Vichy

Ár:   5999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. október 1.

Lelőhely:   patikák

Magas koncentrációban tartalmaz pigmenteket az optimális fedés érdekében. Kiegyenlíti a bőr tónusát, valamint eltünteti a sötét karikákat és a pirosságot, mindezt maszkhatás nélkül. Akár 16 órán keresztül tartós, mégis kényelmes viselet.

Érzékeny bőrön tesztelt, hipoallergén, illatanyag- és parabénmentes, nem komedogén. Árnyalattól függően SPF35 vagy SPF25 fényvédelmet biztosít.

4 árnyalatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

mannus93

2024. február 16.

Nagyon jó fedésű, sűrű állagú, jól rétegezhető. Nekem picit fénylő tőle a bőröm. Kombinált és zsíros bőrre nem a legjobb választás. Illetve nyári nagy melegben sem ajánlanám ezt az alapozót. Ráadásul nekem a megfelelő árnyalatot sem sikerült eltalálni. Az én bőrtípusomhoz nem megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 16.

daisydoll

2024. január 22.

Normál bőrtípusra magasan a legjobb fedésű, imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 22.

Normál bőrtípusra magasan a legjobb fedésű, imádom.

sorobrd

2023. november 26.

Az ára már nagyon borsos, de ezért nem akartam pontot levonni, mert ettől függetlenül tényleg "csodaszernek" tartom. Nagyon jó a fedése és nem irritálja az arcom, nem okoz pattanásokat. Rajtam tartós, hozza amit elvárok tőle. Könnyű felvinni. Nekem ez a TOP1 alapozó eddig, sokszor újra vettem már. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 26.

ThEster17

2023. január 11.

Habár már nem 5999 HUF hanem nagyjából a duplája, szerintem nagyon megéri beruházni rá annak, aki szeretne egy jó fedésű, kényelmes viseletű, tartós alapozót. Az én kevert bőrtípusomra azért elkél mellé egyes területekre a púder, ha ki is fényesedik nap közben, nem olyan undorítóan olajban tocsogós állapotot kell elképzelni, hanem egy természetes bőrfényt, amely bármelyik másik alapozóval is felbukkan a nap során. Elég ritkán találok világosabb (15) árnyalatot, így én azért spórolósan használom, de így is kitart min. fél évig egy tubus.
Érdemes kipróbálni az Estée Lauder Double Wear mellé/helyett is, hátha kellemes csalódás lesz másnak is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 11.

Jasmine.7

2022. november 6.

Fantasztikus!
Magas fedés, mégsem maszk hatás.
Nem olajosodik, nem “olvad le”.
Jól viszonyul különböző hőmérsékletekhez
Lancome és Estee Lauder alapozók után váltottam erre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 6.

Fantasztikus!
Magas fedés, mégsem maszk hatás.
Nem olajosodik, nem “olvad le”.
Jól viszonyul különböző hőmérsékletekhez
Lancome és Estee Lauder alapozók után váltottam erre.

Honeyhair

2022. június 13.

Számomra ez a basic alapozó, egyszerűen tökéletes. Ha el is kalandozok másfelé, mindig ehhez térek vissza.

A 15 Opal és a 25 Nude árnyalatokat használom, van, amikor felváltva, van, amikor keverve, vagy pedig az arcom bizonyos részeire az egyiket, máshová a másikat. Nekem az vált be, ha egy picit többet, úgy 2-3 borsónyi mennyiséget viszek fel, és nem túlzottan dolgozom el, tehát egyenletesen eloszlatom ugyan a bőrömön, de nem dolgozom bele a pórusokba. Ehhez az ecsetes, esetleg az ujjbegyes felvitel a legjobb. Fontos, hogy megfelelően előkészítsem a bőrömet, mert anélkül nem ad szép eredményt. A reggelente használt szérum, arcolaj és nappali krém együtt kiváló primerként működik alatta.

A fedése kiváló, bár szerencsére nincsenek komolyabb bőrhibáim. Az egy-két pirosas foltomat, meg a kisebb egyenetlenségeket korrektor nélkül eltünteti. Szeretem azt az enyhe, természetes fényt, amit ad, így csak bizonyos helyeken használok mattító púdert utána. Emellett határozottan érzek egyfajta bőrjavító hatást is, bár nem tudom, mitől, mert az INCI-jében nincs semmilyen csoda-összetevő, mégis, mintha nyugodtabb lenne a bőröm, amikor használom, és még a kisebb sebek is gyorsabban begyógyulnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. június 13.

szabocinti93

2022. június 13.

Nekem csalódás. Egy szintén nem olcsó, mattító bázisalapra kenem fel, a fedése nekem kb a nullával egyenlő. Az alapozó szaga is valami förtelem. Elhasználom, mert több mint 9 ezer forint volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 13.

Aranka35

2022. május 19.

Sziasztok
Pigment foltom miatt vásároltam, a fedésével nincs is baj. De egy vichy márkához nagyon gyenge, tartóssága és az illata nekem 2 csillag ez kb olyan kategória mint az essence. Többször nem veszem az is biztos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 19.

Sziasztok

csudex

2022. január 10.

Bőrhibáim miatt szeretek mindennap legalább egy kis fedést biztosító terméket használni, és ez a korrekciós fluid tökéletes. Fedése nem gyenge, de nem kelt maszk hatást, szépen kiegyenlíti a bőrömet, és a pattanásokat vagy a száraz bőrt sem emeli ki. Sokáig tart, nap végére se kopik le teljesen. Púderrel szépen mattítható, de alapból sincs fényes hatása, kellemesen természetes fénye van tőle az arcomnak. Összetevőlista nagyon szép, nincs benne parfüm, ami megint csak kedvező. Mindenképp újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 10.

Anyezz

2021. szeptember 16.

Sajnos kénytelen vagyok újraírni a véleményemet. HOsszabbtávon használva nekem pattanásokat okozott, illetve csípi a szemem, ha véletlenül a szemkörnyékről picit belemegy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 16.

Hidratálók: Glycerin, Pentylene Glycol, Aluminum Hydroxide

Tiszta, színtelen, sárgás folyadék, gyenge jellegzetes szaggal. Segíti a stabil emulziók képzését társemulgeálószerek nélkül. Kiváló szilikon-emulgeálószer, amely segíti a víz és a szilikonolajok kellemes keveredését, péládul alapozókban.

Közismertebb nevén Epsom-só vagy keserűsó. Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag. Hajápolókban használva általában hajgöndörítő segédanyagként használatos. Hőfejlesztő szerként is használható vízmentes formulákban, mivel azonnali hőképző kémiai reakcióba lép a vízzel.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag, mely segít sűrűbbé tenni a kozmetikumokat, hogy azok így kevésbé folyjanak.

Az összetevő zsírsavak és glicerin keveréke, melyet lágyító és sűrítőszerként használnak a kozmetikumokban.

Cellulózból (legfőbb növényi rost) előállított természetes összetevő, melyet elsősorban sűrítőanyagként és emulzió stabilizálóként használnak a kozmetikumokban.