Vichy

Ár:   3250 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: epuka, az összetevőket feltöltötte: cremeguy, Módosítva: 2019. május 28.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Dezodorok

• Nagyon erős védelem az izzadás ellen akár 72 órán át.
  • Olyan férfiak számára, akik hosszantartó izzadságszabályozásra vágynak minden helyzetben.
  • Izzadásgátló hatóanyagokban és gyorsan felszívódó ásványokban gazdag formulája hidratál, és szabályozza az izzadást. A bőr hosszantartóan irritációmentes, ragadós érzet nélkül.
  • Magasfokú kíméletesség: nem irritál.
  • Alkoholmentes

ludri97

2018. május 11.

Párom használja, az illata mesés, én a fehér piros vichyt használom. Nagyon jól hat eddig mindkettő. Megéri az árát és megérdemli az öt csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 11.

martini11

2018. január 2.

Nekem a bőrgyógyász nagynéném ajánlotta, hogy most már ideje lenne elfelejteni az old spice és egyéb bőr károsító cuccokat és vegyek ilyet. Kb egy éve használom dupla csomagban veszem glamour napokkor ilyenkor meg az áruk is tök oké.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

Luiselotte

2017. augusztus 16.

A zöld kupakos helyett vettem , mert az épp nem volt kapható ,ezt 3250 Ft- ért hoztam el a patikából.
Nagyon elégedett vagyok vele, maximális védelmet nyújt .Nincs se folt se kellemetlen szag, pedig mostanában stresszelek eleget.
Az illata is kellemes, alig érezhető.
Amiért pedig 6 pontot adnék , ha lehetne, hogy villámgyorsan szárad , így reggelente nincs álmos fejjel hónalj legyezgetés :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Az illata is kellemes, alig érezhető.

Amea

2017. augusztus 6.

Hivatalosan a fekete deo a páromé, a fehér zöld kupakos meg az enyém. Hivatalosan. ;)
Persze nem használom el tőle, csak amikor überbrutálmeleg van, és kedvet kapok az illatához, akkor nyúlok érte. Cserébe amikor elfogy, akkor meg ő használja szemrebbenés nélkül a zöld kupakost, szóval egál. Az izzadsággátló hatásuk szerintem egyformán jó, csak az illat más.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Senhora

2014. szeptember 15.

Nem éri meg az árát. Ennyit egy 700 Ft-os termék is tud.
Izzadásgátló hatása ennek sem nagyon van.
Az illata kellemes. Nem szeretem a női illatokat, úgyhogy abból a szempontból rendben lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 15.

Nem éri meg az árát. Ennyit egy 700 Ft-os termék is tud.
Izzadásgátló hatása ennek sem nagyon van.

HBrigi

2013. június 3.

A párom az intenzív, 72 órás változatot használja és nagyon szereti. Már többször is újravásároltuk. Nekem nagyon tetszik a friss, férfias illata. Nem tolakodó, csak egész közelről lehet érezni, de ezt a változatot nőknek tuti nem ajánlanám!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 3.

Yndre

2013. április 29.

Soha nem vettem volna magamnak kútfőből férfi deót, hogyha nem lettek volna az alábbi kommentek... :)

Kicsit féltem, hogy túl maszkulin lesz az illata, de szerencsére eléggé diszkrét, a bőrön már alig-alig érzeni. 1-2 perccel használat után már el is illan. Viszont már nagyjából két hónap használat után azért rendesen ráuntam az illatára.

Alapvetően jó dezodor, de nem olyan csodaszer mint vártam. A szagokat többnyire jól magába zárja, viszont az izzadást nem túlságosan csökkenti. Szerencsére a ruhákat nem színezi el. Végülis egynek jó, de biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 29.

annapanni

2012. október 5.

A piros feliratosat vettem meg, az itt olvasottak miatt. Gondoltam, közös darab lesz. Nekem a rózsaszín Bioderma jobban hatott az első három hónapban, mint ez az első héten. Még reménykedem, hogy jó vásár volt... Eléggé erős az illata, a képen szereplő kék feliratosnak biztosan kevésbé férfias. Egyelőre barátkozunk:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 5.

Emily

2012. július 1.

Medorához hasonlóan kánikulában én is megteszem azt a szentségtörést hogy ehhez a dezodorhoz nyúlok :-) Kevésbé stresszes vagy rohangálós napokon még 30 fok felett is elég reggel használni, délutánig kitart tökéletesen. Bár tény hogy szenet nem lapátoltam még vele :-) Egyáltalán nem az a markáns férfi kozmetikum illat, teljesen viselhető. És igen, a női borotvahab nálunk is közkincs :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 1.

subria

2012. április 24.

A párom kapta ajándékba,de a saját kis bevált golyósában bízik csak és nem használta. Én elkezdtem használni ne menjen kárba,és micsoda kellemes meglepetés....izzadós vagyok s nagyon bevállt,csak ajánlani tudom,nőknek a párom tapasztalatát sajnos nem tudom leírni,mivel ki sem próbálta és ne riasszon el senkit,az hogy férfiaknak tervezték,sőt az illatta sem marad meg sokáig,csak a hatás..:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 24.

Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Iodopropynyl Butylcarbamate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!