Vichy

Ár:   3099 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   9 g   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cipriana, Módosítva: 2016. február 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Kombinált

Érzékeny területekre (anyajegyek, sebhelyek, műtéti hegek) és ajkakra. Praktikus kiszerelésének köszönhetően bármikor, bárhova magunkkal vihetjük.

A Vichy Mexoryl®-lal (fotostabil, széles spektrumú UVA és UVB szűrőrendszer) látta el napozóit, hogy hatékonyan vegyék fel a küzdelmet az UV-sugarak káros hatásai ellen, és védjék bőrünk értékes naptőkéjét.

Illatanyag-mentes, paraben-mentes, hipoallergén formulája bőrgyógyászati felügyelet mellett, érzékeny bőrön tesztelt. Vichy termálvízben gazdag, nyugtató formula.

Vichy Idéal Soleil Napvédő Stift Érzékeny Területekre SPF50+ - új, bontatlan
Ár: 1500Ft , Eladó: Edina1313
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Szolnok, fizetés: banki előre utalás után postázom is
summerrain

2019. július 11.

Szemkörnyékre használtam napi szinten, fényvédőkrémek irritálnak szemkönyéken. Ez nem irritált, kivéve, ha véletlenül a szemembe dörzsöltem :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 11.

Benedetta88

2019. május 9.

Szuper kis termék! Ajakra használom, és mivel "leégett"kissé az orrom az áprilisi napocskától, már az arcom többi részére is használom és bevált. Ár-érték arányban is tökéletes, mert sokáig kitart.Örök darab marad a táskámban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

tomimariann

2017. június 7.

Nemrég került hozzám. Kifejezetten tetszik az állaga, kenhetősége. Kellemes meglepetés számomra! Nyáron is remélem beválik. Ha nem, jövök majd "reklamálni".

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.

kessi91

2015. május 7.

Úristen, KÖTELEZŐ nyárra! Tényleg vízálló, és egy védőréteget képez a számon, aminek imádom a halvány színét. Bőven megéri az árát, nagyon sokáig elég. Én még nem használtam pl. anyajegyre, de most meggyőztetek, úgyhogy nyáron arra is tesztelem!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 7.

IcraM

2014. június 13.

Tartósan marad a felületen, jó minőségű, sok nem fogy el egyhamar.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 13.

Tartósan marad a felületen, jó minőségű, sok nem fogy el egyhamar.

nyau89

2013. július 30.

Anyajegyekre, hegekre és a számra használom. Teszi a dolgát. Nem büdi, nem zsíros. A legjobb, hogy a számon sem hagyott zsíros érzetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 30.

haminda

2013. január 22.

Kora tavasztól késő őszig alapfelszerelés a táskámban. Gyorsan lehet vele dolgozni, nem hagy csillogást a bőrön. Arcomon kívül anyajegyekre szoktam használni és szuperjó szájfény helyett is. Nagyon gazdaságos, egy stift bőven elég egy évre. Minden pigmentfolttal küzdőnek bátran ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 22.

Cipriana

2012. július 10.

Sikerült nagyon csúnyán leégnem, főleg az arcomon, ezért igyekeztem megfelelő védelmet biztosítani a bőrömnek, habár a baj már megtörtént. Ekkor találtam rá erre a stiftre, amit a már leégett homlomra és arcomra is kentem (célzottan az érzékeny területekre) és ezzel sikerült meggátolni a további kipirosodást, leégést. Én a számra is használom, pláne mikor tudom, hogy a tűző napon leszek, amúgy szép, fényes ajkakat varázsol. Szuper kis stift, és a kiszerelése is nagyon praktikus, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 10.

Antioxidánsok: Tocopherol