalatú, így ritkán találok megfelelő színt, úgyhogy inkább nyilatkoznék a teljesítményről. Szem alatti karikákra egyszerűen tökéletes! Pattanásokra sajnos kevésbé. Felkenéskor a bőrbe ütögetve impresszív fedést biztosít, szépen eloszlik, azonban pár óra elteltével hiába fixáltam le, elmászott a pattanásokról, beült a széleikbe, borzalmas látvány volt. Az apró mitesszereket is kiemelte, pedig nem használok belőle sokat. Jelenleg nagyon problémás a bőröm, erre reméltem egy jó gyógyszertári segítséget, azonban hiába a sok pigment, ha nincs meg a megfelelő állag hozzá. A pigmentek így gyakran feltorlódnak bizonyos részeken, máshol pedig hiába a fixálás, a blotting papír foltokban leszedi a bőrömről (amit eddig egy alapozónál sem tapasztaltam, hiszen a felesleges faggyút felszívja, a fedésen pedig csak alig-alig ront kicsit, de nem szedte le soha az egészet). Számomra csalódás, jelenleg szem alatti korrektorként alkalmazom, arra remek. Kevesebb bőrhibával talán jobb tapasztalataim lesznek ezzel a termékkel, viszont akkor meg minek használnék ilyen erős fedésű alapozót? Összességében vegyesek az érzéseim, ugyanis ha nagyon nagy szükségem volt rá és kevés ideig ki kellett néznem valahogy, akkor megmentett, de mondjuk egy munkanap végére rosszabbul néztem ki mintha nem lett volna rajtam semmi.

freja94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 27.

edusi

2018. január 18.

Egy hete vásároltam meg (nude 25-ös árnyalatot) a vélemények alapján.Teljes mértékben pozitív véleményem van róla, nem csalódtam benne.Egész nap tartós, nem fénylik, zsírosodik alatta a bőröm.Legközelebb sötétebb árnyalatot választok, mert ez nekem egy picit világos.Összességében szuper termék!

edusi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 18.

kdorci

2018. január 15.

Hezitáltam, hogy ezt vagy a 3D-s tesóját vegyem meg, de rájöttem lehet így télre nem kell az a nagyon maszk hatás és ez hátha egy picit jobban hidratálja a bőröm, vagy ilyesmi. Nem bántam meg ezt a döntésemet sem. Nagyon jól fed, tartós. Nem kell ennél több. Sajnos a munkaidőm elég hosszú egy nap, látástól-mikulásig vagyok a munkahelyemen, de így is alig kell átpúderezni az arcom.

kdorci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 15.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.