Vichy

Ár:   5999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. március 7.

Lelőhely:   patikák

Magas koncentrációban tartalmaz pigmenteket az optimális fedés érdekében. Kiegyenlíti a bőr tónusát, valamint eltünteti a sötét karikákat és a pirosságot, mindezt maszkhatás nélkül. Akár 16 órán keresztül tartós, mégis kényelmes viselet.

Érzékeny bőrön tesztelt, hipoallergén, illatanyag- és parabénmentes, nem komedogén. Árnyalattól függően SPF35 vagy SPF25 fényvédelmet biztosít.

4 árnyalatban kapható

Vichy Dermablend Korrekciós Alapozó 25 beige
Ár: 4200 , Eladó: Szj97
Állapot: Teljesen új. Ki sem volt próbálva, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, előre utalás esetén szívesen postázom
Vichy Dermablend Korrekciós Alapozó 55 Bronze
Ár: 5000 , Eladó: Réka89
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest XIII. kerület, fizetés: banki előre utalás, személyes átvétel, postán maradó ajánlott levél vagy Foxpost csomagautomata

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

beautyjunkie

2018. július 1.

Kedvenc alapozóm. Jól fed akkor is, ha nagyon csúnya a bőröm. Könnyű felvinni, tartós és még fényvédőt is tartalmaz. Egyetlen hátránya, hogy egy kicsit maszk-szerű érzés a bőrön. Egyébként szuper! Már sokszor vettem újra.

beautyjunkie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

edina1212

2018. június 29.

Szépen fed és egyenletessé teszi a bőrt.
Inkább korrektornak használom, mint alapozóként (főleg bőrhibákra).
A pattanásokat is szépen szárítja.

edina1212
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 29.

Szépen fed és egyenletessé teszi a bőrt.
Inkább korrektornak használom, mint alapozóként (főleg bőrhibákra).
A pattanásokat is szépen szárítja.

strauszkinga

2018. június 10.

Vegyesek az érzéseim. A legnagyobb problémám a maszkhatás, nem mostanában használtam utoljára olyan terméket, ami ennyire erősen fedett - ez nem pozitívum, a lágy fedés sokkal jobban tetszik. Nem tudom természetes hatásúra megalkotni a sminkem. Általában 2-3 cushion, bb krém vagy alapozó van, amit egyszerre hazsnálok, de elfogyott már pár, mióta ez megvan, és még benne van a fele, talán a háromnegyede? Sajnos csalódás.

strauszkinga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 10.

Scylla

2018. június 1.

Termékmintát próbáltam belőle, nekem túl magas a fedése, nincs különösebb bőrproblémám, de egy esküvő előtt egy elvakart pattanásomat gyönyörűen fedte el. Könnyen eldolgozható, tartósnak bizonyult, de sajnos másnapra apró pattanások jelentek meg az arcomon ott, ahol használtam. Érzékeny bőrre ezért megfontolandó. Azért ez a fedés nekem már "túl tökéletes" olyan mintha a tükör már a photoshoppolt verziót mutatná :D Szép, szép, de valahogy nem magamat láttam...

Scylla
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

slyrena

2018. május 29.

Nagyon szeretem, szépen fed és nem maszk.25-ös szín nekem pont jó. Nem tartós egész napra, de azért egész szépen fent marad, csak fog 5-6 óra után. Csak ezért 4 csillag.

slyrena
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

izabella73

2018. május 17.

25%os Vichy akció keretében vettem,mert már rég óta szerettem volna kipróbálni ezt az alapozót.A színválaszték elég gyér, így a 15opal színt választottam,ami egy kicsit világos a bőrömhöz,de az eggyel sötétebb nude meg már túl sötét lett volna.Szépek az összetevői,jó a fedése,de nekem a pórusokat és a száraz részeket kiemeli,ugyanakkor nagyon hamar átfényesedik és foltosan kopik.Viszont száraz bőrűeknek lehet hogy jobban beválik.A L'oreál infallible 24h matt alapozóhoz tudnám hasonlítani,kb tartósságban is ugyan az,de az ár/érték arányban sokkal jobb.

izabella73
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 17.

Rebek

2018. április 11.

A fedése épp megfelelő, a karikákat a szemem alatt szépen eltünteti, nincs maszk hatása, mintha fent sem lenne. A színe is szuper, viszont zsíros bőrre egyáltalán nem ajánlom. Sajnos nap végére a kb. nyolcadik óra után úgy csillog az arcom tőle, mint egy szépen kifényesített lakk cipő. Ezért csak 4 csillag. Az én bőrömhöz nem való. Ha elfogy valószínűleg kipróbálok valami mást.
Szerkesztem: nálam pattanásokat (is) okoz.

Rebek
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 11.

Szerkesztem: nálam pattanásokat (is) okoz.

zsuzska78

2018. március 19.

Az itteni jó vélemények alapján választottam, az x-ik alapozónak. Rozáceás télen, pigmentfoltos nyáron, bármit csak ne látszódjon! Nagyon jó a fedése, óvatosan az eldolgozással. Már-már annyira jól fed, hogy pirosítót kéne feldobni mert télen hajlamos "beszürkülni"( láttam itt másnak is) No az egy pirosodásra hajlamos bőrűnek nemigen van, így egy hajnalig tartó bulin már ott tartottam megcsipkedem magam egy kissé..:-) Minden napra én nem használom, csak alkalmakra, ezért nem tapasztaltam, hogy komedogén lenne. Idáig a legjobb!

zsuzska78
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 19.

sweetsensation

2018. március 18.

Ez egy csoda, komolyan! Nem értem, hogy sikerült ennyire tökéletes alapozót összehozni, de ennél nem lehetne jobbat, az biztos. Tökéletesen fed, mint a festék, mégis könnyű és az arcon láthatatlan, semmi maszk-hatás, plusz még jót is tesz a problémás bőrnek. Csak ajánlani tudom!

sweetsensation
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 18.

kolibakata90

2018. március 17.

Nekem nagyon bevált a rozáceás, allandóan piros belobbant pattis arcomra, szépen fed, maszkhatas nelkül, olyan mintha rajtam sem lenne! Teljesen megéri, mar a masodik vasárlasom volt :)

kolibakata90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag