Vichy

Ár:   3699 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anna, Módosítva: 2013. szeptember 11.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Dezodorok

• fokozott izzadás esetére akár stresszhelyzetben is
  • 72 órás hatékonyság
  • akohol- és parabénmentes, hipoallergén

Daiquiri053

2019. szeptember 3.

Kedvencem, minden drogériás társát magasan felülmúlja, a kék kupakos testvére nem jött be annyira. Alapvetően sem vagyok túl izzadós, de ezzel a termékkel egy csepp izzadság sincsen, még edzés közben sem. Sokáig bírja, lehet elsőre drágábbnak tűnik, de évente nagyon max 2 fogy, és amúgy is duo packban lehet vásárolni. Szerintem egy életre kísér majd. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Luiselotte

2019. június 14.

Nem kaptam a kedvenc zöld kupakosat így ezt választottam.
Nagyon tetszik, hogy hamar szárad és nem ragad , ruhán eddig nem hagyott foltot.
Az illata és a minősége a megszokott Vichy deo minőség , annyiban érzem a különbséget , hogy ennek tényleg tartósabb a hatása. Este fürdésnél kicsit nehezebben jön le , éjszakára én már nem kenem magam de ígyis csont száraz a hónaljam és napközben sem izzadok meg.
Érdemes volt vele próbát tenni, lehet, hogy nyaranta ezt a változatot fogom ezentúl használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 14.

Nem kaptam a kedvenc zöld kupakosat így ezt választottam.

Misa

2019. február 15.

Nagyon jó termék, tényleg tartós, hatékony és sokáig elég.
Ha bombabiztos hatást szeretnék, vagy ha tudom, hogy aznap stresszhelyzetbe kerülök (pl. prezentálok vagy ilyesmi), vagy ha tudom, hogy a nap végén edzeni is fogok, akkor ezt használom. 72 órát szerintem nem bírna, de erre részemről nincs is igény, viszont 12 órára tényleg tökéletes. A legmegbízhatóbb dezodorom, amit eddig próbáltam.
Korábban a magenta kupakos adidas golyós dezodort használtam, normál terhelés mellett az is jó, és jóval olcsóbb. De ezt megszerettem, nem fogok már váltani.
Az illata inkább férfias, de nagyon hamar elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

Nagyon jó termék, tényleg tartós, hatékony és sokáig elég.
Az illata inkább férfias, de nagyon hamar elillan.

SirWick

2019. január 20.

rengeteg dezodort kipróbáltam, sokáig csak fekete illetve nagyon sötét színű pulóvereket hordtam, rövidujjúkat nyáron mellőztem, inkabb ujjatlant vettem fel, mert egyszerűen mindent átizzadtam évszaktól függetlenül. Ez viszont csodaszer, mióta ezt használom bátran hordom a színeket!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

tiffanyriti

2019. január 5.

Nyáron vettem egy ilyet, még azóta is van belőle, mert őszintén szólva nekem eléggé szárítja a bőrömet, túlságosan is. Ha nap nap után hasznáom viszketek is tőle. valóban nagyon hatásos egyébként. de nekem a világos zöld változat vált be, maradok annál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 5.

umpalumpa

2018. december 1.

A zöld kupakost szoktam használni főleg nyáron. Ki szoktam egészíteni stiftes dezodorral, főleg valamelyik Rexonával. Most is a zöldet kerestem, de nem volt dupla csomagban, ezért lett most ez. Legalább olyan hatékony, ha nem erősebb. A 72 órás védelmet úgy kell érteni, h elég ennyi időnként használni, nem úgy, h ennyi időnként elég fürödni! Lányok, ugyan már! :D Volt egy krém állagú, tubusos verziója is a cégnek, azt elég volt hetente használni bizonyos bevezető idő után. Na, a lényeg, hogy elégedett vagyok ezzel a deoval, de a zöldnek jobban kedvelem az illatát. Nem oszt, nem szoroz igazán, mert ha beszívódott már nem nagyon érezni. Kicsit talán lassabban szívódik be és szárad, de a felesleget letörlöm, ha elfogyott a türelmem 2 perc után. Fürdéskor nem érzek visszamaradt ragacsos reteget, mint néhány stiftes dezodornál, amit nehezen lehet lemosni. Kicsit sokba kerül a nem hatékony társaihoz képest, mégis megéri, mert elérem vele a célomat és sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 1.

Puszita

2018. október 30.

2-szer vásároltam eddig. Az első használata után maximálisan elégedett voltam, tényleg nagyon jó izzadásgátló. Az illata is finom. A második doboz használata után a bőröm megszokta, így már nem tudtam használni, nem védett 100%-osan, de ez lehet, hogy egyéni probléma, hogy váltogatnom kell 1-2 hónap használat után a dezodorokat. Késöbb áttértem a kék kupakosra, de az egyáltalán nem volt jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 30.

Gubana

2018. szeptember 11.

Elég lenne 12 órás védelem is :)), évek óta ezt a terméket használtam a zöld kupakossal felváltva.
Sajnos mostanában észrevettem, hogy a fehér pólókon is hagy sárgás foltot egy idő után...
Elgondolkodtam, hogy továbbra is ezt a terméket használjam-e.
DUO ára nagyobb gyógyszertárakban 5400 Ft körül szokott lenni,

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Elgondolkodtam, hogy továbbra is ezt a terméket használjam-e.
DUO ára nagyobb gyógyszertárakban 5400 Ft körül szokott lenni,

postareb

2018. szeptember 4.

A legjobb golyós dezodor, amit valaha használtam. Ugyan kissé borsosnak tűnhet az ára, a duo-packban különösen megéri megvásárolni (duo-packban a második termék árából 50% lejön). Nem hagy foltot a ruhákon és maximális hatást nyújt még a legmelegebb nyári napokon is. Elég vele egyszer bekenned magadat és egész nap kitart (a 72 órás védelemről nem tudok nyilatkozni, mert mindennap lezuhanyzom :P). A beszerzésénél hiányolom, hogy a drogériákban nem elérhető termék. Mindenkinek ajánlom, akinek problémája van az izzadással vagy kellemetlen szagokkal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

fomnaba

2018. augusztus 28.

Nagyon szeretem a Vichynek ezt a termékét. Sajnos nagyon izzadós vagyok és tényleg csak ez vált be és nem olyan értelemben, hogy megszüntette az izzadást, de legalább hosszantartó és friss illata van és nem büdösödik be vele az ember. Próbáltam a többi verzióját is, az pénzkidobás.
4 csillagot az ára miatt kap, a benne lévő alumíniumért (bár nyilván emiatt hatékony), illetve amiatt, mert 72 órás védelem van rá feltüntetve....hogy mi?! ezt mégis hogy gondolják, mármint 72 órán át, újrakenés nélkül bírnia kéne?? Érdekes azt feltételezni, hogy valaki 3 napig nem fürdik, de ezzel a deóval vígan elvan...bullshit

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Tartósítószerek: Iodopropynyl Butylcarbamate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!