Vichy

Ár:   3699 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anna, Módosítva: 2013. szeptember 11.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Dezodorok

• fokozott izzadás esetére akár stresszhelyzetben is
  • 72 órás hatékonyság
  • akohol- és parabénmentes, hipoallergén

Ár: 2500 Ft , Eladó: wd1102
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Budapest II. vagy IV. kerület, fizetés: személyes átvétel vagy Foxpost

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

durenka

2022. augusztus 19.

Borzasztó izzadós vagyok. Ez az első izzadásgátló, amivel fel tudok venni mindenféle hosszú ujjú felsőt, és nem látszik rajtam izzadságfolt. Most nyáron mintha hozzászoktam volna, vagy a meleg miatt kicsit kevés lett újra, ezért napközben van hogy másikfélét is magamra kell kenni. Kíváncsi vagyok ősszel hogy alakul.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 19.

viktoriak94

2022. június 6.

Körülbelül 2 éve használom, megszakítások nélkül, ami nálam nagy szó. Az első olyan dezodor, amit újra tudok venni, nem kell kéthetente másra cserélnem. Gyorsan fogy és nem is a legolcsóbb, de néha ki lehet fogni akciókat, így általában akkor szoktunk beruházni egy nagyobb mennyiségre. Már a fél család ezt használja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 6.

courgette25

2022. június 1.

PCOS, inzulinrezisztencia, valamint szorongás miatt rendkívül izzadós vagyok. Annak ellenére, hogy rendkívül odafigyelek a higiéniára, a verejtékes bőrömön könnyen elszaporodnak a baktériumok és hamar testszagom lesz. 2db Vichy stress resist deót használtam el 4 hónap alatt, 1 db kb. 2 hónapig elég - viszont mégsem nem igazán vagyok elégedett. A szagával kifejezetten nem vagyok kibékülve, nagyon férfias, legfőképp emiatt nem fogom újra megvásárolni. A testszagom max. egy kicsit csökkenti, ráadásul a verejték mennyiséget is csak egy kicsivel. Azóta olvastam, hogy ha este használnám, hatásosabb lenne, mert olyankor kevésbé aktívak a verejtékmirigyek és ezáltal lenne ideje "kifejteni a hatását", még ha utána reggel zuhanyozik az ember, akkor is.
Mindenesetre, én következőnek a Vichy illatmentes deójával (Vichy Deodorant 48h golyós dezodor érzékeny, irritált bőrre) fogok megpróbálkozni, amit esténként fogok felkenni tiszta, száraz hónaljra, reggelente pedig a The Ordinary Glycolic Acid 7%-ből teszek pár cseppet a hónaljakra, állítólag ezek a savak nagyon jól eltüntetik a szagot, mert kellemetlen környezetet teremtenek a baktériumok számára. Mivel mindezek szagmentesek, illatként parfümöt fogok használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 1.

MaFa

2022. április 12.

Egy darabig használt, aztán allergiás lettem valamelyik összetevőjére. Bepirosodott, viszketett és beduzzadt a hónaljam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 12.

Boriskajuliska

2022. február 15.

Elküldtem a férjemet a patikába piros tégelyes vichy krémért és ezzel jött haza:))) Elkezdtem használni annak ellenére, hogy tél van, nem vagyok izzadós stb. nagyon jól működik rajtam, az illatát alig érezni és nem gyűlik össze a bőrön. Valószínűleg nyáron is jó lenne de addig nincs kedvem tartogatni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 15.

Leander

2021. október 8.

Nagyon jó cucc extrém izzadásra. Harmadik babám születése után a hormonális változások miatt egy darabig extra izzadós voltam és folyton büdösnek éreztem magam. Ez a deó volt végül a megváltás. Az maximálisan igaz, hogy erős, férfidezodor szaga van - nem is kifejezetten női termék, hanem unisex. De akinek tényleg gondot okoz az izzadás az szerintem nem akad fenn egy erősebb deó illaton csak végre segítsen valami. Nekem tökéletesen bevált, hasonló probléma felmerülése esetén gondolkodás nélkül ismét ezt fogom választani (szerencsére azonban azóta a problémám az idővel rendeződött, így jelenleg olcsóbb dezodorral is bőven elvagyok).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 8.

keralexa

2021. június 19.

Sok dezodort próbáltam, de sajnos nem bizonyultak hatásosnak. Ez igen. A kedvenc dezodorom lett - és nekem az illata is tetszik.
Olcsónak nem olcsó, de duopackban megéri, én úgy szoktam megvásárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 19.

Olcsónak nem olcsó, de duopackban megéri, én úgy szoktam megvásárolni.

stylo

2021. március 31.

Utalom a szagat. A ferjemnek adtam vegul. A hatasa nem rossz, de ennek ferfi deo szaga van.
A zoldkupakoshoz kepest annyira szarit, h az egesz honaljam szarazon hamlik es viszket. Egyertelmuen nem nekem talaltak ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 31.

Ayran

2021. január 4.

Csalódott vagyok. Az itteni vélemények alapján vettem meg, elég drága volt. "Ideges izzadás" - om van, ha lehet így fogalmazni. Sajnos izzadok mellette eléggé, jobban, mint más dezodor mellett. Kb. Egy órát sem bír nálam,mintha fel sem kentem volna. Alapból én a golyós deokat nem is preferálom, mert folyékonyak. Inkább spray vagy stift, utóbbit már nem használok, mert fehér tőle minden (cserébe tartósabb viszont). Más, olcsóbb golyós jobban hat, mint ez. (pl. Van egy drogéria saját márkás terméke, ami jó lenne, mert bár golyós, de megszarad a bőrön, viszont fehér porként pereg).
Egyszóval örülök, ha másnak bevált, nálam sajnos nem :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 4.

Egyszóval örülök, ha másnak bevált, nálam sajnos nem :(

PrincessBell

2020. július 4.

Hm... a lényeg, hogy lehet kapni :D
Nagyon izzadékony vagyok, nekem nem kell stressz ehhez, az maga a hőmérséklet nálam. 20 fok felett nem oké. Én nem mondom, hogy nem hatásos ez a vichy, mert az, de semmivel nem bírt többet, mint a kis szerencsétlen drogériás golyós 1/4 áron. Az is nehezen szívódik fel, az is folyik mindenhova, az is kb. 6 órát bír rajtam, de legalább az illata kellemes. Ennek mondjuk az illata nem annyira nőies, ellenben jó férfi pacsuli szaga van. Fura egy cucc, de a lényeg, hogy sokaknak bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

Hm... a lényeg, hogy lehet kapni :D

Alkoholok: C14-22 Alcohols
Emolliensek: Dimethicone
Emulgeálószerek: C14-22 Alcohols
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Tartósítószerek: Iodopropynyl Butylcarbamate

Növényi eredetű emulgeálószer. Szintetikus zsíralkoholok keveréke, mely lággyá és könnyűvé teszi az emulziók textúráját. A C12-20 Alkyl Glucoside nevű összetevővel együtt MontanovL néven hatékony O/V emulgeálószert alkotnak.

A francia rózsa virágának a kivonata. A Cosing szerint szövet összehúzó, tonizáló összetevő, Paula Begoun szerint viszont illatanyag. Vízzel és butilén glikollal alkotott elegye az ún. Phytessence™ French Rose gyártó ígéretei szerint megvédi a bőr sejtjeit a hidrogén-peroxid (H2O2) és az UVB által okozott oxidatív káros hatásoktól, és DNS védelmet nyújt mind az UVA, mind az UVB ellen illetve elősegíti a sejtek méregtelenítését is.