Vichy Normaderm Szépítő Hatású Hidratáló Arcápoló Zsíros, Pattanásokra Hajlamos Bőrre

Vichy

Ár:   5099 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: maaya83, az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2016. február 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Átfogó ápolás a felnőttkori bőrproblémák 5 jele ellen olyan felnőtt nők számára, akiknek bőrhibára hajlamos a bőre, úgy mint pattanások, foltok, kitágult pórusok, fénylő bőr, fakó arcszín.

Bőrszépítő hatású összetétele [Szalicilsav + LHA] egy új technologiával gazdagítva [Air Lícium + Phe Resorcinol], megerősített hatékonysággal veszi fel a harcot a hegek és a fénylő arcbőr ellen. Az egyenetlenségek és az időszakos bőrhibák napról napra csökkenhetnek. Bőre szebbnek tűnhet. Friss, nem zsíros textúrája könnyű és kellemes használatot biztosít bőrének akár az egész napon át tartó komfortérzetért.

Parabénmentes összetétele kíméletes még az érzékeny bőrhöz is.

gloriaaa

2018. október 25.

Nagy reményeket fűztem hozzá...lehet nem kellett volna. Hidratálni hidratál, nekem még télen is elég volt, de hogy a zsíros/pattanásos bőrrel nem kezd semmit az is biztos.

gloriaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

strauszkinga

2018. szeptember 29.

Nagyon szerettem, mint eddig minden Vichy arckrémemet. Kombinált bőrre tökéletes! Hamar beszívódik, lehet rá sminkelni. Elhasználtam az egészet, és egy percig sem untam meg, nálam ez nagy bók. :D

strauszkinga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Cicuka22

2018. április 14.

UPDATE: Marad a 2 csillag. Téli időszakban hatásosabb volt, mert nem fénylett annyira a bőröm, és hidratált maradt estig. Nyárra nem jó. Más változás nincs sajnos.
Több hete használom és sajnos nem mattit eléggé. Nagyon vékonyan, keveset kenek, mégis egy óra múlva csillogok. Szinte megáll a bőrömön, mert ahogy végighúzom az ujjam a homlokomon tiszta zsír. Az illatát szeretem. Kevés is elegendő belőle, könnyű adagolni. Pattanásokkal sem csinált semmit. Most téli időben is csillogok tőle. Csak az első pár alkalommal éreztem jónak.

Cicuka22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

zsalexa

2018. március 31.

Olyan jó lett volna, ha működik. Örültem, mikor elkezdték promózni, felnőttkori pattanásokra viszonylag kevés krém kínál megoldást. Meg is rendeltem gyorsan, aztán jött a csalódás. Az én bőrömnek nagyon tömör, egyáltalán nem akart felszívódni, sminkelni fölé lehetetlen. Rakosgattam ide-oda, egy hete megint elkezdtem használni, de ugyanolyan rossz. Kuka lett az eredmény.

zsalexa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 31.

noriszia

2018. március 29.

Mintát kértem csak belőle. Még szerencse. Kettő alkalomra használtam el, csak vékonyan kentem fel az arcomra mégis utána ha megdörzsöltem az acom, akkor kis darabokban lejön. És az illata is elég erős, számomra kellemetlen.

noriszia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

enszlaj

2018. március 17.

Nem különösebben éreztem, hogy használt volna a pattanások és zsírosodás ellen. Biztos el fogom használni, de nem hiszem, hogy újraveszem.

enszlaj
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

Kingagida

2018. március 4.

Több éve használom ezt a terméket, el sem tudom már nélküle képzelni a napi bőrápolási rutinomat. Hidratál, egységesíti a bőrömet. Alapvetően pattanásra hajlamos az arcom, így számomra hasznos ez a termék. Sminkalapnak is ezt használom. Árérték arányban szerintem abszoludt megéri befektetni ebbe az arckrémbe. Nekem 4 hónapig elegendő szokott lenni.

Kingagida
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

kackac

2018. március 4.

18 évesen használtam először, még az előző formulát, akkor egy hét alatt takarította ki az arcomat, és tette tartósan széppé. Azóta, amikor nagyon szenvedek a bőrömmel, újraveszem. Így volt ez most is, miután fél éve csak küzdök a miteszerek, komedók, bőr alatti apró dudorokkal.. ez a krém még mindig nagyon szuper! Ha valaki tartósan szenved a pattanásokkal, egy próbát megér. Az egyetlen probléma vele, hogy a bőröm nagyon hamar megszokta, ezért kombinálni fogom másik krémmel, hatha akkor hosszabb ideig élvezhetem a hatását. Engem sem mattított kifejezetten, de a bőröm nem is igényli. Az illata frissítő. Újra fogom venni, imádom. Soha nem hagy cserben!!

kackac
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 4.

cheerface

2017. március 28.

Pattanásos bőrre használtam, az illatát és az állagát nagyon imádtam, viszont őszintén semmit nem használt, pedig úgy szerettem volna ha igen :) Nem lett rosszabb, de jobb se, csak egy egyszerű arckrém hatását érte el nálam.

cheerface
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

Szeszi009

2016. december 25.

Régóta ezt a krémet használom még a harminchoz közel is . Nagyon szépen karbantartja a bőröm : ránctalan , pattanások havi 1-2 alkalommal jönnek elő. Maximálisan megéri az árát. Nagyon sok termékre allergiás vagyok, más márkák hasonló krémeitől kipattogtam , ezzel nem volt problémám.Csak ajánlani tudom !

Szeszi009
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 25.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Salicylic Acid, Capryloyl Salicylic Acid

Térfogat növelő, átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A TruthinAnging szerint az Environmental Working Group és a Cosmetic Safety Database 100%-ban biztonságos összetevőnek minősítette.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.