Vichy

Ár:   3699 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anna, Módosítva: 2013. szeptember 11.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Dezodorok

• fokozott izzadás esetére akár stresszhelyzetben is
  • 72 órás hatékonyság
  • akohol- és parabénmentes, hipoallergén

Bandita13

2020. február 16.

Imadom!
Egy par honapja a honaljam nagyon szagos volt. Mar rogton furdes utan is! Hiaba probaltam hintoporozni vagy ujabb es ujabb deokat a szag nem mult el. Izzadni nem izzadtam, de ez a szag szornyu volt.
Gyogyszertarban ajanlottak ezt a termeket. Eloszor nem vettem meg, mert eleg borsos az ara. Masnap tusolas utan ujra jott a szag. Na akkor betelt a pohar. Megvettem egybol a dupla kiszerelest, igy joval gazdasagosabb.
A hagyomanyos deokkal ellentetben nem kell 5x athuzni a honaljon, csak egyetlen egyszer. Meglepo, tudom.
Mar rogton az elso hasznalat utan elmt a szag. A legminimalisabb izzadas is vissza lett folytva.
Imadom! Draga, de megeri, hogy eluzze a szagokat es szerintem sokaig eleg is lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 16.

Imadom!

garagebi

2020. január 8.

Nagyon jó dezodor, valóban hatásos. Szuper hogy szinte illatmentes, és nincs erős dezodor szaga tőle az embernek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

kati88

2019. december 15.

Nagyon elégedett vagyok, több éve használom. Nem hagy foltot, nekem sokáig elég, tényleg kevésbé izzadok és szeretem, hogy kb illatmentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 15.

seahorse

2019. november 12.

Imádom! Évek óta használom és évek óta jól teljesít! A kék kupakosat is próbáltam, de ez az igazi! Nem izzadok és egész nap illatos maradok, ezt más dezodor nem tudta hozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Daiquiri053

2019. szeptember 3.

Kedvencem, minden drogériás társát magasan felülmúlja, a kék kupakos testvére nem jött be annyira. Alapvetően sem vagyok túl izzadós, de ezzel a termékkel egy csepp izzadság sincsen, még edzés közben sem. Sokáig bírja, lehet elsőre drágábbnak tűnik, de évente nagyon max 2 fogy, és amúgy is duo packban lehet vásárolni. Szerintem egy életre kísér majd. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Luiselotte

2019. június 14.

Nem kaptam a kedvenc zöld kupakosat így ezt választottam.
Nagyon tetszik, hogy hamar szárad és nem ragad , ruhán eddig nem hagyott foltot.
Az illata és a minősége a megszokott Vichy deo minőség , annyiban érzem a különbséget , hogy ennek tényleg tartósabb a hatása. Este fürdésnél kicsit nehezebben jön le , éjszakára én már nem kenem magam de ígyis csont száraz a hónaljam és napközben sem izzadok meg.
Érdemes volt vele próbát tenni, lehet, hogy nyaranta ezt a változatot fogom ezentúl használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 14.

Nem kaptam a kedvenc zöld kupakosat így ezt választottam.

Misa

2019. február 15.

Nagyon jó termék, tényleg tartós, hatékony és sokáig elég.
Ha bombabiztos hatást szeretnék, vagy ha tudom, hogy aznap stresszhelyzetbe kerülök (pl. prezentálok vagy ilyesmi), vagy ha tudom, hogy a nap végén edzeni is fogok, akkor ezt használom. 72 órát szerintem nem bírna, de erre részemről nincs is igény, viszont 12 órára tényleg tökéletes. A legmegbízhatóbb dezodorom, amit eddig próbáltam.
Korábban a magenta kupakos adidas golyós dezodort használtam, normál terhelés mellett az is jó, és jóval olcsóbb. De ezt megszerettem, nem fogok már váltani.
Az illata inkább férfias, de nagyon hamar elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

Nagyon jó termék, tényleg tartós, hatékony és sokáig elég.
Az illata inkább férfias, de nagyon hamar elillan.

SirWick

2019. január 20.

rengeteg dezodort kipróbáltam, sokáig csak fekete illetve nagyon sötét színű pulóvereket hordtam, rövidujjúkat nyáron mellőztem, inkabb ujjatlant vettem fel, mert egyszerűen mindent átizzadtam évszaktól függetlenül. Ez viszont csodaszer, mióta ezt használom bátran hordom a színeket!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

tiffanyriti

2019. január 5.

Nyáron vettem egy ilyet, még azóta is van belőle, mert őszintén szólva nekem eléggé szárítja a bőrömet, túlságosan is. Ha nap nap után hasznáom viszketek is tőle. valóban nagyon hatásos egyébként. de nekem a világos zöld változat vált be, maradok annál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 5.

umpalumpa

2018. december 1.

A zöld kupakost szoktam használni főleg nyáron. Ki szoktam egészíteni stiftes dezodorral, főleg valamelyik Rexonával. Most is a zöldet kerestem, de nem volt dupla csomagban, ezért lett most ez. Legalább olyan hatékony, ha nem erősebb. A 72 órás védelmet úgy kell érteni, h elég ennyi időnként használni, nem úgy, h ennyi időnként elég fürödni! Lányok, ugyan már! :D Volt egy krém állagú, tubusos verziója is a cégnek, azt elég volt hetente használni bizonyos bevezető idő után. Na, a lényeg, hogy elégedett vagyok ezzel a deoval, de a zöldnek jobban kedvelem az illatát. Nem oszt, nem szoroz igazán, mert ha beszívódott már nem nagyon érezni. Kicsit talán lassabban szívódik be és szárad, de a felesleget letörlöm, ha elfogyott a türelmem 2 perc után. Fürdéskor nem érzek visszamaradt ragacsos reteget, mint néhány stiftes dezodornál, amit nehezen lehet lemosni. Kicsit sokba kerül a nem hatékony társaihoz képest, mégis megéri, mert elérem vele a célomat és sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 1.

Alkoholok: C14-22 Alcohols
Emolliensek: Dimethicone
Emulgeálószerek: C14-22 Alcohols
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Tartósítószerek: Iodopropynyl Butylcarbamate

Növényi eredetű emulgeálószer. Szintetikus zsíralkoholok keveréke, mely lággyá és könnyűvé teszi az emulziók textúráját. A C12-20 Alkyl Glucoside nevű összetevővel együtt MontanovL néven hatékony O/V emulgeálószert alkotnak.

A francia rózsa virágának a kivonata. A Cosing szerint szövet összehúzó, tonizáló összetevő, Paula Begoun szerint viszont illatanyag. Vízzel és butilén glikollal alkotott elegye az ún. Phytessence™ French Rose gyártó ígéretei szerint megvédi a bőr sejtjeit a hidrogén-peroxid (H2O2) és az UVB által okozott oxidatív káros hatásoktól, és DNS védelmet nyújt mind az UVA, mind az UVB ellen illetve elősegíti a sejtek méregtelenítését is.