Vichy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2013. február 26.

Lelőhely:   patikák

Közepestől a komolyabb bőrhibákig alkalmazható, hipoallergén korrekciós stift. 2x jobban fed, mint egy alapozó, maximális fedést biztosít, maszk hatás nélkül. Praktikus, széles stift elegáns, higiénikus csomagolásban. Nem mitesszerképző! Fényvédőt tartalmaz, SPF 30!

Kiszerelés: 12 g

ildyy

2020. december 30.

Jó drága, kenhetetlen, maszkhatást ad, de szerencsére nem tartós így hamar lemálik az ember fejéről. Borzalmas. De legalább fényvédős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 30.

Nilona

2014. szeptember 7.

Szárít de jól fed. Nekem sajna csak nagyon sötétben van meg (kettő is! :P). Egyébként jó termék. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 7.

ágica

2013. május 10.

Nekem nem jött be, persze én nem használtam hosszútávon, tekintve hogy a legvilágosabb is narancssárgás szolikirálynőkhöz passzoló, természetes bőrre nem illik. Maszkos hatású, kiemeli a száraz részeket, sebeket. Ráadásul a pattanássokra ha lehet nem tömény paraffint kennék. Viszont ( nem száraz) hegekre, tetkókra jó lehet a brutális, nehéz fedés miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 10.

Gwendoline

2013. május 10.

"2x jobban fed, mint egy alapozó" - ez egyáltalán nem igaz, ugyan olyan, mint egy alapozó
"maszk hatás nélkül" - ez sem igaz, mert iszonyúan maszkos, ha az embernek egyáltalán sikerül felvinnie rendesen a bőrfelületre. Nem tudtam elhasználni, mert ez a zsírkréta állag szerintem vétek az arcnak... használhatatlan, és amit ígér az egy nagy hazugság, ráadásul borzasztóan drága.

EveE

2013. április 11.

Én még találtam egy gyógyszertárt ahol lehet kapni, csak sajnos a neonfényben nem láttam jól az árnyalatot, ezért megválnék tőle. De mindenképp újraveszem csak a sötétebb árnyalatot, a legvilágosabb van nekem. Ha valakit érdekel írjon erre az email-re: evra0024@freemail.hu Egy kicsi van belőle csak elhasználva, a tetejéből, alig használtam 2x. Opalin 12 az árnyalat neve. De nekem nagyon bevált, egy teljesen fedő tökéletes korrekciós alapozó, mondjuk én nem alapozónak használnám csak korrektornak, de tényleg nagyon erős fedésű,mindent eltüntet :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 11.

Rebeka99

2013. április 4.

Update: Egy hónapig használtam rendszeresen, de nagyon szárít, testesebb hidratáló kell alá mindenképp. A nagyobb melegekben szinte leolvad az emberről és nagyon-nagyon tömény, alig lehet szépen egyenletesen eldolgozni az arcon, én mindig felmelegítem egy kicsit a radiátoron, mert úgy könnyebb vele dolgozni. De így is már csak korrektornak használom, és a nagyobb hegekre, hibákra, vagy ha extra fedés kell. Ezekre tökéletes, de alig várom hogy elfogyjon, soha többé nem veszem újra. Jelenleg a folyékony változatán gondolkodom, mert a kis minta nagyon bevált az arcomnak, de nálunk több mint 6000 forintér van, azért az nem olcsó, még Mo.-on lehet hogy ha lesz olcsóbban benevezek egyre. Majd meglátjuk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 4.

Rebeka99

2013. március 5.

