Vichy

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: reikaa, Módosítva: 2019. május 27.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A Vichy legújabb kettős hatású arcápolója természetes eredetű, bőrgyógyászok által ismert összetevőkkel pattanásra hajlamos bőrre:

• célzott hatás akne okozta bőrhibák ellen: kitisztítja és korrigálja a pattanások, mitesszerek megjelenését.
  • segíti a bőrfelszín megújulását: hidratál, támogatja a faggyútermelés szabályozását, csökkenti a pórusok láthatóságát. Hozzájárul a bőrfelszín regenerációjához, erősíti a bőr védekező funkcióját a külső, negatív hatásokkal szemben.

Ár: 3500 Ft , Eladó: Jotunderkeresztanyu
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel/ posta/ banki utalás/ stb... megbeszéljük!
BJucus

2019. november 19.

Nem rossz termék, pattanásokra tökéletes volt, bár nekem zsírosodott tőle picit az arcom. Pozitivum, hogy sokáig elég volt, könnyen adagolható és hamar felszívódik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

Sparklingdiamond

2019. november 2.

Nappali-Esti arcápolási rutinom része lett! Olvasva a hozzászólásokat, nekem hamarabb elfogy,mint 2hónap,mert kell egy picit nagyobb mennyiség számomra,de még így is megéri nekem.Sajnos, akinek mindig tele van a feje gyulladtmányokkal az tudja hogy annak nem számít pénz, mert mindent megér amikor van egy jó kence és picit vállalhatóbb lesz az ember fejszerkezete nyilván nem tökéletesről beszélek.Nekem bevált,tényleg szebb az összkép mióta használom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 2.

Orsyka9205

2019. október 18.

Kombinált bőröm van. Sajnos gyakran jelennek meg pattanások, és t vonalban zsíros :/ 1 hét használat után sokkal szebb lett az arcom. Eltűntek a kis pattanások is. Mostmár hónapok óta használom és csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

Sindy6

2019. október 9.

Akkor láttam meg a hatását igazán, amikor elfogyott. Sokkal szebb lett a bőröm, kellemesen hidratál, nagyon finom az illata

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

Benedetta88

2019. szeptember 29.

Nagyon szuper!!
Mivel kombinált a bőröm; mitesszerekre is hajlamos. Pattanások is kialakulnak mostanában elég sűrűn.
Kissé hitetlenül álltam neki a használatának, és hát pozitív csalódás ért.
Kialakulóban lévő pattanásokat mulasztott el, valamint a mitesszereim száma is csökkent, illetve meggátolja az újak kialakulását (persze teljes gőzöléses arctisztítás után.) Gyulladt pattanással is megküzdött, nyom nélkül tűnt el az arcomról. Lassan 2 hónapja használom reggel és este, a rutinom része lett és még csak fél üvegnél járok. Kevés kell belőle, az állaga nagyon könnyed, hamar felszívódik, illata kellemes.Az üvege is gyönyörű:) 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Nagyon szuper!!
Kissé hitetlenül álltam neki a használatának, és hát pozitív csalódás ért.

Vivyenn

2019. szeptember 25.

Egyik kedvenc Vichy termékem. Látványosan egyenletesebb lett a bőröm tőle. Kellemes az illata, nem hagy ragacsos érzetet, kevés is elég belőle, könnyen felszívódik. A pumpás kiszerelése praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

hencico

2019. szeptember 3.

Amióta ezt használom sokkal kevesebb pattanás jön ki rajtam. Imádom az üvegét, adagolóját, állagát is. Szuper gyorsan beszívódik és nem hagy maga után ragacsos érzetet sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

bbianka9

2019. augusztus 13.

Kipróbálásra kaptam de nekem egyáltalán nem vált be. Csak oda kentem belőle ahol zsíros a bőröm, de konkrétan csontszárazra szárította és hámlani kezdett. A pattanásaimat meg nemhogy eltüntette hanem még több lett tőle. Maradok a La Roche Posay Effaclar Duo-nál, az tényleg teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

NPetraL

2019. július 28.

Tesztelésre kaptam, én sajna nem tapasztaltam semmi jótékony hatást, szimplán hidratált. Aki szereti a hígabb, lágyabb lotion szerű tectúrákat szeretni fogja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 28.

uagi

2019. július 25.

Nekem az arcomon lévő hatalmas gyulladt aknés pattanásokon sokat segített. Szépen lassan elkezdtek eltűnni a szemétládák, és a nyomuk is. A homlokomon szokott még előjönni 1-2 kisebb példány, ami nem vészes, viszont azokat annyira nem akarja eltüntetni. Szóval ez nálam csak a tényleg nagyon gyulladt "kinyomhatatlan" és mélyen csücsülő társaikon segített. Egyébként nagyon jó az állaga, könnyen beszívódik és nem hagy ragacsos érzést maga után. Én szeretem, szerintem nem mondható drágának, ha 3 hónapig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Biosaccharide Gum-1
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside