Victoria's Secret

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Colorful, Módosítva: 2015. december 14.

Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)

Csábító, meleg illat, gazdag vanília és kókusz illatjegyekkel.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Luiselotte

2020. július 11.

Annyi jót olvastam itt róla és imádom a kókuszt , muszáj volt megvennem.
Azt kell, hogy mondjam ez “éppen jó “illat, egy hajszál választja el attól, hogy Wunderbaum szerű legyen, de szerencsére ott van az a hajszál.
I love Coconut & Cream testvaj fölé használom és Versace Crystal Noirt is fújok még magamra, hogy teljes legyen a kókusz bódulat.
Csak önmagában is nagyon ütős , komolyan a Bvlgari Omnia Coral és egy- két Trussardi kevésbé tartós rajtam mint ez a testpermet ennek egész nap lehet érezni az illatát.
Hidratál és finom puha lesz a bőröm tőle egyelőre nagy a szerelem az üvege nekem is más mint ami itt van a képen és az új csomagolás szerintem sokkal szebb, elegánsabb mint a régi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 11.

Annyi jót olvastam itt róla és imádom a kókuszt , muszáj volt megvennem.

Brigoca

2020. július 9.

Igaz már más a csomagolása, de aki kókuszimádó annak muszáj kipróbálni. Eszméletlenül jó kis testpermet, ráadásul nagyon tartós. Mindig újraveszem télen-nyáron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 9.

AdriannaKiara

2020. január 19.

Imádom,isteni az illata a legjobb VS testpermet!!❤️🥥
Meleg vanilias kokuszos illatu
Tegnap vettem es nem gyozom szaglaszni,leertekeleskor kettot fogok belole venni

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

Imádom,isteni az illata a legjobb VS testpermet!!❤️🥥
Meleg vanilias kokuszos illatu
Tegnap vettem es nem gyozom szaglaszni,leertekeleskor kettot fogok belole venni

Evelin99

2019. november 16.

Nagyon szeretem sokan dicsérik nagyon tartós ruhara fujva is es bőrön is .Már ujravettem a kovetkezot is 😍🥰🥥

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 16.

Renipici96

2019. augusztus 13.

Èn nagyon nehezen tudok talàlni jó kokuszos illatot, mert egy ido utàn mindegyik nagyon èdessè ès fújtóvà vàlik. Ettôl is fèltem hogy milyen lesz a nap vègère, viszont tökèletes maradt. Legjobb kokuszos illat valaha, imàdom! 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Hplusz

2019. június 3.

Fantasztikus nyári illata van, nekem két nyarat simán kibír az adott mennyiség napi használat mellett. Szerintem elég tartós az illata, bár én ruhára
is fújom. Más illatú testpermetet is ki fogok próbálni Viktóriától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 3.

is fújom. Más illatú testpermetet is ki fogok próbálni Viktóriától.

evelinbardos

2019. május 2.

Müllerben vásároltam 2900 Ft-ért. Imádom, újraveszem. Édeskés illat ami órákon át tart. Jól néz ki a csomagolása is (már nem az, ami itt van feltöltve).
Ár-érték arányban szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 2.

Ár-érték arányban szuper!

Szilvoci

2019. január 7.

Nyáron ez a kedvenc illatom. Nem tolakodó és nagyon tartós. Mindenki megdicséri, ha ezzel vagyok befújva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

demoiselle

2018. október 22.

Kellemes, könnyű illat, nagyon sokan dicsérik. :) A bőrömön nem nagyon, de a ruhákon több óra után is érezhető, az árát simán megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 22.

BarbiiPLS

2018. augusztus 12.

Én meg voltam róla győződve, hogy ezek a testpermetek semmire sem jók, mert az Avonosaknál mindig az volt, hogy kifújtam és addig tartott az illat.
Aztán valahogy ráakadtam erre a termékre, és az itteni vélemények alapján gondoltam beszerzek egyet, a kókuszos illattal szerintem nem lehet mellélőni, ha valaki szereti ezt az illatot, és tényleg így is lett, na meg ahhoz képest, hogy testpermet nagyon tartós!
Szerintem megérte az árát, nagyon sok is van benne, sose fog elfogyni, de ha mégis akkor majd a többi illatot is kipróbálom. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színező anyag. (Zöld)