Vichy

Ár:   3030 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anna, Módosítva: 2013. szeptember 11.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Dezodorok

48 órás hatékonysággal folyamatosan szabályozza az izzadság kialakulását.

• alkoholmentes
  • 48 órán át tartó hatékonyság
  • finom tapintású, egészséges bőr

tothbius

2020. július 28.

Megbízható, soha nem hagy cserben, évek óta használom.
Nem olcsó, de patikában szokott lenni kettesével csomaolva, úgy kedvezőbb az ár.
Ját az 5 csillag

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 28.

Megbízható, soha nem hagy cserben, évek óta használom.
Ját az 5 csillag

zsokence

2020. július 19.

Évek óta állandó társ a hétköznapokban. Konszolidált, friss illat, zeró izzadság. Bár az ára igazán lehetne kevesebb :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

Timese

2020. július 6.

Szeretem ezt az izzadásgátlót. Nagyon izzadós vagyok, de ezzel a termékkel legalább a kellemetlen szagok miatt nem kell aggódjak 😀 alig várom, hogy elfogyjon a most használt másik márka, tuti ezt veszem újra és nem cserélem le többet ☺️

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 6.

krisztinakasza91

2020. június 29.

Nagyon jó izzadásgátló, ha mégis megizzadok valamennyire akkor sincs kellemetlen szagom utána. Hamar beszívódik, kb átlátszó, nem hagy nyomot a ruhán. Nagyon tetszik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

kjancsa67

2020. június 19.

Csillagos ötös, teljes mértékben elégedettek vagyunk vele. Férjem érzékeny bőre mást nem is visel el, csak ezt. Finom tisztaság illata van, jól dezodorál, nem irritál és tartós a hatás. Felkenve nem ragad, mint más golyós termék. Vadászom a gyógyszertárak akcióit, duplán vásárolva nem horror az ára sem.
Évek óta ezt használjuk mindketten, abszolút újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 19.

Évek óta ezt használjuk mindketten, abszolút újravevős.

Ingi

2020. május 22.

Elégedett vagyok vele! Nagyon finom az illata, és tényleg meggátolja az izzadást (én az átlagnál izzadósabb vagyok, főleg stressz hatására). Viszont tényleg hagyni kell megszáradni és napközben azért nem árt újrakenni. Akciós duplapakkban megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

Roxuska

2020. május 10.

Nekem nagyon jól bevált. Az illatát nagyon szerem és egésznap kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 10.

Nekem nagyon jól bevált. Az illatát nagyon szerem és egésznap kitart.

KatusBB

2020. május 7.

Még csak nem is próbálkozom meg mással, egyszerűen tökéletes.
Az illata nagyon friss és kellemes, egy kiadós edzés után is érezni, arról nem is beszélve hogy teszi a dolgát, napközben pedig nem kell azon aggódni vajon meg kell-e ismételni a felkenést.
Abszolút hibátlan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 7.

Még csak nem is próbálkozom meg mással, egyszerűen tökéletes.
Abszolút hibátlan.

sababa

2020. március 20.

Ez az egyetlen dezodor, amely hat nekem. Izzadásra hajlamos vagyok, stressz hatására azonnal beindulnak nálam ezek a folyamatok. Hatékonyságát nálam kizárolag úgy éri el, ha hónaljra való felvitelt követően hagyom megszáradni. Kellemes illata is tartós :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 20.

jajanna

2020. március 11.

Nekem ez egy abszolút csodaszer. Hosszú évekig semmi sem segített a kellemetlen izzadságszag ellen, csak a Solutio Antisudorica, de az meg kimarta a bőrömet és a ruháimat is. Ez a dezodor viszont hatásos, nem vagyok tőle büdös nagy melegben sem, az illata kellemes és nem teszi tönkre a ruháimat. Viszont az egy negatívum, hogy nagyon drága és csak gyógyszertárban kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 11.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: PPG-15 Stearyl Ether, Cetearyl Alcohol, Dimethicone