Vichy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 3.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Tusfürdők

Szappanmentes, gél-krém állagú tusfürdő ásványi anyagokban gazdag Vichy termálvízzel, sheavajjal és fehér agyaggal, parabének nélkül. Hosszan tartó komfortérzetet és hidratálást biztosít, puhítja a bőrt.

Futureline

2018. május 17.

Meg telen vettem nyaralas alkalmaval, addig jo is volt amig napoztam es 30 fokban aztattam magam a tengerben. Visszaterve az itteni telet nem birta vele a borom. Hamar elojott tole az ekcemam, szaritott. Kozepesen habzo, kellemes illatu, konnyed kremes jellegu tusfurdo. Sajnalom pedig remeltem hogy a Nutriextra melto utodja lehet. Amit evekig imadtam es telen is szerette a borom. Miota megszunt ezen kivul nem vettem tobb Vichy tusfurdot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, PEG-6