Vichy

Ár:   3250 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: epuka, Módosítva: 2015. október 5.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Dezodorok

Bőrnyugtató Oligo zinc hatóanyaggal. Alkoholmentes, illatanyag-mentes. Hipoallergén. Érzékeny bőrön tesztelt.  48 órás hatékonyságú.

Akos1018

2019. március 13.

Nem régen vásároltam magamnak, a termék nem rossz, de számomra túl drága volt, e miatt adok csak 3 csillagot.

Akos1018
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 13.

ludri97

2018. május 11.

Párom használja, az illata mesés, én a fehér piros vichyt használom. Nagyon jól hat eddig mindkettő. Megéri az árát és megérdemli az öt csillagot.

ludri97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 11.

martini11

2018. január 2.

Nekem a bőrgyógyász nagynéném ajánlotta, hogy most már ideje lenne elfelejteni az old spice és egyéb bőr károsító cuccokat és vegyek ilyet. Kb egy éve használom dupla csomagban veszem glamour napokkor ilyenkor meg az áruk is tök oké.

martini11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

Luiselotte

2017. augusztus 16.

A zöld kupakos helyett vettem , mert az épp nem volt kapható ,ezt 3250 Ft- ért hoztam el a patikából.
Nagyon elégedett vagyok vele, maximális védelmet nyújt .Nincs se folt se kellemetlen szag, pedig mostanában stresszelek eleget.
Az illata is kellemes, alig érezhető.
Amiért pedig 6 pontot adnék , ha lehetne, hogy villámgyorsan szárad , így reggelente nincs álmos fejjel hónalj legyezgetés :D

Luiselotte
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Az illata is kellemes, alig érezhető.

Amea

2017. augusztus 6.

Hivatalosan a fekete deo a páromé, a fehér zöld kupakos meg az enyém. Hivatalosan. ;)
Persze nem használom el tőle, csak amikor überbrutálmeleg van, és kedvet kapok az illatához, akkor nyúlok érte. Cserébe amikor elfogy, akkor meg ő használja szemrebbenés nélkül a zöld kupakost, szóval egál. Az izzadsággátló hatásuk szerintem egyformán jó, csak az illat más.

Amea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

mr.wishes

2015. október 2.

Ez az első dezodor, amit nem dobok ki a felénél mert megutáltam az illatát (akkor már szagát). Érdemes beruházni rá.

mr.wishes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 2.

Senhora

2014. szeptember 15.

Nem éri meg az árát. Ennyit egy 700 Ft-os termék is tud.
Izzadásgátló hatása ennek sem nagyon van.
Az illata kellemes. Nem szeretem a női illatokat, úgyhogy abból a szempontból rendben lenne.

Senhora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 15.

Nem éri meg az árát. Ennyit egy 700 Ft-os termék is tud.
Izzadásgátló hatása ennek sem nagyon van.

HBrigi

2013. június 3.

A párom az intenzív, 72 órás változatot használja és nagyon szereti. Már többször is újravásároltuk. Nekem nagyon tetszik a friss, férfias illata. Nem tolakodó, csak egész közelről lehet érezni, de ezt a változatot nőknek tuti nem ajánlanám!

HBrigi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 3.

Yndre

2013. április 29.

Soha nem vettem volna magamnak kútfőből férfi deót, hogyha nem lettek volna az alábbi kommentek... :)

Kicsit féltem, hogy túl maszkulin lesz az illata, de szerencsére eléggé diszkrét, a bőrön már alig-alig érzeni. 1-2 perccel használat után már el is illan. Viszont már nagyjából két hónap használat után azért rendesen ráuntam az illatára.

Alapvetően jó dezodor, de nem olyan csodaszer mint vártam. A szagokat többnyire jól magába zárja, viszont az izzadást nem túlságosan csökkenti. Szerencsére a ruhákat nem színezi el. Végülis egynek jó, de biztosan nem veszem újra.

Yndre
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 29.

annapanni

2012. október 5.

A piros feliratosat vettem meg, az itt olvasottak miatt. Gondoltam, közös darab lesz. Nekem a rózsaszín Bioderma jobban hatott az első három hónapban, mint ez az első héten. Még reménykedem, hogy jó vásár volt... Eléggé erős az illata, a képen szereplő kék feliratosnak biztosan kevésbé férfias. Egyelőre barátkozunk:)

annapanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 5.