Vichy

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: reikaa, Módosítva: 2019. május 27.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A Vichy legújabb kettős hatású arcápolója természetes eredetű, bőrgyógyászok által ismert összetevőkkel pattanásra hajlamos bőrre:

• célzott hatás akne okozta bőrhibák ellen: kitisztítja és korrigálja a pattanások, mitesszerek megjelenését.
  • segíti a bőrfelszín megújulását: hidratál, támogatja a faggyútermelés szabályozását, csökkenti a pórusok láthatóságát. Hozzájárul a bőrfelszín regenerációjához, erősíti a bőr védekező funkcióját a külső, negatív hatásokkal szemben.

Ár: 3500 , Eladó: Vavika02
Állapot: Pár alkalommal próbált , Helyszín: Sopron, fizetés: banki utalás, posta, foxpost
Ár: 3499 Ft , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

csudex

2022. január 10.

Könnyed állaga van, hamar beszívódik, és nagyon könnyű rá sminkelni, vagy fényvédőt kenni és nem pereg. A korrekciós fluiddal együtt használom és a kettő remekül kiegészíti egymást, de más alapozóval is próbáltam, jól működik. Nekem láthatóan csökkentek a bőrhibáim, kevesebb pattanás jelent meg, illetve hamarabb is elmúltak. Használata után mindig puhábba a bőröm, ami valószínűleg a szalicil savnak köszönhető. Kellemes illata van a terméknek, ami nem zavaró, mindenképpen ajánlom kipróbálásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 10.

TekiLala

2021. október 23.

A tisztító gélje után használtam. Az első pár alkalomkor csípett miután felvittem. Kissé ragacsos érzetet ad, de az elmúlik miután megszáradt. Hidratál, de a bőrhibákra nincs semmilyen hatással.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 23.

ockitti87

2021. szeptember 13.

Zsíros bőrre tökéletes választás a nyári napokon

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 13.

Zsíros bőrre tökéletes választás a nyári napokon

Pappetra99

2021. július 19.

Nőveremtől kaptam ajándékba tesztelésre. Nagyon könnyed az állaga, hamar beszívódik és mintha a polusaimat is összehúzta volna.
Huzamosabb ideig még nem használtam ezért 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 19.

Huzamosabb ideig még nem használtam ezért 4*.

Bettiiiina

2021. június 7.

Testvéremtől kaptam ajándékba, az első üveg nagyszerűen tette a dolgát és szép egységes bőrt eredményezett. A másodiknál már volt hogy pattanásos lett a bőröm de rá fogtam másra. Aztán jött a feketeleves, a harmadik üveget kezdtem el használni és apró pattanások jelentek meg az arcomon. Feladtam a vele való próbálkozást. Három csillagot kap, mert az elején szuper volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 7.

vbegonie

2021. május 16.

Ajándékba kaptam, és azt hiszem, ez volt a legnagyobb szerencsém, mert hajlamos vagyok ilyen árban nem kockáztatni a bizalmam egy-egy termék felé. Rendszeresen küzdök a pattanásokkal, ez a termék viszont mindig kiút ebből. Nem gondolom, hogy valami csak önmagában megváltja a világot, de a használatakor mindig úgy érzem, pont ez segít átlendülni egy ponton, hogy a bőröm újra erőre kapjon. Tudjátok van az, amikor valami használata után már x órával érzitek, hogy hú, ettől most örömtáncot lejt a bőrötök. Na, nekem ez ilyen, és a arcfelületem is sokkal kitisztultabb néhány használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 16.

Netti86

2021. április 16.

Lassan 1 hónapja használom, sok helyen utána néztem a terméknek, és az itteni leginkább pozitív véleményeket alapján gondoltam kipróbálom. Olyan 2 hónapja elkezdtem leginkább az állkapcsom mentén pattanásosodni. Gondoltam ettől az átkozott maszktól is lehet. 1 hét után javult az állapot, de pár napra rá ugyanúgy előjöttek azok a fránya pattik,ráadásul most már a másik oldalon is. Maga a krém nekem tetszik, gyorsan beszívja a az arcom, de nem mattít sokáig. Jövő héten megyek bőrgyógyászhoz, mert talán más probléma is lehet a háttèrben. Később mindenképp update-elek. Próbálok türelmes lenni 😃

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 16.

Cirmos20

2021. április 15.

Sajnos nekem nem vált be, pedig nagy remenyeket fuztem hozza.
Egy darabig huzamosabb ideig hasznaltam majd eltettem. Ujra es ujra hozzanyultam, próbáltam megbaratkozni vele, sajnos sikertelenul.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 15.

Sajnos nekem nem vált be, pedig nagy remenyeket fuztem hozza.

Kitti66

2021. április 15.

Nekem nagyon bevált. Szebb is lett tőle a bőröm és nagyon kevés olyan krém van amit a zsíros bőröm elvisel, de ezt rendesen igényli :) LRP-ről váltottam és maradok is ennél

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 15.

bernadettrea

2021. április 14.

A bőrgyógyásom adott belőle 2 üveggel tesztelés céljából. Nagyon pattanásos bőrrel mentem orvoshoz.
4 hónap használat után nem sok változást tapasztaltam a bőrömön.
Lehet, ha más termékekkel együtt használtam volna többet ér.
Hidratál, gyorsan beszívódik, viszont egymagában nulla.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.

4 hónap használat után nem sok változást tapasztaltam a bőrömön.
Lehet, ha más termékekkel együtt használtam volna többet ér.
Hidratál, gyorsan beszívódik, viszont egymagában nulla.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Biosaccharide Gum-1
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside