Vichy

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: reikaa, Módosítva: 2019. május 27.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A Vichy legújabb kettős hatású arcápolója természetes eredetű, bőrgyógyászok által ismert összetevőkkel pattanásra hajlamos bőrre:

• célzott hatás akne okozta bőrhibák ellen: kitisztítja és korrigálja a pattanások, mitesszerek megjelenését.
  • segíti a bőrfelszín megújulását: hidratál, támogatja a faggyútermelés szabályozását, csökkenti a pórusok láthatóságát. Hozzájárul a bőrfelszín regenerációjához, erősíti a bőr védekező funkcióját a külső, negatív hatásokkal szemben.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

ittebagrav

2024. május 15.

Sokat segített, hogy a fáradt estéken se maradjon el az arcápolás. Tavasszal/nyáron nekem nagyon jó esti hidratáló önmagában is, de én a BHA/AHA szárumjával együtt szoktam használni, 2 perc alatt megvagok az egésszel és nagyon hatásosak együtt. Nappali krémnek fényvédő alá sok, de így tökéletesen tudom hasznosítani.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 15.

RAnita87

2024. április 21.

Nagyon jól hidratál, tisztának érzem utána a bőröm. És fantasztikus az illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 21.

Nagyon jól hidratál, tisztának érzem utána a bőröm. És fantasztikus az illata.

maow

2024. március 17.

Sajnos a hormonális akném az utóbbi időben eléggé elszabadult, a drogériás cuccok nem tudtak vele mit kezdeni, így a dermokozmetikai termékek felé fordultam. Az itteni pozitív véleményeken felbuzdulva vettem meg, és nem csalódtam. Kellőképpen hidratál, de közben nem nehezíti el a zsíros/kombinált bőrömet. Gyorsan és maradéktalanul beszívódik, nem marad vissza semmilyen filmréteg, és tényleg kevésbé zsírosodik az arcom. A Paula's Choice 2%-os BHA hámlasztójával szuper párost képeznek, ezt a kettőt együtt használva kevesebb mitesszerem keletkezett, a pórusaim is kevésbé láthatók, illetve a pattanás utáni hegek pedig gyorsabban eltűnnek. Nagyon tetszik a pumpás kiszerelés, kényelmesen adagolható ez a géles krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 17.

ella1993

2024. február 16.

Hidratálóként vettem meg egy bontott terméket itt a KMn.
Gondoltam ha nem használ akkor legalább nem dobtam ki annyi pénzt… Meglepetésemre már az első alkalom után éreztem a hatását. Az illata picit furi de engem nem zavar, kevés termék is elég, jól el lehet oszlatni az arcon. Úgy érzem, hogy megfelelően hidratál, és ami nekem nagy újdonság, hogy reggel nem kell rohannom mosni az arcom mert eltünt a reggeli zsíros érzet.. utána azon gondolkoztam, hogy általában napközben is van, hogy fel kell szárítanom az arcom de ez elmaradt… hát nagy csoda lenne ha az is megszünne… egyelőre még ez 4nap tapasztalata tehát későbbiekben update- lesz. Nekem nagyon problémás mély aknés heges, orcákon piros bőröm van, és érzem én is a nyugtató hatását, illetve egyik nap nem is tettem fel alapozót, ami meglepő.
Remélem, hogy így marad!

Update : 1 hónap telt az eredeti postom óta: meglepően elmaradtak a mély gyulladásos pattanások az állam körül, menstruáció előtt pedig mindig vannak.. nem akarom elkiabálni, de vettem egy üveggel ha elfogy addigra már legyen másik :D nagyon elégedett vagyok vele továbbra is, csodaszer kategória, remélem mindig így marad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 16.

Hidratálóként vettem meg egy bontott terméket itt a KMn.
Remélem, hogy így marad!

Tiabeanie

2024. február 9.

Imádom ennek a terméknek az illatát. Nem parfümös, inkább olyan gyengéden gyógyszeres, mentolos. Már csak ezért is kenegetem minden este, de persze a hatása is jó. Mióta használom, sokkal kevesebb a pati utáni folt és simább a bőröm is. Viszont nekem nem hidratál eléggé, utána még kell egy másik krém. Gondolkozom még rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 9.

TulipV

2023. december 28.

Az illata számomra kellemetlen és kissé ragacsos érzetet nyújt, de egyébként kiválóan hidratál. Számomra ár érték arányban nem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. december 28.

KJ32

2023. szeptember 12.

Sokat gondolkoztam hogy megvegyem-e, de a hormonális akném kezdett elfajulni így adtam neki egy esélyt. Az illata fantasztikus friss mentás, az állaga könnyen kenhető, kiválóan viselkedik az alapozóm alá (Loreal True match). Az arcom azonnal egyenletesebb lesz, a pórusok csökkennek, és az arcpír (nagyon enyhe rozacea) is javulni látszik. Biztos hogy állandó része lesz a rutinomnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 12.

Sindy6

2023. szeptember 12.

Akkor láttam meg a hatását igazán, amikor elfogyott és hiányzott a termék a napi rutinomból.
Vele sokkal szebb lett a bőröm, kellemesen hidratál, nagyon finom az illata

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 12.

Vele sokkal szebb lett a bőröm, kellemesen hidratál, nagyon finom az illata

Lovemyhair

2023. március 17.

Teljesen jó arckrém annak akinek zsíros a bőre, nem okoz pattanásokat épp ellenkezőleg és megfelelően hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 17.

coffeeaddict13

2023. február 7.

Mintát kaptam belőle, ezt három alkalomra osztottam, ezalatt már lehetett érezni a tisztító hatását és a meglévő pattanásokat is szinte teljesen eltüntette. Viszont homlokon zsírosít, orcán pedig szárít és kukacosodik, csak HA szérum és plusz hidratáló mellett is. Mivel a fő feladatát ellátja és negatívumok bőr és rutinfüggőek is lehetnek, négy csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 7.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Biosaccharide Gum-1
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside

Észter (egy alkohol és egy sav reakciójából víz kilépésével keletkező vegyület) féle, mely természetesen a kakaóban és a levendulaolajban található meg.Bőrpuhító, emolliens anyag, amely selymes érzetet hagy maga után a bőrön.

Kaolin 0 0

Bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló, felületi hártya képző, hajfixáló és sűrűség szabályozó anyag, mely tömegének akár 100-1000-szeresét is képes felszívni vízben.

Kelátképző szer, amelyet kozmetikai készítményekben használnak, hogy fémionokhoz vagy fémvegyületekhez (pl. réz vagy vas) kötődjenek, ezáltal megakadályozzák, hogy azok a bőrhöz vagy hajhoz tapadjanak. Az összetevő szerepet játszik a termék általános stabilitásában, esztétikájában és hatékonyságában. Ezen kívül k hozzájárul a termék tartósítószer-rendszerének megerősítéséhez is, mivel megakadályozza, hogy a fémionok destabilizálják a tartósító összetevőket a vízbázisú készítményekben.