Elolvastam az itt szereplő összes véleményt, és nagy örömmel szögezem le, hogy balszerencsémben szerencsém lett. Ugyanis megannyi alapozó próba és keresgélés után, végre megtaláltam a lehető legmegfelelőbb terméket, ami szerintem évekre elég lesz. Bár úgy olvastam hogy már nem gyártják, ettől függetlenül, tök véletlenül fedeztem fel a kecskeméti Auschan gyógyszertárában ezt a terméket, s bár összetévesztettem a folyékony változatával, szóval tök véletlenül vettem meg ezt, és mikor hazaértem, csalódtan vettem észre hogy félre nyúltam, és tévesen adtam ki érte annyit. De mivel visszavinni nem akartam, meg utána néztem itt az oldalon is mit írtak róla, hát bementem a fürdőbe és kipróbáltam. Mondanom sem kell, hogy eleinte igen fura volt, mert mégiscsak stiftről van szó, és az én bőröm azzal nagyon hadilábon áll, de ez egy igazi csodás alapozó. Iszonyú kevés is elég, mindenféle makacs hibával, heggel, pirosfolttal, szem alatti majdnem fekete karikával kiütéssel győz, ahhoz képest csak 5500 forint volt, és igen sokáig elég lesz, az tuti. Szinte a rabja lettem. A teljes arcomra azért túl maszkszerűnek éreztem, és kicsit túl tökéletessé is teszi a pofim, ami meg természetellenes, úgyhogy az eljárásom ez: Első lépésben előkészítem az arcom a szokott módon, majd jön a varázsstift, egy kis pötty ami elég az egész szemre és a szemzugba, ahol nekem mindig sötét folt szokott lenni, ami majdnem fekete, ezzel viszont az is pikpak eltűnik. Majd jön a szem alatti rész, gondosan ügyelve az eldolgozásra, majd az orr szélei, a T-vonalra egy kicsi, majd az államra, ami viszont mélyebb hegekkel tarkított, és iszonyú vörös. Ha ez meg volt, akkor jöhet egy folyékony alapozó a t-vonalra és az arcocskákra, majd ha kell, akkor az átmenetet szépen eldolgozom néhol hogy ne lehessen látni a színkülönbséget, bár szinte összeolvas a PAris Berlinemmel, ezután pedig vékonyan púderezek. A többi dolgot nem írom le, de én úgy vettem észre, hogy szemsmink alapozó simán mehet rá, csak vigyázni kell, hogy pl. én a szemzugba már ne tegyek belőle, csak kifejezetten a szemhéjra. Lehet hogy kicsit elnyújtottam, de hát ez az örömmámora, amúgy 12-esem van, és nagyon szépen kivilágosítja az arcom, tökre eltaláltam a színt. A másik dolog, hogy nem vettem észre hogy túlságosan szárítana, vagy ilyesmi, pedig úgy 7-10 napja használom már. Ja, és mitesszerem azóta nincs annyi, piros patim sincs, ami fura, ugyanakkor örülök hogy fényvédőt is tartalmaz, és azért pár óránként mattító papír nem árt, vagy épp egy kis átpúderezés, de ez mindenképp megéri. Viszont a miss rose pirosítómmal hadilábon áll valahogy ez az alapozó, valahogy úgy vettem észre, hogy túl sok kell belőle, és már nem lehet baba vékony természetes színt felvinni vele, úgyhogy visszajött nálam az Artdeco. Viszont iszonyú szuper érzés úgy futkározni egy nap, hogy tudja az ember, gyönyörű, és magabiztos, nincsenek száraz foltok, és szinte sugárzóan üde, kellemes saját magamnak is a tükörbe nézni. Csak ajánlani tudom, aki még betudja szerezni magának. :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 5.

floralili

2013. február 26.

Évek óta használom, és nagyon jó!Kár, hogy már nem gyártják! Nagyon jól fed, és nem okoz semmi bőrproblémát. egy baja van, hogy hamar újra kell kenni, mert nem túl tartós..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 26.

hgera

2013. február 9.

Sokáig próbálkoztam vele, de mindig arra jutottam, hogy nem az igazi. A baj az, hogy nem tartós, mivel nincs hozzá fixáló púderem (sehol sem kaptam, de már mind1 is), nem marad fent. Nekem, ami sokkal jobban bevált, bár igaz, csak 1 hete használom a szem alatti karikákra, az a Coverderm stiftes korrektora. Tartósabb és jobban is fed!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 9.

nijikel

2013. január 11.

Tele lettem gyulladt pattanásokkal és kissé szárított is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 11.

Tele lettem gyulladt pattanásokkal és kissé szárított is.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin

Kaolin 0 0