Vichy

Ár:   3030 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anna, Módosítva: 2013. szeptember 11.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Dezodorok

48 órás hatékonysággal folyamatosan szabályozza az izzadság kialakulását.

• alkoholmentes
  • 48 órán át tartó hatékonyság
  • finom tapintású, egészséges bőr

Ár: 2500 Ft , Eladó: BlackCanary08
Állapot: Új, Helyszín: Tatabánya, fizetés: Személyes átvétel Tatabányán, vagy Foxpost (vevő költségére)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

pureskin

2020. december 23.

Duo pack-ban érdemes megvenni, így megéri az árát. Nyári hőségben sem ad 100%-os védelmet az izzadás ellen, de ősztől tavaszig tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 23.

Pocok7

2020. december 16.

A drogériás dezodorok nem váltak be, pedig sokat végig próbáltam.. Végül a párom javasokta a Vichy deot, mert neki nagyon bevált, így megvettem. Nagyon hatékony, sosem izzadok ha használom és izzadságszagom sincs. Az illata nem a kedvencem, hamar elillan, de mindig bennem van a gondolat, hogy vajon mások érzik -e?! .. De meghallgatták az imáim, ugyanis van már belőle “illatmentes“ vagyis legalábbis diszkrétebb illatú, azóta csak azt használom, és nagyon meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 16.

kisasszony463

2020. december 5.

Abszolút kedvenc, ha bármi megérdemel 5 csillagot, az ez. Tökéletesen megbízható, nem fordul elő testszag a viselésekor. Viszont erős a termék illata, ami egész nap érződik enyhén, én nem szeretm, De nem találtam semmit, ami megközelíti hatékonyságban, ezért marad. Nagyon nagyon izzadós embereknek is jó

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 5.

mcsikos01

2020. november 7.

Éve óta ezt használom. igazán véd az izzadástól és aluminium és alkohol mentes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 7.

Éve óta ezt használom. igazán véd az izzadástól és aluminium és alkohol mentes.

vegyesz001

2020. október 17.

Nagyon drága, így mindig duopackban veszem meg.Nem tudok róla lemondani, szeretem a friss, nemparfümelnyomós illatát, a hatását, hogy nem hagy fehér foltot, hogy nem izzadok mellette vagy ha izzadok is minimálisan akkor is szagtalan maradok. Nem utolsó sorban nagyon tetszik a csomagolása is, a szép kupakja :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 17.

TihanyineDori

2020. szeptember 24.

Csodaszer! Mindig küzdöttem az izzadással és a kellemetlen szagokkal, főleg ha valamilyen stressznek (vizsga stb.) voltam kitéve. Évek óta használom, sose cserélném le, hiába nem egy olcsó drogériás dezodor. Kellemes illata van, nem hagy foltot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 24.

vrebus

2020. augusztus 25.

Tényleg nagyon hatásos, maximum a legnagyobb melegben izzadok egy minimálisan. Szeretem az illatát, hogy hamar megszárad és nem ragad. Az ára picit magas, de az elsô dezodor ami használ, így valószínûleg újraveszem majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 25.

acsklaudia

2020. augusztus 15.

Valóban az egyik legjobb izzadasgátló, bár nálam csak súrolja az 5 *-ot. Sokat kipróbáltam és tényleg azok között a legjobb. Finom illat, nincs kellemetlen szag, viszont egy teljes napot sajnos nem bír ki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 15.

zsokence

2020. július 19.

Évek óta állandó társ a hétköznapokban. Konszolidált, friss illat, zeró izzadság. Bár az ára igazán lehetne kevesebb :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

Timese

2020. július 6.

Szeretem ezt az izzadásgátlót. Nagyon izzadós vagyok, de ezzel a termékkel legalább a kellemetlen szagok miatt nem kell aggódjak 😀 alig várom, hogy elfogyjon a most használt másik márka, tuti ezt veszem újra és nem cserélem le többet ☺️

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 6.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: PPG-15 Stearyl Ether, Cetearyl Alcohol, Dimethicone