Vichy

Ár:   7154 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9,5 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. november 14.

Kiszerelés:   9,5 g
Lelőhely:   patikák
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Ragyogó, természetes kompakt alapozó az ideálisnak ható arctónus eléréséhez Liquid Light technológia felhasználásával. Egységesít és korrigál. Könnyű alapozóba rejtett kompakt fény hatás. Könnyen használható és hordozható kiszerelés a tökéletes felvitelért a nap bármely szakaszában. A puha szivacs élménnyé teszi a használatot.

Afrocska

2019. december 9.

Nem sok púdert használok, ezért ez már eléggé régóta megvan, de alkalmanként szeretem elővenni. Alapvetően szeretem, de mivel nem vagyok nagy púderes ezért nekem semmi extrát nem ad. (bár szépen fed és mattít)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 9.

Snehulienka

2018. április 1.

Én nagyon szerettem ezt a terméket, főként folyékony alapozó fölé használtam púdernek. A bőrhibáimat szépen fedte. Lehet, hamarosan újraveszem. Púdernek a valaha volt kedvencem volt, alapozónak azonban nekem a kompakt fajták nem jöttek be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 1.

babyface

2017. április 2.

nemtudom, hogy is gondolhatta, aki feltöltötte, hogy ez kombinált, zsíros bőrre való. :( sok-sok álmatlan éjszakámba került, mire 'megszültem' hogy ő lesz a következő púderem. az ára is sokkolt ennyi pénzt még szerintem sosem adtam ki púderre. :) na de ha ennyire lelkesedtek érte akkor nem hagyhatom ki... a csomagolása tényleg gyönyörű és első használtnál az eredmény egyszerűen mesés volt. a lebarnult bőrömön gyönyörűen mutatott a medium árnyalat, el sem hittem, hogy az én arcomat látom a tükörben. pórusokat szépen eltüntette, az arcom pedig egységes és matt volt... egészen kb 5 percig :D ami utána jött azt nem kívánom senkinek. az arcom a nap végére egy zsírosbödönnel egyenértékű, amikor hozzáérek az arcomhoz a zsíros púder paca ott maradt a kezemen, mintha csak egy kiló vakolatot szedtem volna le magamról :( nem beszélve arról, hogy kizsírosodva minden látható bőrhibát kiemelt (pórusaim akár a hold kráterei...) szörnyű látvány volt. azért én csak használtam kitartóan, volt hogy kombináltam a paese bambuszos púderemmel is, de mindig úgy éreztem megfullad az arcbőröm. ennek valószínűleg az ásványi olaj lehet az oka... szóval zsíros bőrű sorstársnőimnek SEMMIKÉPP nem ajánlott, ha csak nem akartok 6x ezer ft-ot kidobni az ablakon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 2.

Hester

2016. február 28.

A Vichy alapozókkal nem vagyunk barátok, pedig én igyekszem.
Lassan elfogy, nem szerettem. Nem fed szépen, a medium kicsit sárgás. Ha keveset viszek fel, akkor nem fed jól, ha sokat, akkor pedig abszolút maszk hatása van és tényleg kiemeli a bőrhibákat. Végül is, a vacak téli hétköznapokat átvészeltem vele, de nem bánom, hogy már csak néhány használatra elegendő púderem maradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 28.

A Vichy alapozókkal nem vagyunk barátok, pedig én igyekszem.

Simonee

2015. szeptember 14.

Ez egy púderhez képest elég jól fedő termék, alapozó fölé használva kissé maszk hatású a végeredmény. Viszont amiért számomra elnyerte a legrosszabb púdernek járó díjat, az amiért szó szerint zsírként folyik le az arcomról. Száraz bőröm van, ha megfelelően hidratálom, akkor a T zónában hajlamos kifényesedni egy picit, oda használok csak púdert. Szavakkal nem tudom kifejezni azt a borzalmat, amit a felvitel után pár perccel látok a tükörben, ha ezt használom. A teljes ár töredékét is sajnálnám kifizetni érte, nevetséges.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 14.

jikka69

2014. április 6.

valóban zseniális a cucc (enyém lett medora darabja, nekem tökéletes).
ecsettel viszem fel, nem lesz poros a hatása, a ráncokat nem hangsúlyozza ki, és gyönyörű lesz tőle a bőröm, ennél több nekem nem is kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 6.

valóban zseniális a cucc (enyém lett medora darabja, nekem tökéletes).

Daisyyy

2014. március 1.

Most vettem egyet én is, épp ez van rajtam. Első benyomásra nagyon kellemes a textúrája, kicsit bevizeztem a szivacsát és úgy tettem fel az egyenetlen bőrömre, amelyet elég jól kiegyenlít. Tettem rá egy leheletnyi fedőpúdert, maximálisan elégedett vagyok vele. A színétől kicsit megijedtem, hogy sötét lesz a médium, de nem vészes, mert a világos színű fedőpúderrel együtt tökéletes a végeredmény. Nagyon örülök az összetevőknek, mert nincs benne pattanásképző anyag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 1.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.