Vichy

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Gogo89, Módosítva: 2014. február 3.

Lelőhely:   patikák
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A könnyű, üde és nem zsíros textúra hatására az arcbőr ragyogó és bársonyosan sima lesz. 4 árnyalatban kapható

Futureline

2019. február 15.

Minta, proba, kuka! Aki ezzel alapozza magat az meg is erdemli hogy szep legyen tole a bore! Irdatlan budos, alkoholos, hig, folyekony szinezett fertotlenitoszer. Csak a kezfejemen teszteltem de meg arra sem volt erdemes. Borzaszto ronda meghatarozhatatlan rothado Halloweeni tokszeru szinarnyalat. Alig van fedese es kipirosodott tole a kezfejemen a bor. Meg ingyen sem kategoria!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

Lexi99

2019. január 17.

Problémás tinibőrre megfelelően hatott. Semmilyen érzékenységem nem lett tőle, egész tartós, nekem nem volt szükségem extrém fedésre, közepesen fed. Könnyen felvihető kézzel is és ecsettel is. A színskálája sajnos nem túl tág.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 17.

gborsi

2018. május 18.

Életem csalódása alapozó terén. :( A legnagyobb baj vele:
1. Teljesen színt vált felvitel után kis idővel. A legvilágosabb, 15-ös árnyalat jónak tűnt, az is volt, amikor felkentem. Kb. negyed óra múlva olcsó, narancsos színűvé vált.
2. Rettenetesen poros, száraz, maszkos, nagyon véníti a bőrt. Pedig nekem problémamentes, egyenletes a bőröm, ezért nagyon könnyű dolga van az alapozóknak, csak "tökéletesítésre" használom őket, semmi komoly feladatot nem kell ellátniuk, és hidratálókrémet is hasznaltam előtte, de ez... ahhoz képest, hogy rettentő folyékony, és csillogó hatást ígér, száradás után egy matt, púderes, lisztes, öreg, narancssárga, egészségtelen, száraz bőr az eredmény.
Nagyot csalódtam, nem egy prémium márka, de azért ahhoz elég drága, hogy egy gyenge, pár száz forintos kínai bazáros alapozó latszatát keltse...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

Életem csalódása alapozó terén. :( A legnagyobb baj vele:

VelvetTeddy91

2018. április 16.

Én meg vagyok vele elégedve. Közepes a fedése, nem zsírosít, tartós is. Két negatívumot tudok csak mondani: az egyik, hogy a legvilágosabb szín is épphogy elég világos a bőrömhöz, pedig azért vannak nálam világosabb bőrű lányok; a másik pedig, hogy masszívan alkoholos szaga van, csúnyán néz ki az INCI 3. helyén az az alkohol denat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

Macskamati

2018. március 9.

Nekem nem jött be. Felkenve teljesen elfedi a bőr természetes ragyogását, később pedig zsírosan fénylik tőle a bőr. Régen (vagy tíz éve)volt egy szuper alapozó fluidja a Vichynek , ami inkább egy akkoriban még nem divatos BB krémhez állt közelebb. Aztán kivezették a terméket és azóta sem sikerült egyik lapozójukkal sem a nyomába érni, pedig időről időre bepróbálkozom egy-egy ujabb termékükkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 9.

szanett2

2018. február 23.

Szeretem a textúráját, folyós állagú. Egy kis fényt ad az arcnak, fedése közepes és így természetes hatást ad az alapozó, csak oxidálódik és végeredményben így sötétebb színű számomra a kelleténél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

Atali69

2017. december 29.

Nagyon szeretem, nekem tökéletesen bevált. Akár kézzel is fel lehet vinni, de ecsettel tényleg nagyon szép, természetes hatású lesz a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 29.

AppleMaple

2017. november 24.

Hatalmas csalódás, ha lehetne egyetlen csillagot sem adnék. Ha legalább olcsó lenne vagy átlagkategória, akkor nem sajnálnám, de ennyi erővel azt az 5000 forintot amit fizettem érte (akciósan) egyenesen ki is dobhattam volna az ablakon. Én nagyon világosbőrű vagyok, tehát értelemszerűen a (15-ös) legvilágosabb árnyalatot választottam, ami kipróbáláskor a csuklómon egész jól mutatott, de itthon az arcamon hamar besötétedett és nem hasonlit a bőröm szinéhez. Nagyon hig az állaga, emiatt a felkenés sem egy leányálom, maszatolódik, ja és hogy az alkohol mit keres a harmadik helyen az incijében az is rejtély. Máglyára vele!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 24.

stylo

2017. november 3.

Nehéz használni. Büdös. Képtelenség egyenletesen eloszlatni. Az meg, hogy nem komedogén...!?! De. Az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 3.

cooleva

2017. szeptember 2.

Pénzkidobás..:-( 3. hely alcohol denat..nem is értem, hogyan gondolhattam. Oxidálódik, maszk hatása van, az amúgy is száraz bőrömet még jobban kiszárította, alkalmazni nehéz, mert nagyon folyik. A fedése jó lenne, de így...nulla!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside
Hidratálók: Butylene Glycol, Sorbitol, Aluminum Hydroxide, Maltitol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside

Squalane eo 1 0

Sorbitol h 1 1

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Lásd Tripeptide-32