Victoria's Secret

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Colorful, Módosítva: 2015. december 14.

Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)

Csábító, meleg illat, gazdag vanília és kókusz illatjegyekkel.

szucsa

2021. július 5.

Igazi nyári illat :)
Akciósan jutottam hozzá, így nagyon megérte.
Tartós, ugyan nem tolakodó, kellemes illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 5.

Igazi nyári illat :)
Akciósan jutottam hozzá, így nagyon megérte.
Tartós, ugyan nem tolakodó, kellemes illat.

riteia92

2021. március 23.

Erős, alkoholos mű vanília autóillatosító szaga van...nagyon szomorú vagyok. Kókuszimádóként azt hittem megfogtam az isten lábát ezzel, de kiderült hogy ez bizony kapufa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 23.

isabelle007

2021. március 5.

Kókuszimádó vagyok,az itteni vélemények alapján rendeltem meg.Sajnos csalódás,semmi kókuszt nem érzek benne,csak vaníliát.Az Yves Rocher kókuszos testpermete sokkal jobban hozza a kókuszt.
Kíváncsi vagyok,hogy muzsikál majd melegebb időben.A design ötcsillagos,a tartalom már kevésbé...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 5.

Pamela13

2020. december 11.

Édes, egzotikus és frissítő illat. Érezni lehet a kókuszt is és a vaníliát is, de egyik sem nyomja el a másikat és pont annyira erős és édes amennyire kell. Szuper illat! A bőrömön nem túl tartós, ruhán jobban bírja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 11.

Luiselotte

2020. július 11.

Annyi jót olvastam itt róla és imádom a kókuszt , muszáj volt megvennem.
Azt kell, hogy mondjam ez “éppen jó “illat, egy hajszál választja el attól, hogy Wunderbaum szerű legyen, de szerencsére ott van az a hajszál.
I love Coconut & Cream testvaj fölé használom és Versace Crystal Noirt is fújok még magamra, hogy teljes legyen a kókusz bódulat.
Csak önmagában is nagyon ütős , komolyan a Bvlgari Omnia Coral és egy- két Trussardi kevésbé tartós rajtam mint ez a testpermet ennek egész nap lehet érezni az illatát.
Hidratál és finom puha lesz a bőröm tőle egyelőre nagy a szerelem az üvege nekem is más mint ami itt van a képen és az új csomagolás szerintem sokkal szebb, elegánsabb mint a régi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 11.

Annyi jót olvastam itt róla és imádom a kókuszt , muszáj volt megvennem.

Brigoca

2020. július 9.

Igaz már más a csomagolása, de aki kókuszimádó annak muszáj kipróbálni. Eszméletlenül jó kis testpermet, ráadásul nagyon tartós. Mindig újraveszem télen-nyáron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 9.

AdriannaKiara

2020. január 19.

Imádom,isteni az illata a legjobb VS testpermet!!❤️🥥
Meleg vanilias kokuszos illatu
Tegnap vettem es nem gyozom szaglaszni,leertekeleskor kettot fogok belole venni

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

Imádom,isteni az illata a legjobb VS testpermet!!❤️🥥
Meleg vanilias kokuszos illatu
Tegnap vettem es nem gyozom szaglaszni,leertekeleskor kettot fogok belole venni

Evelin99

2019. november 16.

Nagyon szeretem sokan dicsérik nagyon tartós ruhara fujva is es bőrön is .Már ujravettem a kovetkezot is 😍🥰🥥

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 16.

Renipici96

2019. augusztus 13.

Èn nagyon nehezen tudok talàlni jó kokuszos illatot, mert egy ido utàn mindegyik nagyon èdessè ès fújtóvà vàlik. Ettôl is fèltem hogy milyen lesz a nap vègère, viszont tökèletes maradt. Legjobb kokuszos illat valaha, imàdom! 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Hplusz

2019. június 3.

Fantasztikus nyári illata van, nekem két nyarat simán kibír az adott mennyiség napi használat mellett. Szerintem elég tartós az illata, bár én ruhára
is fújom. Más illatú testpermetet is ki fogok próbálni Viktóriától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 3.

is fújom. Más illatú testpermetet is ki fogok próbálni Viktóriától.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színező anyag. (Zöld)