Vichy

Ár:   5999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. október 1.

Lelőhely:   patikák

Magas koncentrációban tartalmaz pigmenteket az optimális fedés érdekében. Kiegyenlíti a bőr tónusát, valamint eltünteti a sötét karikákat és a pirosságot, mindezt maszkhatás nélkül. Akár 16 órán keresztül tartós, mégis kényelmes viselet.

Érzékeny bőrön tesztelt, hipoallergén, illatanyag- és parabénmentes, nem komedogén. Árnyalattól függően SPF35 vagy SPF25 fényvédelmet biztosít.

4 árnyalatban kapható

Ár: 4500 , Eladó: ninarny
Állapot: 1x próbáltam ki, Helyszín: Budapest, V. kerület, fizetés: Szmélyesen, V. kerületben a Szabadság térnél
Ár: 4999 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen
zsofi13

2020. január 22.

Hosszú évek óta a lecserélhetetlen alapdarab a fürdőszobámban . A legjobban,legtartósabban fedő csodaszer,- számomra legalábbis,ever.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

blondie95

2019. december 17.

Tenyleg keves kell belole, viszont en a fedeset magasnak mondanam. Jol epitheto is, nem ul bele a rancokba. Reggel felkenem, este meg gyonyoruen tartja magat, illetve a bronzositot es a highlightert ahova tettem. Nagyon megeri az arat. Hetkoznapra akar egy picit sok is, de arra kiprobalom a Mineralblend tesojat.
Nagy szererem ez az alapozo, egy viszont fontos, alaposan ala kell hidratalni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 17.

Nagy szererem ez az alapozo, egy viszont fontos, alaposan ala kell hidratalni.

Qwerty1234

2019. december 12.

Szintúgy vegyes érzéseim vannak. Sajnos világos alapozót sikerült választanom, de most szerencsémre vált, hogy oxidálódik.
Fedése nálam közepes. (Építeni még nem próbáltam) Délelőtt szépen mutat az arcomon, délutánra már sajnos kicsit kopik, mászkál. De engem még akkor sem zavar, mert nagy fedésre nincs szükségem.
Ami nálam nagyon sok csillagot is megér. Ha hidratálok alá, ha nem, nem szárít!!!!!! Egész nap pihe puha marad az arcom. Ráncaimba nem ül bele.
Nekem megéri az 5 csillagot! Ja és nem kell sokat kinyomni :) nagyon gazdaságos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 12.

DianaS

2019. december 2.

Vegyes érzések, mintákat használtam belőle..önmagában soha csakis mással keverve elfogadható. Nagy a fedése de a maszk hatás is megvan. Szárazabb bőrre nem a legjobb, én mindig csöpögtetek ebbe abba olaj keveréket ha úgy kívánja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 2.

Zafina

2019. október 27.

Nagyon szuper alapozó, gyönyörű fedést ad, amit vettem a nude színt az kicsit sötét, így meg kell vennem az opal-t is, de nem bánom, mert amúgy is mindig kevergetni szoktam általában két alapozót, hogy meg legyen a tökéletes szín a számomra. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

Viquci

2019. október 25.

Eddigi legrosszabb alapozó amivel valaha találkoztam. Teljesen beleül a pórusokba, borzalmasan kopik, foltosan. Nekem elég hamar kifényesedett, itt-ott felhalmozódik nap közepére, elmocorog. Egyedül a színe miatt adok 2 csillagot, nagyon nehezen találok megfelelőt. (Porcelain)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 25.

Sparklingdiamond

2019. július 22.

Nagyon szeretem! ☺️ Nagyon tartós , a 3D testvére sajnos nem vált be számomra mert kiadja a nem létező ráncokat is arról nem is beszélve hogy a fedőképessége sehol nincs a dermablendhez képest.Pedig sajnos nem egy két pattanásom van,illetve sebek szóval van mit eltüntetnie.Szinte már minden “világmárkát” kipróbáltam de alapozó téren ő vitte a pálmát.🥰

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 22.

horponszorp

2019. június 26.

Évek óta használom, mert ez vált be számomra leginkább. Fontos szempont, hogy erősen fedjen, mivel akné miatt gyakran pigmentfoltos, heges az arcom - ezt az elvárást maximálisan kielégíti. Más alapozó az árnyalata miatt valamiért sosem vált be, mert kicsit sápadt, kreol színű az arcbőrőm, de ennél a terméknél ezzel sincs probléma. Hátránya, hogy az erős fedés miatt könnyen maszkosít, és hamar kifényesedik/zsírosodik a bőr tőle, de aknés, heges bőrre még mindig ezt tartom a legjobb választásnak. Ha mérlegelni kell, hogy a zsírosodás vagy a látható hegek/pigmentfoltok, mindig az előbbire szavazok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

farkasszandra

2019. június 1.

Szuper alapozó, de a 16órás hatás csak ámítás! Azért nem kap 5*-ot mert azt a a 3D változata érdemli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 1.

Afrocska

2019. május 23.

Kozmetikus tanácsára kezdtem használni jó pár évvel ezelőtt. Sokadik vásárlás után mintha megváltozott volna a termék, és nagyon olajos lett, :( (teljesen kizsírosodott az arcom tőle) Úgyhogy a 3D-s korrekciós testvérére váltottam (kevésbé tűnt olajosnak, és az inkább krémesebb állagú) De amíg jó volt, addig nagy szerelem lángolt köztünk :) - a változás miatt -2* mert az nagyon meghatott -

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag