Vichy

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: NC, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 3.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Koncentrált pattanás elleni kezelés antibakteriális védőfilm technológiával. Gyorsan ható célzott kezelés a pattanások ellen, hialuronsavval, mely láthatatlan védőfilmet alkot a pattanáson, majd az antibakteriális technológia segít leszárítani a pattanást. Érzékeny bőrűek is használhatják.

Ár: 3800 , Eladó: szzh01
Állapot: vadonat új, bontatlan 15 ml, Helyszín: Budapest XIV. vagy Posta vagy Foxpost, fizetés: személyes átvétel vagy Foxpost, vagy posta banki utalást követően
Aura87

2019. május 28.

Az egyetlen készítmény, ami segít a pattanásaimon. Nem vagyok már tini, de a piros betűs napokon mindig kijön 1-1 csúnyaság. Nem olcsó, de ki lehet fogni akciókat, akkor érdemes megvenni. Átlátszó gél, amit célzottan a pattanásra kell felvinni, reggelre szépen lehúzza azt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

floracska6

2019. április 22.

Nekem nem jött be, nagyon nem... oké hogy leszárítja a pattanást, de mivel nagyon erős, körülötte irritálja a bőrt és még napokkal utána is piros száraz folt látszik mellette és hámlik is. Ami miatt lealapozva is megmarad a helye. Nem fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 22.

Benedetta88

2019. március 4.

Nem lett pótolhatatlan darab :( Nagyon csíp...amit elviselek, ha a cél, hogy eltűnjön a csúnya pattanás az arcomról, de , hogy nem csodaszer az is biztos. Nem gyorsítja fel még a folyamatot sem. Elhasználom..de nézek valami mást helyette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

stripedpanda

2018. augusztus 3.

Régóta használom, bár szerencsére nem kell túl gyakran, de nekem bevált. Már pár óra alatt is sokat segít a helyzeten, viszont sminkelni egyáltalán nem lehet rá, így én inkább este szoktam bevetni, reggelre pedig mindig tapasztalok javulást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

süsümanó123

2018. április 18.

Én kisebb pattanásokra használtam inkább, acné-s szinten még nem kellett (szerencsére). Elájulva nem vagyok tőle, ár-érték arányban nem egy nagy történet, úgyhogy nem hiszem, hogy újra megveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

ibizavickii

2016. június 25.

Óriási :) mondhatom, mostmár fél éve használjuk, és nagyon bevált. A férjem allergiás a sertéshúsra (!), és 2 havonta azért el-elcsábul. Ennek eredményeképp mély és nagy bőr alatti csomós aknék jelennek meg az arcán, amit már ennek érzetekor elkezd kezelni. A végeredmény látványos, így is megérik neki, de már csak picike pattiként, ellenben az allergia kiderülése ellenére az egész arcát ilyenek borították és mondhatni akkor semmi nem használt. Neki 5*
Részemről is fantasztikus az eredmény, estére szoktam csak használni, ha van bibim, és szépen lehúzza másnapra. Tény, hogy akkor érdemes elkezdeni, fürdés és tonikozás, lightos krémezés után, amikor még csak érezzük a bőrön, hogy na itt lesz valami. Akkor tuti lehúzza másnapra. Vastagon kell kenni, de a feje miatt tényleg jól hűsít, hagyni kell száradni. Sminkelni nem lehet rá, időnként engem is kiszárít foltban, de kétszeri hidratáló az adott helyen megoldja az ilyen jellegű roblémát. Sokáig eláll, szóval szerintem nagyon megéri! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 25.

Nicolei094

2016. január 24.

Update: minden rosszat vissza vonok amit eddig írtam róla. Az első pár napban amikor megvettem, azt vettem észre hogy bevált és használ aztán egyre rosszabb lett, de rájöttem, hogy mi lehetett a baj. A tegnapi nap folyamán nagyon lepontoztam és lehurrogtam, de a titok nyitja az, hogy vastagon kell bekenni. Ettől függetlenül csípni még csíp és az még mindig nagyon nem tetszik, hogy egy réteget képez az egyébként is nagy dudorú pattanáson, ezért sajnos sminkelni nem lehet rá, de valóban 1 nap alatt brutálisan lehúzza a duzzadt gyulladt pattanást. Még tesztelgetem azért, de nem rossz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 24.

Rarity

2015. november 26.

Nagyon regota kuzdok problemas borrel. Mar volt korabban rossz tapasztalatom Vichy kremmel, de gondoltam kap meg egy eselyt.

Hihetetlen nagy csalodas: nem hogy javitott volna a helyzeten, csak rontott... Total sebes lett tole az arcom. Szerencsere sikerult tovabb adnom rajta, de igy is buktam rajta penzt, es egy hetet az eletembol, mire "rendbe" jott az arcom a Vichy "csoda" utan...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

Mogyi

2015. október 9.

Nagyon megvagyok elégedve az eredménnyel, amit ez a kis csodaszer művelt az arcommal! A gyulladt pattanások mellett kisebb pattanások is állandóak az arcom szinte összes területén, és kipróbálásképpen nem csak a pattanásra kentem, hanem az egész arcomat vékonyan bekentem vele a homlokomat kivéve. Már szinte az első használat után látszódott a változás. Sokkal kevesebb pattanás jött ki rajtam, és a gyulladtakat is "megnyugtatta", szépen kezdtek elhalványodni. Megvagyok elégedve az eredménnyel! Végre van megoldás a problémámra! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 9.

Stanczi

2015. augusztus 17.

Elég problémás a bőröm. Nagyobb duzzadt piros és fájdalmas pattikat viszonylag jól legyógyítja. Kell pár használat, hogy hasson.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Capryloyl Salicylic Acid

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A TruthinAnging szerint az Environmental Working Group és a Cosmetic Safety Database 100%-ban biztonságos összetevőnek minősítette.