Vichy

Ár:   3030 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anna, Módosítva: 2013. szeptember 11.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Dezodorok

48 órás hatékonysággal folyamatosan szabályozza az izzadság kialakulását.

• alkoholmentes
  • 48 órán át tartó hatékonyság
  • finom tapintású, egészséges bőr

Syncron89

2024. február 20.

Sokáig nagyon jó volt, aztán egyszer csak mintha hozzá szoktam volna, vagy nem tudom, már nem tartott ki egész nap. Utána áttértem a piros verzióra, ami szintén pár hónapig atombiztos volt, aztán az is "megadta magát." Az illata finom és friss, de sajnos nekem nem volt tartós egy idő után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. február 20.

Agnyecko

2023. június 30.

A legjobb, legmegbízhatóbb dezodor, amit valaha próbáltam!
Ezzel soha nincs semmilyen kellemetlen szaga a ruháimnak, ami a legeslegjobban zavart korábban, és nem is hagy rajtuk semmilyen nyomot.
Ha egész biztosra akarok menni, a spray verzióból is fújok picit és rendben vagyunk egész napra, én kifejezetten szeretem a lágy virágillatát is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. június 30.

A legjobb, legmegbízhatóbb dezodor, amit valaha próbáltam!

Niki77

2023. május 21.

Az itteni vélemények alapján vettem meg csomagban közel 8000 forintért. Extrém izzadós vagyok, úgyhogy ez a termék izzadásgátló szempontjából számomra semmivel sem jobb, mint bármelyik másik. Talán egy átlagos izzadásra alkalmas lehet. Ami pozitív, hogy nem hagy foltot a ruhákon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. május 21.

vbetti39

2023. május 5.

Nekem abszolút bevált, azt adja amit ígér! Reggel felkenem, és nap végéig friss vagyok. Különösebb illata nincs, az ára lehetne kicsit kedvezőbb de abszolut megeri!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 5.

barnajudit87

2023. február 23.

Akciósan jutottam hozzá, mondom hátha…Nekem nagyon nagyon jó, max 2 hete tesztelem, de pont jókor mikor a hőmérséklet 30 fok felett van.
Nem ragadok tőle, puha, bársonyos a hónaljam, nem vagyok tőle nap végére büdös. Pedig elég izzadós vagyok, és elég sok mindent kipróbáltam már! Nálam ez újra vevős lesz, pedig elég borsos az ára!
Update: Azóta párszor újra vettem ( nekem mimden pénzt megér) és csak ezt használom/ használjuk. A páromnak is bejött mert nem lesz tőle büdös, a többi izzadásgátlóval ellentétben!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. február 23.

shiningstar

2023. február 14.

Már negyedszerre fogom újra venni. Az illata nem tolakodó. Kicsit gyógyszertáras illata van, de szerintem ez a francia kozmetikumok sajátossága. Elég reggel felkenni egyszer, másodszori applikálás nem szükséges ha nem vagy a nyári kánikula közepén és nem vagy extrém módon izzadós. Az erőteljes napok végén elfogy az ereje, néhány órával fürdés előtt lehet érezni, hogy elfáradt. Kell neki egy 5-10 perc mielőtt felveheted a pólódat - ez az idő kötelező. Nem keni össze és nem fogja meg a ruhát, de érdemes megvárni amíg a java beszívódik. Alapvetően teszi a dolgát, de a Vichy nagyon nagyot mondott azzal, hogy 48 órán keresztül tart a hatása - nem is kell addig -, de 12-14 órát ki kellene bírnia. Kicsit szárít, de nem vészes módon. Eddig még nem tettem próbát a piros kupakos tesójával, de gyanítom hogy az se lehet semmi. Ez is elég 2-3 hónapra - úgy hogy ritkán van olyan, hogy egyáltalán nem kenek fel dezodort.

Én már egy ideje nem is veszek másik dezodort.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 14.

Én már egy ideje nem is veszek másik dezodort.

mariannn82

2022. november 15.

Szülés után erősebb lett a hónalj szagom.
Sajnos ez sem segített rajta.
A golyós változata nehezen szárad.
De nagyon jó illata van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. november 15.

Szülés után erősebb lett a hónalj szagom.
Sajnos ez sem segített rajta.
A golyós változata nehezen szárad.
De nagyon jó illata van.

PepsiLeParfum

Bőrprobléma: Egyenetlen borfelszín
2022. augusztus 18.

Az egyetlen izzadásgátló, amit újra veszek (hiába drága), de tényleg túlélem vele (szárazon:-)) a legnagyobb stresszes és az izzadós napokat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen borfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 18.

Cintia04

2022. június 30.

Sose szerettem a golyós dezodorokat mert valahogy mindig lassan száradtak illetve egész nap olyan érzésem volt tőlük mintha folyton izzadnék, vizes lennék! Mivel ennek a spray változata nagyon bejött de úgyis, hogy egy nap csak egyszer fújtam be magam kb 2 hétig tartott így kicsit sokkaltam az árát! Nagyon jó áron hozzá lehetett jutni a duo az az 2 db-os csomaghoz így gondoltam kipróbálom ha más nem otthon majd elkenegetem de nagyon kellemesen csalódtam benne! Egész nap tart, finom, puha bársonyos a bőröm tőle és nem vagyok vizes tőle! Egyetlen egy hátránya van, hogy kicsit lassan szárad de már erre is bevetettem egy praktikát! Reggel ahogy felkelek már be is kenem magam vele így még kortyolgatom a kis reggeli kávém meg is szárad és mire már munkába készülök szép, puha finom illatú leszek tőle és nem ragad a ruhámhoz! Nem erős az illata szinte alig érezni de mikor kell van hatása! Nem vagyok egy izzadós típus de azért egy ilyen tikkasztó meleg mindenkit megvisel szerintem! Úgyhogy nálam befutó lett és megvagyok elégedve vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 30.

almasi.livia

2022. június 17.

biztos jó termek annak aki nem izzad nagyon erosen, nekem sajnos nem igazan jott be:(
még keresem az igazit

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 17.

még keresem az igazit

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-33
Emolliensek: PPG-15 Stearyl Ether, Cetearyl Alcohol, Dimethicone
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-33, Peg-4 Dilaurate, Peg-4 Laurate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Ceteareth-33, Peg-4 Laurate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Tartósítószerek: Iodopropynyl Butylcarbamate

Cetearyl alkohol és ethylene oxide keverékéből készülő zsíralkoholok a ceteareth vegyületek. Az összetevő nevében a szám az ethylene oxide molekulák számára utal. Az összetevőt leginkább emolliens és emulgeálószerként valamint elegyítő, sürítő anyagként használják a kozmetikumokban. Némileg vitatott az, hogy az összetevő mennyire biztonságos. Az EWG magasabb kockázatú összetevőnek sorolja be, és a ceteareth vegyületek kerülését javasolja, mert azok - az EWG szerint - potenciális káros és karcinogén anyagok bőrbe szívódását segíthetik elő. A Cosmetic Ingredient Review (CIR) szerint azonban ezek az állítások nem valami megalapozottak, és szerintük az igazság az, hogy csupán sérült bőrön nem szabad használni a ceteareth vegyületeket, egészséges bőrön alkalmazva nem jelentenek problémát. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik az összetevő használatát.