Vichy

Ár:   3030 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anna, Módosítva: 2013. szeptember 11.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Dezodorok

48 órás hatékonysággal folyamatosan szabályozza az izzadság kialakulását.

• alkoholmentes
  • 48 órán át tartó hatékonyság
  • finom tapintású, egészséges bőr

ziera

2019. június 1.

Sajnos elég izzadékony vagyok. A patikában ajánlották. Hátha alapon egy jó akció keretein belül egyből kettőt vettem. Kellemes illatú, hamar beszívódó, praktikus kiszerelésű. Ár érték arányban inkább a drágább kategória. Az ígért 48 órás hatása gondolom egy izzadságoktól mentes emberkére értik. Én egy erős 6 órás hatást gondolok, ami még így is szuper az olcsóbb kategóriás gagyi társaival szemben.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 1.

mandika

2019. május 25.

Több, mint 10 éve használom, nagyon-nagyon szeretem. Mostanában nem használom minden nap, így is bőven hatásos. Nagyon szeretem az illatát is. Érdemes az ajánlott módon használni, tehát picit várni, hogy száradjon, majd a felesleget letörölni. Úgy nem is fogja meg a ruhát. Régen izzadósabb voltam, főleg stresszhelyzetben, akkoriban naponta használtam, ez volt az egyetlen ami segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

creammaniac

2019. május 1.

Borzasztó! Kíváncsi voltam rá, de vacilláltam több gyógyszertári márka között, végül a patikus hölgy meggyőzött, hogy ez lesz a tuti nekem, így nem sajnáltam rá a pénzt. Azóta is a polcomon pihen szinte teli állapotban, mert néhány használat után rájöttem, hogy utálom. Nem szabályozza az izzadást, kellemes illatú sem leszek tőle, de ami a legbosszantóbb számomra, hogy csúnyán összefogja a felsőimet, pedig mindig legalább 10 percet várok, mielőtt felöltözöm a használata után. Tartogatom még, mert sajnálom kidobni, de nagyon rossz terméknek tartom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

sagioti14

2019. április 20.

Min. 15 éve használom. Csak az a fránya alumínium ne lenne benne. De nekem nincs jobb ettől!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 20.

mjenni

2019. április 11.

Sok jót olvastam róla, nekem azonban mégsem csodaszer, pedig nagyon bíztam benne. Az illata kellemes,el fogom használni, de valószínűleg nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 11.

FeVE81

2019. január 28.

Újra és újra visszatérek hozzá. Annyi félét próbáltam már. Szerettem volna öko,bio,mindenmentest, stb... használni, de azok mind csődöt mondtak. Ha 48 órán át nem is, de egy egész napon át állja a sarat. Nem izzadok és a nap végére sem lesz semmilyen "szagom" csak a kellemes illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 28.

tiffanyriti

2019. január 5.

Elégedett vagyok vele, kellemes az illata, nem tolakodó és hatásos. nem tudom tart e 48 órát, de egész nap biztosan tartós még nyáron is. rajtam nem hagy foltot a ruhán. Nem szárítja a bőröm, nem viszketek tőle. hát igen nem olcsó, de nekem bevált és megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 5.

gretik246

2018. december 13.

Nagyon szeretem ezt a dezodort. Hatásos, az illata is jó.
Megvan a fehér foltok elleni változata is, de az is foltot hagy, csak ezért -1*.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

Nagyon szeretem ezt a dezodort. Hatásos, az illata is jó.

garicskata

2018. december 9.

Évek óta ezt a terméket használom, nem véletlenül. Az ára húzós, de nekem használ, még a nyári időszakban is segít. Az illata is szuper, nem túl erős, és nem parfümös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

DNM

2018. november 26.

Nekem úgy vált be, hogy a dezodort is ráfújom. Együtt büdösek de hatékonyak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

Nekem úgy vált be, hogy a dezodort is ráfújom. Együtt büdösek de hatékonyak.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: PPG-15 Stearyl Ether, Cetearyl Alcohol, Dimethicone