Victoria's Secret

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorisz13, Módosítva: 2018. november 18.

Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)
Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ár: 3800 , Eladó: nikiam97488
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

auberginecat

2020. április 2.

Nagyon kellemes az illata, de elég hamar meguntam, nagyon megcsömörlöttem tőle. Ár-érték arányban szerintem nem rossz, egész tartós és nagy mennyiség, úgyhogy majd más illatokat is ki fogok próbálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 2.

probaszerencse

2019. június 13.

Nagyon finom illata van.
Egy testpermethez képest eléggé tartós. Reggel fújom magamra és még délután is szépen érződik. Teljesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 13.

Nagyon finom illata van.

virag114

2019. május 24.

Annak ellenére, hogy testpermet egész sokáig érezhető. Nekem ez az illat inkább az őszi időszakban vált be, de akkor előszeretettel használom. Nekem nagy a 250ml-es kiszerelés, évekig használhatnám, így sokszor a ruhásszekrénybe is jut belőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

Verena

2019. február 4.

Leírás alapján nagyon szimpatikusnak hangzott, úgyhogy meg is rendeltem. A Pure Seduction bevált, így gondoltam kipróbálok egy másik illatot is. Viszont ez hatalmas csalódás volt számomra. Cukros, de nem az a tipikus vattacukor, hanem valami egészen más, nem is tudom mihez hasonlítani. De a lényeg, egyáltalán nem kellemes. Van benne valami nagyon zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

Heine

2018. szeptember 20.

Ha valaki kedveli az YSL Manifesto illatot, annak házi feladat: kipróbálni! Azonnal! Olyan, mint a Manifesto kiegészítő testpermete, hajba, ide-oda tökéletes fújkálni. Kellemes, meleg krémes borostyán, kicsi vanília, nem nagy hatósugárral, szerintem pl. hajba, szagok semlegesítésére kiváló, de nem igazán van szillázsa. A Manifesto utánhallás nagyon tetszik, nyilván komplexitásban, tartósságban és leszáradásban hatalmas különbségek vannak, de a kettő együtt nagyon jó párost alkot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

francais

2018. február 22.

Ez az első vs termékem és nagyon tetszik. Rossmannban volt akciós, 2000 Ft-ért el is hoztam. Meleg, vanìliàs, fűszeres, uniszex illat, bàrhol, bàrmikor, bàrmilyen évszakban lehet viselni, nem veszik össze a testàpolóimmal és a parfümjeimmel. Van egy mézes testàpolóm, legközelebb avval vetem be :D
Régen örültem ennyire egy kencének!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

Régen örültem ennyire egy kencének!

dorottya96

2018. február 12.

Egy ideje szemezgetek ezekkel a testpermetekkel, de az összetevőik miatt mindig vonkodtam tőlük és nem mertem kipróbálni magamon. Az egyik drogériában megláttam, hogy akciós és gondoltam kipróbálom a kezemen. 1kor fújtam magamra, most 11 óra van és még mindig érzem. Hihetetlenkedek is miatta. Nagyon kis kellemes púderes illata van, meleg és édes mégsem fullasztó. Nyári hangulatot áraszt magából. Nagyon remélem, hogy holnap még lesz belőle a drogériában mert biztosan be fogom szerezni, nagyon tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 12.

aimee82

2017. október 9.

Meleg, kellemes illat, rajtam tartós is, és hosszabb távon sem lett még elegem belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

tinyblackpaw

2017. május 29.

A Victoria's Secret néhány illata nagyon belopta magát a szívembe, köztük ez is. Ahhoz képest, hogy testpermet, az illata egészen tartós, bár meglehetősen sokat is fújok belőle. És mivel literszámra locsolom tele magam, így gyorsan is fogy, de normál körülmények között egészen sokáig elég lehet.

A szórófejének köszönhetően nagy felületre lehet kifújni, ami kifejezetten jól jön, mert nem foltokban "ékeskedik" a ruháimon.

Könnyed, meleg, nyárias, mérsékelten édes illat, ennél már csak a Secret Charm fogott meg még jobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

adrica

2017. május 19.

Nálunk a Rossmanban árválkodott 2 db belőle. Teszter természetes nem volt, de tudom piszok vagyok, és kipróbáltam. Milyen jól tettem. Szerintem megbuggyantak. Nagyon nem kellemes illat? hát annak nem lehetett nevezni. Valami, ami aztán még csak nem is tartós. Mire kiértem az üzletből, a friss levegőn szinte már nem is érződött. Pedig kíváncsi voltam rá nagyon. Na most én ezek után hány csillagot adjak rá? A saját tapasztalataim alapján sehányat nem adnék, de az nem lenne tisztességes, mert lehet, hogy csak romlottak voltak azok a darabok. Mivel valami illatfoszlányt véltem bennük felfedezni, azért kap 2 csillagot jóindulattal. Más V.S. testpermetet is illatoltam már, máshol, a Müllerben, ott ezeket nem tapasztaltam, és azok simán elnyerték tetszésemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 19.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színező anyag. (Piros)