Vichy

Ár:   3030 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anna, Módosítva: 2013. szeptember 11.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Dezodorok

48 órás hatékonysággal folyamatosan szabályozza az izzadság kialakulását.

• alkoholmentes
  • 48 órán át tartó hatékonyság
  • finom tapintású, egészséges bőr

picisuti

2020. február 22.

Megvettem, mert sokan dícsérték, de nekem sajna nem vált be. A hatása akár ez mezei drogériás olcsóbb deonak. Nem éri meg

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 22.

Katalin1211

2020. február 20.

Imádom, a többi izzadásgátlót magasan lekörözte. Reggel-este használom, semmi féle izzadást nem tapasztalok tőle!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

adrikovi

2020. február 1.

Elsőre nagyon tetszett az illata és kellemes volt a használata is, de pár óra múlva olyan büdös izzadságszagom volt... Nem bírtam... Nagyon rossz, pedig elhasználtam az egészet, hátha... Nem ajánlom senkinek... Nemhogy 48 órát szerint egy délelőtt nem bírja. Nagy csalódás volt számomra, hiszen nem egy olcsó márkáról beszélünk. Talán a rózsaszín verziója beválik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 1.

Esztike1990

2019. december 21.

Szerintem az eddigi legjobb dezodor amit használtam 😊 használtam férfi dezodort ( hátha a férfiakra más van kifejlesztve, mert jobban izzadnak alapon 😂) de nap végére azért lehetett érezni, hogy nem annyira tartós, és akkor gondoltam kipróbálom a Vichy-t 😍 és bevált, egész nap friss és estére vagy akár egy buli után is semleges nincs kellemetlen illat, ragadós érzés, vagy izzadás , innentől csak ezt fogom használni 👍🏻

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 21.

missmango

2019. november 9.

Engem nem az izzadás zavar, az természetes, ha nem hónaljban, akkor máshol izzadunk, ez van. Hanem én egyszerűen minden dezodortól büdösnek érzem magam, ahogy másnál is olvasom, valahogy nem kompatibilisek velem, sőt, a legtöbb dezodort eleve önmagában is nagyon büdösnek tartom. De kezdtem nagyon unni, hogy fürdés után, dezodorral, 1 óra múlva már számomra kellemetlen szagom/illatom van, hiába a 48/72 órás, akármilyen deo.
Itteni vélemények alapján vettem meg először ezt, nem olyan régen. Egy csoda volt, imádtam! Egész nap magamat szagolgattam, és nem hittem el, hogy ez milyen jó, mindenféle intenzív izzadás után is, pedig az illatot nem is ismerve neten rendeltem. Aztán a második rendelésre kerestem olcsóbb megoldást, így akciósan kettő összecsomagolva, már "csak" 4990 volt a kettő, rendeltem is 2*2-t. Na ez már az új csomagolás és ezek szerint új formula volt, mert a világon semmit nem ér. Ennyiért végképp. Nagyon elszomorodtam, mert igen rövid ideig tartott csak a kezdeti örömöm.
Most pedig végigböngészem a kommenteket, hátha ajánl valaki valamit helyette, aki szintén csalódott ebben.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 9.

Milli88

2019. november 4.

Sajnos eléggé izzadásra hajlamos vagyok. Kb. két éve találtam rá erre a Vichy deora. Kellemes az illata, hamar megszárad és egész nap tart. Nem teszteltem 48 órán át, de egy nagyon meleg és fárasztó munkanap után is csak a kellemes illatát érzem és nem a testszagot. Számtalan tubussal elhasználtam már és mindig akcióban szerzem be, így az ára kicsit kedvezőbb.
Próbálok áttérni a minél kevesebb hulladék termelésre, de erről a deoról nem tudok lemondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 4.

LililiL

2019. október 30.

Szeretem! Számomra az igazi! Nem gondolom hogy jobban izzadnék mint bárki más. Alapvetően az volt a problémám hogy bármilyen deót vettem mindíg szörnyen természetellenes "illatom" lett ha elkezdtem izzadni. Valahogy nem kompatibilis egyik izzadásgátló illata sem az enyémmel, E miatt évekig egyszerűen parfümöt fújtam a hónaljamra is ami tökéletesen müködött , az alkohol fertötlenítő hatása miatt és végülis sosem volt testszagom de nyilván ez meghlehetősen drága megoldás :D Volt egy idő amikor meg kókuszolajból, szódabikarbónából meg mindenféle természetes dolgokból kavargásztam magamnak dezodort ami szintén nem volt annyira rossz,bár az semmilyen szinten nem gátolta az izzadást csak szagtalanította, viszont az teljes mértékben. Ellenben nyilván nem volt praktikus kicsit sem a "kiszerelése". Végül most nyáron panaszkodtam egy gyógyszertárban és akkor ajánlották ezt a Vichy terméket. Kipróbáltam és :) mostanra fogyott el amit nyár elején vettem, így pont egy duplacsomagolásos akcióba beleszaladva újra is vásároltam ma ^^ Totál elégedett vagyok vele:) Szerintem sem szárad valami gyorsan, valóban kell neki egy két perc, de ez engem nem zavar olyan nagy mértékben. AZ illata friss, de nem túl tolakodó. Rajtam nap végén is tökéletesen működik, még egyszer sem hagyott cserben. Csak reggel fürdés után szoktam használni és tökéletesen szagtalanít egész nap :) Az ára pedig... Annyi amennyi!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 30.

Rozalia77

2019. október 21.

Nagyon szeretem az illatát, állagát. Egy picit drága.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 21.

Nagyon szeretem az illatát, állagát. Egy picit drága.

roszy

2019. szeptember 30.

Korábban éveken át ezt használtam, de amióta megváltozott a receptúra, már nem olyan hatékony. Sőt! Ráadásul az ára semmit sem változott a minőség romlás ellenére

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

evaedinakiss

2019. szeptember 11.

Nagyon régóta használom már és éveken keresztül tényleg 100%-os hatása volt. Pár éve valahogy ez változott, és mondjuk csak 75%-os hatásfokon működik. De így is ez a legjobb amit próbáltam. Az összetétele nem olyan vidám, ezért is vonnék le tőle csillagot...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: PPG-15 Stearyl Ether, Cetearyl Alcohol, Dimethicone