Victoria's Secret

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Melani79, az összetevőket feltöltötte: xMirax, Módosítva: 2021. június 29.

Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)

• a Victoria’s Secret Bare Vanilla édesen bódító illata
  • tökéletesen illik azokhoz a nőkhöz, akik kifinomultságra vágynak
  • a Bare Vanilla permet kivételessé teszi a hétköznapok pillanatait is

Ár: 5500 , Eladó: ketnajairotkiv
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Debrecen, Hajdúnánás, fizetés: Átvétel módja: személyesen, előre egyeztetett időpontban; Fizetés módja: készpénzben

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

liluci99

2022. február 17.

Kedvenc testpermetem. Már 3x vásároltam újra. Sajnos egyre kevesebb helyen kapható :( Én nagyon szeretem az illatát, nagyon édes nőies. A vaníliát nagyon lehet benne érezni. Nekem nagyon tartós és plusz pont hogy vannak benne csillámok :) Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 17.

Nemtudoommm

2021. december 7.

Nagyon finom meleg vanília illat , szinte karamell.
Nagyon hasonlit a playboy play it wild karamellas tusfürdőjére.
Tartósság rajtam 1,5 - 2 óra (bőrön)
Ruhán valószínűleg tovább is érezni az illatát , ahogyan azt már többen is írták alattam .
Szerelem 🥰

UPDATE: ruhán egesznapos az illata sokkal többet adott mint amit elvártam volna egy testpermettől. Ha tehetném 10 csillagot kapna

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 7.

Nagyon finom meleg vanília illat , szinte karamell.
Nagyon hasonlit a playboy play it wild karamellas tusfürdőjére.
Tartósság rajtam 1,5 - 2 óra (bőrön)
Szerelem 🥰

kisszandi

2021. november 25.

Imádom, az édes illatok kevelőinek kötelező darab.
Nem műillatú. A tartóssága rajtam, nagyon jó 4+ óra után is érződik és nem a ruhámon hanem a bőrömön.
Tekintve hogy jó áron jutottam hozzá valamint a kiszerelést 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 25.

Imádom, az édes illatok kevelőinek kötelező darab.
Tekintve hogy jó áron jutottam hozzá valamint a kiszerelést 5*

jakabsara

2021. október 13.

aki imádja az édes vanilliás illatot mindenképp próbálja ki. Én müllerben vettem. Nagy tartós az illata. jobb mint az átlag testpermet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 13.

trixyyhprincess

2021. szeptember 11.

Kevesebbért szoktam beszerezni, mint az itt megjelölt ár, 2500-3500 között vásárolom/rendelem.
Nagyon finom, édes vanília illata van, ruhán egész nap érződik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 11.

Nagyon finom, édes vanília illata van, ruhán egész nap érződik.

jetroh

2021. július 11.

Kedvenc,igazi vanília illat. inkább ezt nyári illatnak tartom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 11.

Kedvenc,igazi vanília illat. inkább ezt nyári illatnak tartom.

blondiebunny

2021. június 27.

A testápolója van meg, ami remekül bánik a bőrrel és tényleg ez egy csodálatos, édes, sütis illat, mindenképp valahonnan meg kell szreznem a permetet is:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 27.

Rebeka_R09

2021. június 13.

Nagyon szeretem, kellemesen édes illata van, nem fojtó mint a legtöbb vaníliás illat . Szerintem tartóssága is remekel, és parfüm kiegészítéséhez is nagyon jól működik. Mellette szól, hogy nagy kiszerelésű.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 13.

Serpentina

2021. május 15.

Már nagyon régóta kíváncsi voltam ezekre a sokak által emlegetett Victoria’s Secret testpermetekre. Hosszú idő után végre beszabadulhattam egy Müllerbe (mint valami megvadult kutya, ami végre zöld övezetet lát 😂). Kész listám volt már arról, melyek azok az “ikonikus” darabok, amiket mindenképp meg kell szagolnom. A 4 jelölt közül végül őt hoztam el (nehéz volt választani, mert mindegyik rettenetesen tetszett, mindegyik másért, de még visszamehetek értük. 😄)
A szintén sokak által kedvelt és emlegetett Vanilla Lace már nem volt sehol (elég bizarr, hogy még egy best seller terméket is bármikor beszüntethetnek 😕), viszont ezt találtam helyette.
…Ez elképesztően kellemes illat! Tökéletes alternatívája a Casamorati 1888 Lirának, aki nem akar érte annyit kiadni. A Pink Sugar-hoz is tudnám egy kicsit hasonlítani, csak mentolos-ánizsos és málnás jegyek nélkül, sokkal melegebb, krémesebb, gazdagabban vaníliás verzióban.
Az édes illatok kedvelőinek szinte kötelező minimum egyszer megszagolni. Finom, vaníliás cukorral megszórt mazsolás kalácsot érzek karamellizált mandula darabokkal megszórva. 🥰
Édes, de nem infantilis módon. Ez az a “szexi fajta” Bourbon vanília egy kis pézsmával keveredve. Tudom, hogy nagyon sok férfi odavan a hasonló parfümökért nőkön. És abszolút olyan illat, amit nappalra és estére egyaránt el tudok képzelni.
Ahhoz képest, hogy papíron ez csak egy testpermet, elég nagyot szól mind hatósugárban, mind tartósságban, ezzel rengeteg parfümnek felcímkézett darabot megszégyenít.
Emellett a 250 ml-es flakon óriási, szóval triplán is megéri, biztos vagyok benne, hogy nagyon sokáig kitart. Addig is gazdagon használom. 🥰

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 15.

viragocskaa

2021. május 7.

Nagyon szeretem, ez az én illatom 💛
Még januárban vettem, és azóta is folyamatosan használom, megvan mellé a lotion is.
Igazi nőies illat, nem túl édes, nem túl vaníliás, hanem pont jó. Inkább télre tudom elképzelni, de szerintem nyáron is meg fog fordulni párszor a kezemben. Mindenképp újraveszem ha elfogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 7.

Nagyon szeretem, ez az én illatom 💛

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletesebb információ a smartskincare-en.