Vichy

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. január 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések

A Neovadiol Magistral Elixir egy „fiatalság elixír“, amelyet a változó korban és utána lévő nők számára fejlesztettek ki. A revitalizáló olajoknak köszönhetően elősegíti az arcbőr helyreállítását. Egyedisége az Omega 6-9 zsírsavak kiemelkedő koncentrációjában rejlik, amelyek jótékony hatással vannak az arcbőrre. Az olajok exkluzív kombinációja pótolja a változókor hatására meggyengült arcbőr lipidhiányát, elősegíti az arcbőr természetes esszenciális zsírsavtermelését, és ezzel megújítja az arcbőr lipid-egyensúlyát.

A száraz tapintású olaj textúra táplálja az arcbőrt. Az arcbőr nem fénylik, hanem egsézségesen ragyog. A pipettás flakonnak köszönhetően könnyen adagolható.

Használható önmagában, arckrémbe keverve, vagy maszkként.

Ann86

2019. február 28.

Egy mintát kaptam belőle, ami kb két hétre volt elég. Én semmiféle jótékony hatást nem tapasztaltam, ezért a teljes kiszerelést biztosan nem veszem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

Futureline

2019. február 15.

Ezt is megvettem de minek? Anno valamiert a kezdetek kezdeten szerettem hasznalni. Csak ejjelre a nyari hosegben pont jol jott es sokszor nyultam hozza arckrem helyett magaban hasznalva. Enyhen beszivodik de az olajos erzes megmarad. Szemkornyekemet irritalta igy akore nem tettem. Rettento hig az allaga, akar spray formaban is kiadhatnak. Mire vege lett a nyarnak meguntam nagyon nagyon. A teljes arat semmikepp sem eri meg de meg a felet sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

nyuszo

2019. január 30.

Valamiért sosem szerettem igazán...
Lehet, hogy a nagyon mű illat a ludas.
Nem szeretek mű dolgokat magamra kenni, ez pedig nagyon az!
Hiába a borsos ár, régóta áll a szekrényben, és nem fogy...
Szerintem most végérvényesen megválok tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 30.

Valamiért sosem szerettem igazán...
Lehet, hogy a nagyon mű illat a ludas.
Nem szeretek mű dolgokat magamra kenni, ez pedig nagyon az!
Hiába a borsos ár, régóta áll a szekrényben, és nem fogy...
Szerintem most végérvényesen megválok tőle.

AlmásiKriszta

2018. szeptember 23.

Nem is tudom, hogy hány csillagot adjak. Szép az üvege, tetszik a pipettás megoldás, és nekem tetszik a halvány illata is, azzal együtt, hogy inkább az illatmentes dolgokat szeretem. Kb. fél éve használom, általában krémbe keverve és főként este, de előfordul, hogy csak önmagában kenem fel, vagy maszkba keverem. Eleinte jól beszívta a bőröm, aminek nagyon örültem, de mostanra vagy megszokta és már nem jó, vagy ritkábban kell használnom, de tény, hogy sokáig érzem az olajosságát. A hatása? Nem tudom. Tényleg nem. Szép a bőröm, de hogy ettől vagy az egyebektől amit használok nem tudom. Kicsit drágának találom, nem vagyok benne biztos, hogy veszek még.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

Vilhelm789

Korcsoport: >54
2017. november 10.

Gyógyszertárban vásároltam az Elixirt, nekem nagyon bevált, olajos állaga ellenére gyorsan beszívódik, önmagában is használható ás krém alá is.
Csak a borsos ára miatt vonok le egy pontot (csillagot).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. november 10.

Csak a borsos ára miatt vonok le egy pontot (csillagot).

hrk

2017. április 2.

Először nem tetszett, mert olyan vízzel higított olaj állaga van. Télire nem is volt elég, de így tavasszal jó. Sokszor éjszakára vagy mielőtt elmegyek itthonról csak ezzel kenem be az arcom, és szép hidratált marad a bőröm, naponta egyszer pedig a krémmel együtt használom: először az elixírt, majd a krémet kenem fel. Sokáig megmarad a hidratáló hatás, szép tőlük a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 2.

ylexe

2017. január 23.

Egyelőre 4 csillag. Nem rossz illat, kissé mű. Könnyen eloszlatható, éjszakára jó a krém alá vagy akár krém nélkül. UD: Az illata már fel sem tűnik. Hónapok óta használom esténként a krémembe keverve, sokszor reggel is pár perccel a hidratálóm felvitele előtt. A fele fogyott el eddig... Megszerettem, de azt még nem tudom megmondani, hogy megvenném -e majd (ajándékba kaptam).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

tani

2016. december 6.

Karácsonyra kaptam. Szép megjelenés, selymes olajos állag. Az első időben csakúgy itta a bőröm. Nem múlt el nap a használata nélkül. Egyenletesebb bőrfelszínt eredményezett. Aztán kb. 7 hónap múlva már nem itta fel a bőröm. Zsírosan csillogott az arcomon. Talán várni kell vele, mert túl sok volt?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 6.

bobherceg80

2016. június 17.

Használtam már Vichy krémhez adagolva esténként,tisztító maszk után pakolásként,és esti krém alá.Szenzációs,még a tokát is "visszaszedi".Még ilyet nem láttam,csak ajánlani tudom!Az meg alap,hogy 9 hónapja alig alszom,és ez nem látszik az arcomon hála az elixírnek.Vaúúúúúúúú....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 17.

monik0528

2015. szeptember 21.

Nemrégen kaptam egy mintát, krémhez adagolva használom,Imádom már most sokkal szebb a bőröm,és ezt már az imerőseim ,családom is megjegyezték .Nekem nem kell ennél több.👍 💙 👍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Paprikakivonat, mely keringésfokozó, anyagcserejavító és melegítő hatású, így gyakran találkozhatunk vele cellulitisz elleni krémekben. A paprika kivonat irritáló hatású, erős kipirosodást okozhat, így érzékeny bőrrel kerülendő.