Vichy

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: helgus96, Módosítva: 2016. május 13.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Teljessé teszi az arctisztító rutint és felfrissíti az érzékeny arcbőrt. Alkoholmentes és antioxidáns E-vitamint tartalmaz hidratáló glicerinnel. A bőr megtisztul, puha és friss lesz, visszaszerezve komfortérzetét ragadó hatás nélkül.

Parabénmentes, hipoallergén formulája érzékeny bőrön tesztelt. Jótékony hatású Vichy termálvízben gazdag, nyugtató, bőrerősítő formula. Nem-komedogén.

silence

2019. április 29.

A La Roche Posay Effaclar termékcsaládjáról váltottam kb. 4 év használat után ezekre a Vichy-kre. (az már túlzottan szárított egy idő után)
Nekem nagyon bevált, szeretem ezt a tonikot, biztosan sokáig hű maradok hozzá is.
A LRP Effaclar mikrohámlasztó tonikja után kicsit fura volt az állaga, valahogy nekem kicsit zsírosabbnak, krémesebbnek tűnt a használat közben, de közben rájöttem, hogy azért, mert ebben nincs alkohol. Ez viszont csak előny számomra, mert azóta nem is szárad ki az arcbőröm, amióta váltottam!
Jó tisztító hatással rendelkezik és érzékeny arcbőrűeknek is tudom ajánlani, mert gyengéden tisztít, kellemes a használata, nem szárítja porrá a bőrt....
A Purete Thermal arctisztító géllel és az Aqualia Thermal arckrémekkel együtt használom, így egyben nagyon szép és sugárzó arcbőrt varázsoltak, nincs már problémám az egyébként kombinált típusú bőrömmel. Pattanásoknak, zsírosodásnak nyoma sincs és abszolút nem is szárít!
Nagyon megszerettem ezeket a termékeket!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 29.

Nagyon megszerettem ezeket a termékeket!!!

Szuperimola

Korcsoport: < 18
2019. április 23.

Már egy hónapja használom és azóta egy pattanás sincs az arcomon. Nekem mindig egy vagy kettő nagyobb pattanásom van és azokat kivéve semmi baja a bőrömnek, de amióta ezt a tonikot használom semmilyen kiütés nincs az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. április 23.

nanuka

2019. március 15.

Eltávolítja a maradék sminket (pl. amit a gélje nem hozott le 100%-ban), és friss érzést hagy maga után. Megoldja a gél után maradt kissé feszülő érzést, az illata is szuper.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

JuditTTT

2018. július 26.

Minimál összetevős, ártani nem ártott, de olyan kis semmi. Jó, h. nincs benne alkohol, végre ilyet is tud a Vichy, de abszolúte nem éri meg a pénzt kiadni érte. Nem jó termék, ez ilyen drogériás kis vacak szinten mozog nálam. Persze sminket nem ezzel fogsz lemosni, legalábbis arra nem jó. Ez ilyen víz helyett Vichyvel törlöm át az arcom, voilà koncepció, vagy mi akar lenni sztem. Magamnak soha nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 26.

mujerconfused

2018. július 7.

Az egyik nyári csomagban van belőle kis minta, már megújult összetevőkkel. Arctisztítás után szépen nyugtatja a bőrt, egy nagyon korrekt alkoholmentes!!!! tonik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.

Igh12

2018. május 8.

Nekem a sminket nem szedi le. A felesleges zsirt az arcról viszont igen - igy inkább akkor használom ha csak otthon vagyok, smink nélkül és épp kedvem van áttöröln valamivel az arcom. Ártani nem árt, nem irritál, és tényleg jó illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

halmia89

2016. október 3.

Isteni az illata, gyengéd, nem szárít, nem húz, még nyugtatja is a bőrt valamelyest, és tényleg lehoz mindent, ami esetleg lemaradt volna tisztításkor. (Ez főleg akkor hasznos, ha egy tisztességes smink lemosása után van az ember.) Nem mondom, hogy varázsol, de arra, amire való, nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 3.

Hidratálók: PEG-8, Glycerin

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Réz-szulfát. Paula Beguoun szerint helyileg alkalmazva hatékonyan segíti a sebgyógyulást, viszont nem tud olyan kutatásról, mely bizonyítaná, hogy az réz-szulfátnak bőrápolási termékek összetevőjeként is lenne bármi haszna  a bőr számára.