Vichy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juticicu, Módosítva: 2013. szeptember 11.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Dezodorok

Érzékeny vagy epilált bőrre. Hipoallergén, érzékeny bőrön tesztelt.

Illatanyag-, alkohol- és paraben-mentes. Etanol-mentes.

masni987

2020. június 15.

Nagy reményeket fűztem hozzá. Mivel az ára magasabb, mint egy átlagos deonak, gondoltam biztos jobb is. Megvettem. Tetszett, hogy illatmentes. Viszont 2-3 órán belül fura fémes utószaga van. A dezodoráló hatása jó, nem izzadtam. Viszont a kellemetlen fémes szag miatt nem veszem újra. Teljes pénzkidobás, semmivel sem jobb, mint egy átlagos árú dezodor.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 15.

senskin

2015. október 10.

Régebben ezt használtam, de nem vettem újra. Drogériában jobbat találtam, kissé olcsóbbért. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 10.

fausztdori

2013. május 5.

Tartós dezodor, nem hagyott foltot a fekete ruhámon, gyorsan felszívódik, így nálam kitűnőre vizsgázott. Mínusz pont az árért jár.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 5.

Gyulladáscsökkentők: Nymphaea Alba (White Water Lily) Flower Extract

A fehér tündérrózsa virágának kivonata. Gyulladáscsökkentő, nyugtató hatású összetevő.

Búza fehérjéből előállított aminosav. A bőrre nyugtató, gyulladáscsökkentő és regeneráló hatással van.