Vichy

Ár:   3030 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anna, Módosítva: 2013. szeptember 11.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Dezodorok

48 órás hatékonysággal folyamatosan szabályozza az izzadság kialakulását.

• alkoholmentes
  • 48 órán át tartó hatékonyság
  • finom tapintású, egészséges bőr

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

shiningstar

2021. június 11.

Egyetlen golyós dezodor sem oldotta meg az izzadás-görényszagúnakérzemmagammárdélben problémát és a spray dezodorok praktikusak napközbenre, de még annyit sem bírnak mint a leggyengébb golyós testvérük. Annyi jót írtatok itt erről a kis haverról, hogy gondoltam teszek vele egy próbát a nyáron. Sajnos nem azt kaptam amit vártam. Nem volt teljes csalódás, de nem is érzem úgy hogy megtaláltam a megoldást.

Azt hittem ekkora árért kapok valami kicsit ami erős. Hát...hiányzik belőle egy kis plusz kraft. Én úgy érzem mintha az átlagos napok végére is elfogyna az ereje - pedig mostanában szégyellem bevallani, de nem igazán volt sport vagy edzés beiktatva a napjaimba. Nem sajnálom felkenéskor, de nem is pottyanok át a ló túloldalára, de így is fürdés előtt néhány órával már lehet érezni, hogy elfáradt. Ugyan ha megölelnél valakit nem valószínű, hogy ő érezné a ruhán keresztül, de te érzed, hogy lassan átkúsznak a szagok, ez pedig rég lelépett.

Nincs erőteljes illata vagy szaga. Engem a gyógyszertárakban kapható krémek és kencék illatára emlékeztet - az a jellegzetes laboratórium illat ami a drágább krémek velejárója. Kell neki egy 10-15 perc mielőtt felveheted a pólódat - ez az idő kötelező. Nem keni össze és nem fogja meg a ruhát, de érdemes megvárni amíg a java beszívódik. Alapvetően teszi a dolgát, de a Vichy nagyon nagyot mondott azzal, hogy 48 órán keresztül tart a hatása - nem is kell addig -, de 12-16 órát ki kellene bírnia.

Lehet hogy próbát teszek a piros kupakos tesójával, mert ez nekem nem bizonyult elégnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 11.

Misa

2021. május 5.

A piroskupakos társával együtt tökéletes. Ez talán egy picit gyengébb, mint a piros verzió, de a hatása számomra tökéletesen elég ennek is.
Friss, tiszta, kellemes illata van, ami nem túl erős (kevésbé férfias, mint a piros verzió illata). Szárazon és tisztán tartja a bőröm, nem irritál, nem keni össze a ruháimat, nem hagy foltot. Hatékonyan gátolja az izzadást, megbízható, nekem soha nem volt vele problémám, pedig csak naponta egyszer használom. A sportolást is bírja, és nagyon kiadós, egy flakon hónapokig elég, úgyhogy a magas ára ellenére is gazdaságos. Egy bajom van vele, de ezt meg lehet szokni: kell vagy 5-10 perc, hogy teljesen megszáradjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 5.

lillllllla

2021. május 1.

Erősen izzadok, sajnos ez a termék sem segített. Számomra nem tett többet, mint a garnieres társa. Nem fogom újravenni. Továbbra is keresem az igazit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 1.

Leibingeredina

2021. április 16.

Duo pack-ban éri meg megvenni, legjobb izzadásgátló télen/nyáron :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 16.

Duo pack-ban éri meg megvenni, legjobb izzadásgátló télen/nyáron :)

Croftka

2021. április 9.

Klassz, csak sajnos elég drága. Aki nem bírja a naturálisabb illatokat annak nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 9.

Beauty88

2021. március 30.

Eddig legjobb deo-m. Először furcsa volt a kicsit pasis illat, de az első tubus végére megszoktam, sőt megszerettem. Csakis duopackban érdemes megvenni, úgy viszont megéri, sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 30.

-Agi-

2021. március 10.

A kedvencem, tényleg bírja akár 48 órát. Egyetlen hátránya, hogy használat után lassan szárad, utána viszont mindent kibír. Kár, hogy nem alumínium-mentes, bár gondolom akkor nem lenne ilyen hatékony..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 10.

vadbarack

2020. december 27.

Nekem,bevallom nyáron és télen is tökéletes. Biztosan típus kérdése is, de a ragadós,olvadós negyven fokokban, a déli mediterrán ,gyilkos időszakban is bírta, egyszer azért kellett utánpótolni estére, de akkor tényleg durva kánikula csúcsokon voltunk túl.A téli ^metrón megsülsz és leizzadsz mert aláöltöztél a kinti mínuszok miatt^ című történetben is remekül helyt állt. Nem ragad, amit külön díjaznom kell, nagyon, nagyon kellemes illata van, nem durva, és tényleg egész nap körüllengi viselőjét. Még egy plusz, szerintem tovább elég mint egy hagyományos deo. Az ára kicsit kemény, de duopack megoldásban tényleg megéri !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 27.

pureskin

2020. december 23.

Duo pack-ban érdemes megvenni, így megéri az árát. Nyári hőségben sem ad 100%-os védelmet az izzadás ellen, de ősztől tavaszig tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 23.

Pocok7

2020. december 16.

A drogériás dezodorok nem váltak be, pedig sokat végig próbáltam.. Végül a párom javasokta a Vichy deot, mert neki nagyon bevált, így megvettem. Nagyon hatékony, sosem izzadok ha használom és izzadságszagom sincs. Az illata nem a kedvencem, hamar elillan, de mindig bennem van a gondolat, hogy vajon mások érzik -e?! .. De meghallgatták az imáim, ugyanis van már belőle “illatmentes“ vagyis legalábbis diszkrétebb illatú, azóta csak azt használom, és nagyon meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 16.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: PPG-15 Stearyl Ether, Cetearyl Alcohol, Dimethicone