Vichy

Ár:   3800 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cicaki, Módosítva: 2015. szeptember 14.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Érzékeny bőrre is. Szappanmentes. Paraben-mentes. Hipoallergén. Innováció: aktív peelin összetevők nyugtató hatóanyaggal egyesítve egy tonikban. Eredmények: akár az első használat után kitisztítja és összehúzza a pórusokat. Mattítja a bőrt.

soproniviri

2019. március 7.

A kombinált, érzékeny bőrömre a Normaderm géles arctisztítójával és Anti Age krémjével kombinálva kezdtem használni és az elején bevált. Nem szárítja agyon a bőrt, de összehúzza a pórusokat és nyomkodás után megnyugtatja a bőrt (meg az alkoholtartalma miatt fertőtlenít is). Most viszont már alig használom, mert nincs már annyira szükség rá, elég a géles tisztító, és nem akarom túlszárítani a bőröm mert már lassan öregszem :) max. az orr és áll környékén használom néha.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

Ingrido

2019. február 18.

Véletlenül vettem kb. egy éve. Mikor kipattintottam a kupakját, megcsapott az illata/szaga és időutazáson vettem részt kamaszkorom bőrlemarós tinitonik-világába. Mégis kipróbáltam. És működik! Ez a "legdurvább" termék az arcápolási rutinomban, lehet, ezért nem túlzás, de nekem nagyon bejött. Nem is merem lecserélni, mert nagyon nehéz jó tonikot találni, és most van egy olyan termék-kombóm, amitől szép a bőröm. Ez a termék is annak a része, marad, és mindig újraveszem, legyen akármilyen rossz a híre. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 18.

Ancsa6

2019. február 12.

Évek óta használom, nekem a legjobb tonik. Összehúzza a pórusaimat, nyugtatja a bőröm. Nehéz jó tonikot találni, próbálkoztam többfélével, de mindig visszatérek ehhez, nekem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 12.

Plenda

2019. január 15.

Sajnos nem hozta a várt hatást. Tisztitani tisztít, de cseppet sem mattít. Sőt! Zsírosabb hatást hozott elő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 15.

Bpevike

2018. november 2.

Elhasználtam belőle egy tubussal. Sajnos nekem nem hozta a várt eredményt. Nem segített a pattánosok, illetve a zsírosabb részeknél sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

biusjj

2017. január 12.

Nagyon szárított és kipirosodott tőle a bőröm. A pattanásokon egyáltalán nem segített, nem lett tőle szebb a bőröm, teljesen pénzkidobásnak érzem. Más, olcsóbb tonik is tudja ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

FrauEdi

2015. szeptember 14.

Nekem nagyon bevált, sokkal kevesebb a gyulladás és a mitesszer az arcomon. Az egyik legjobb. Kicsit szárít, ezért csak zsíros bőrűeknek ajánlott, mint a többi Normaderm termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

Regi84

2015. január 26.

Majdnem egy évig használtam, az elején jó volt, de a végén azt vettem észre, hogy nagyon hámlik tőle a bőröm. Akinek nagyon zsíros a bőre, annak ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 26.

Ildie

2015. január 16.

Ez durva, hogy a többieknek mennyire nem vált be, nekem és a páromnak teljesen jó. Mind a kettőnknek zsíros a bőrünk, most télen nem annyira. Én fürdés után este fertőtlenítésre használom. Azóta, hogy használom nincs egy nagyobb ragyám sem, a páromnak sem. Minimálisan szárít, de kb mindegyik szárít egy kicsit. Az enyémnek más a csomagolása kicsit, nem a négyzet van rajta, hanem a V betű ilyen vízből, és elsőnek görög felirat van rajta, de az összetevők tökéletesen egyeznek.
Na most hogy leszólta a párom a szagát szomorú lettem, nem büdi, csak elnyomja a többi illatot, igazából nekem nem is tűnt fel, mert megszoktam, hogy este 4 féle cucc van a fejemen és mindegyiknek különböző illata/szaga van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 16.

Adri_87

2014. november 27.

Az illata nagyon jó, és én kevésbé érzem benne az alkoholt mint a Clinique 2-es tonikjában. Nem csíp, nem szárít, szépen tisztít.
Az arclemosójával,és a hidratálójával használom, és nekem nincs velük gondom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 27.

Az arclemosójával,és a hidratálójával használom, és nekem nincs velük gondom.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Salicylic Acid, Citric Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezőanyag. Zöld.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.