Vichy

Ár:   3030 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anna, Módosítva: 2013. szeptember 11.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Dezodorok

48 órás hatékonysággal folyamatosan szabályozza az izzadság kialakulását.

• alkoholmentes
  • 48 órán át tartó hatékonyság
  • finom tapintású, egészséges bőr

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Cintia04

2022. június 30.

Sose szerettem a golyós dezodorokat mert valahogy mindig lassan száradtak illetve egész nap olyan érzésem volt tőlük mintha folyton izzadnék, vizes lennék! Mivel ennek a spray változata nagyon bejött de úgyis, hogy egy nap csak egyszer fújtam be magam kb 2 hétig tartott így kicsit sokkaltam az árát! Nagyon jó áron hozzá lehetett jutni a duo az az 2 db-os csomaghoz így gondoltam kipróbálom ha más nem otthon majd elkenegetem de nagyon kellemesen csalódtam benne! Egész nap tart, finom, puha bársonyos a bőröm tőle és nem vagyok vizes tőle! Egyetlen egy hátránya van, hogy kicsit lassan szárad de már erre is bevetettem egy praktikát! Reggel ahogy felkelek már be is kenem magam vele így még kortyolgatom a kis reggeli kávém meg is szárad és mire már munkába készülök szép, puha finom illatú leszek tőle és nem ragad a ruhámhoz! Nem erős az illata szinte alig érezni de mikor kell van hatása! Nem vagyok egy izzadós típus de azért egy ilyen tikkasztó meleg mindenkit megvisel szerintem! Úgyhogy nálam befutó lett és megvagyok elégedve vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 30.

barnajudit87

2022. június 23.

Akciósan jutottam hozzá, mondom hátha…Nekem nagyon nagyon jó, max 2 hete tesztelem, de pont jókor mikor a hőmérséklet 30 fok felett van.
Nem ragadok tőle, puha, bársonyos a hónaljam, nem vagyok tőle nap végére büdös. Pedig elég izzadós vagyok, és elég sok mindent kipróbáltam már! Nálam ez újra vevős lesz, pedig elég borsos az ára

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 23.

almasi.livia

2022. június 17.

biztos jó termek annak aki nem izzad nagyon erosen, nekem sajnos nem igazan jott be:(
még keresem az igazit

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 17.

még keresem az igazit

bolgib

2022. május 2.

Ennek az illata egyszerűen mennyei. Kedvencem. Én izzadós vagyok, úgyhogy nekem úgy az igazi, ha fújóssal is van rajtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 2.

blllm

2022. április 18.

Mondanám hogy tökéletes mert lassan elfogy az első kiszerelésben viszont az utóbbi időben mintha hozzászoktam volna és nem hatna úgy. De ettől függetlenül imádom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 18.

Tituska01

2021. október 27.

Eléggé izzadós vagyok,bár nálam általában a stressz váltja ki.Rendszeresen használom,néha a piros kipakos verziót veszem.Átlagban jónak mondanám viszont menzesz előtt mikor jobban izzadok nem hozza a kívánt hatást sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 27.

barbusus93

2021. október 2.

Most észleltem, hogy az egyik alapdarab termékemről még nem is írtam véleményt. Szóval eléggé rákattantam egy időben a gyógyszertári kozmetikumokra, persze ez sem maradhatott ki. Eléggé húzós az ára a drogériás termékekhez képest de én kettőt vettem akciósan. Hihetetlen, hogy hónapokig kitart, így átgondolva nem is rossz. A hatása átlagos, néha érzem az izzadság szagot, néha nem, lehet ideje lesz egy váltásnak. Tényleg nem fogja be a ruhákat szerencsére, ami egy nagy plusz, mert sok fehér pólóm a kukában landolt néhány más deo után. Illatát szeretem, nekem kellemes bár nehezen szárad, ahogy az előttem szólók írták.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 2.

agathaadri

2021. augusztus 2.

Nyáron továbbra sem tudom letenni, hiába próbálom alumíniumsó-mentesen élni az életem, de 30 fok fölött csak ez vált be eddig, jöhet bármilyen mozgás, idegeskedés, etc. Az illata kellemes, de nem tolakodó, és évente egyszer az árát is hajlandó vagyok kifizetni, hogy ne a hónaljammal "hódítsak" nagy nyári melegekben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 2.

jaranyizso

2021. július 2.

Amióta ajánlották azóta csak ezt használom. Rengeteg dezodort kipróbáltam már de semelyik sem volt tökéletes. Ez viszont egész nap tart, még edzés után se érzem magam szagosnak és 3 hónapig kitart szóval megéri a pénzét! Annyi, hogy várni kell amíg megszárad, ezért én este lefekvés előtt kenem fel, akkor nyugodtan tudok várni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 2.

keralexa

2021. június 19.

Ez a változat nekem nem jött be, nem sok hatását éreztem. Az erősebb, piros kupakos Vichy dezodor viszont szuper!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 19.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: PPG-15 Stearyl Ether, Cetearyl Alcohol, Dimethicone