Vichy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MsDarcy, Módosítva: 2016. március 7.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

A Hydra Mag C tusfürdőt a haj és a test mindennapi tisztítására fejlesztették ki. Formulája követi a bőr pH-értékét.Hidratáló hatóanyaggal gazdagított összetétele megvédi a bőrt a kiszáradástól.

• Vichy termálvízzel: egyedülálló, magmás eredetű víz. Értékes ásványi anyagokban gazdag. Erősíti és nyugtatja a bőrt.
  • Hidratál és felfrissít.
  • Energiát ad a bőrnek.
  • Friss illat.

Szappanmentes. Hipoallergén. Érzékeny bőrűeken tesztelt. Bőrgyógyászati és szemorvosi felügyelet mellett tesztelt.

Benedetta88

2019. szeptember 29.

Páromnak bevált. Kellemes férfias illata van, jól habzik és külön öröm, hogy sampon és tusfürdő is egyben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Cseniko

2019. március 13.

01.10 Férjem különösebben nem kedveli, pedig 2 tubussal is sikerült vennem neki...😅 Egy év alatt még nem sikerült elkoptatnia, mert mindig másik termék után nyúl, aminek az okai:

-úgy érzi nem tisztít eléggé,
-nagyon nehéz lemosni!

Pozitívumok:
-hablabdán megfelelő habot képez, (de így is nehéz eltávolítani)
-illata kellemes.

Sajnos ez így legjobb esetben is csak egy közepes...bár egy drága tusfürdő amitől a delikvens nem erzi elég tisztának magát, simán lehetne 1 csillag is...🤔

Up.: Az idei hűvös-hideg évszak jobban megviselte a bőröm mint az előzőek és a lábszáraim és könyökeim is kicserepesedtek minden egyes zuhanyzás után napi 1-2szeri testápolózás mellett is....YR tusfürdőket mind félretettem, így kínomban ezt is kipróbáltam és láss csodát....nekem egyáltalán nem nehezen lemosható, az érzet amit maga után hagy maga a hidratáltság érzet!!

Határozottabban kevésbé száraz a bőröm, az illata rajtam nem túl férfias, legalábbis tartósan nem érződik....valójában orrspray időszakban vagyok...😅

Amióta rákaptam erre a tustürdőre a férjem is előszeretettel használja...nem tudom innentől mennyire adhatok a véleményére kozmetikumok terén.😅

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 13.

-úgy érzi nem tisztít eléggé,
-nagyon nehéz lemosni!

Pozitívumok:
-hablabdán megfelelő habot képez, (de így is nehéz eltávolítani)
-illata kellemes.

szabokapetike

2017. szeptember 23.

Jó az illata és nem szárítja a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Jó az illata és nem szárítja a bőröm.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside

Színező anyag. (Piros)

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.