Vichy

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: marryjane, Módosítva: 2016. május 23.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál, Zsíros
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Sampon nyugtató, viszketésgátló hatással, érzékeny vagy külső hatások által irritált fejbőrre. Segít megerősíteni a megviselt hajszálakat. Gazdag krém textúra üde, lágy habbal az azonnali megkönnyebülés érzetéért.

Klinikailag tesztelt nyugtató-csillapító formula:

• Sensirine: klinikailag igazolt nyugtató hatás.
  • Panthenol: puha, fényes haj.
  • Glicerin: hidratáló tulajdonságáról ismert.

Szulfát-mentes. Parabén-mentes. Hipoallergén. Festett hajra is alkalmas.

Jukka

2019. június 13.

A párszáz forintos samponok és néhány bőrgyógyászati konzultáció után elkezdtem drágább samponokat venni. Eddig ez vált be a legjobban. Ugyanúgy kétnaponta kell hajat mosnom (ezért csak 4*), de nem viszket a fejbőröm. Szépen habzik. A képpel ellentétben én már átlátszó flakonosat vettem, nem tudom, változtak-e az összetevők.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 13.

csmelitta

2019. március 24.

Gyógyszertárban ajánlották, de nekem sajnos nagyon nem vált be. Igaz, hogy a fejbőrömet nem irritálta, és szárítás után kellemesnek és tisztának éreztem a hajamat. Viszont már másnap lelapult és gyorsan be is zsírosodott, 4000 forintért azért nem ezt vártam volna... Aki teheti, ne vegyen meg rögtön egy teljes dobozzal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 24.

sajtosszenya

2018. augusztus 13.

Három db mintát vásároltam az egyik fórumtárstól: rövid, ritkuló hajam van, nagyon érzékeny fejbőrrel. Kezdem a pozitív dolgokkal: kiadós volt a 7 ml-es minta is, többször tudtam használni, jól habzott, kellemesen krémes az állaga. Nem szárította ki a fejbőrömet.
Negatívumok: reggeli hajmosás után már este éreztem, hogy enyhén, de viszket a fejbőröm. Ez másnapra sajnos fokozódott, de még a tolerálható kategória lett volna. Viszont apró pörsenésszerű pattanások jelentek meg szétszórtan a fejbőrömön, amelyek némelyike kifakadt (bocsánat a gyenge gyomrúaktól, de trutyis vér jött ki belőle), némelyike meg varasra száradt. A hajmosást 3. nap reggel meg kellett ismételnem, de a helyzet sajnos 2 hét elteltével sem változott, úgyhogy a 3. minta ment a kukába. Aki teheti, vásárlás előtt szerezzen mintát, mert a sampon akciós áron is 4000 HUF, elég kár lenne ennyi pénzt kivágni az ablakon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Egi

2018. június 29.

Jaj nekem nagyon jó..Imádom! Olyan jó érzés a fejbőrön és szárítás után is. :) És olyan könnyű tőle a hajam

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 29.

rose12

2017. április 12.

2 éve küzdök az extra száraz fejbőrömmel,ami már annyira kellemetlenné vált az utóbbi időben,hogy előfordult hogy 2 hajmosás után is fehér hámló réteggel volt tele a hajam és rettenetesen zavart.Minden reggel 10 percem ment el azzal hogy sűrű kis fésűvel át kellett fésülnöm.Már megkértem a 3. időpontot a bőrgyógyásztól,amikor barátnőm ajánlotta ezt a sampont. Az első alkalom után csalódott voltam,mert semmi extra változást nem vettem észre.Majd a 3.-4. alkalom után teljesen megszűnt a bajom,sem viszketés,sem száraz fejbőr. Számomra ez az igazi csodaszer,persze a nizoral-tól elkezdve már mindent kipróbálva azt hittem semmi nem fog már beválni,de mégis.Ajánlom nagyon a száraz fejbőrűeknek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 12.

bomberoo

2016. november 29.

Az első Vichy sampon amit kipróbáltam. A hajamat ápoltnak és könnyen kezelhetőnek éreztem a használta után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

Orsolya13

2016. november 22.

Sajnos pénzkidobás volt nekem ez a sampon. Tisztítani tisztít, fényesebb lesz tőle a hajam és még 3 napot is kibírna vele a következő mosásig, de a fejviszketésre nem vált be. Tény, hogy nem irritálta a fejbőröm olyan nagyon, de akkor is a kis enyhe húzódó érzés, ami fejvakarást eredményez az megmaradt. Ami nekem a legnagyobb hátránya, hogy ha ezzel mosok hajat, akkor a hajamban a szőke melírozott részeket olyan mintha sárgítaná, és valahogy sötétít a hajamon. Lehet csak nálam fordul ez elő, de egy samponnal szemben ez az egyik követelményem, hogy a festésen ne rontson, ami nála nem jött be (a sárgítás nekem nagy mínusz).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 22.

marryjane

2016. augusztus 2.

Nagyon finom az illata, az állaga is remek, tisztítása is jó. Sajnos vagy nem sajnos sikerült beleöntenem a szembembe ezt a remek terméket és lám-lám nem csípte, de kicsit se, pedig nekem mindenem extra érzékeny :D
Nagyon szép, fényes lett tőle a hajam, szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

Nagyon szép, fényes lett tőle a hajam, szeretem :)

Zalvin

2016. június 20.

Pixiboxos termékmintaként találkoztam ezzel a samponnal, úgyhogy a véleményem egy egyszeri kipróbálás után született, de mindenképpen beszerzek én is egy dobozzal, mert annyira jó, hogy hihetetlen. Száraz a hajam és a fejbőröm is, húzódni, viszketni szokott időnként. Nagy örömömre szolgált, hogy hajmosás után nem éreztem irritációt, és még az illata is finom. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

kobarbika

2016. május 25.

Egyelőre csak patikából kapott mintát próbáltam ki ebből a termékből, de pozitív a véleményem. Egy fodrász általi hajfestési baki miatt teljesen kiszáradt a fejbőröm. Erre a problémára kerestem megoldást és ez a sampon segített. Szerencsére a kiszáradástól nem lett korpás a fejbőröm, inkább csak húzódott hajmosás után. De mióta ezzel mosom a hajam, a fejbőröm megnyugodott és nem feszül. Az illata is kellemes, az állaga lágy, gyengéd habot képez a vizes hajon. Biztosan fogok venni egy dobozzal, mert hatásosnak érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 25.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Forrás: ITT