Victoria's Secret

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   10,8 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: muffin93, Módosítva: 2017. február 27.

Kiszerelés:   10,8 g
Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)
Kategória:   Sminkek szájra
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Szájfény, mely azonnali ajaknagyobbító hatással bír, és kollagén segítségével kisimítja az ajak bőrét.

4 színben elérhető: Crystal Clear, Bombshell Pink, Almost Nude és Knockout Red.

Victoria's Secret Pink Smoothing Lip Scrub
Ár: 3.500,- Ft ajánlott postával együtt , Eladó: ViKimi
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Kaposvár, fizetés: Személyes átvétel, ajánlott posta előre utalás után
ludvnora

2018. december 6.

Ez egy CSODA. Azt hiszem nekem Almost Nude árnyalatban van, egyébként USA-ban vettem, 4$-ra volt leértékelve, és már nagyon bánom, hogy nem vettem meg mindet :D Nagyon szupi, színe gyönyörű, viszonylag tartós, kellemesen csíp felvitel után pár percig és tényleg picit teltebbek lesznek tőle az ajkak. Legközelebb nem csak egyet fogok venni, az biztos!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 6.

neakardtudnihogyki

2017. szeptember 17.

Nagy szajfeny fogyaszto vagyok, szerintem mar kicsit fuggo is hogy legyen valami mindig a szamon..
Rengeteg fajta szajfenyt kiprobaltam mar az olcsobb kategoriatol a dragabb felso vagy akar luxus kategoriaig, de mindegyik! kivetel nelkul szaritotta a szamat. Ezt kiveve. És a tobbi VS szajfenyt kiveve. Valamit tenyleg dob az ember ajkain, de ne varjunk tole hyrarunos ajakfeltoltes utani eredmenyt :-D Rendkivul tartosak, szepek es apoljak az ajkakat nem szaritanak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

muffin93

2017. február 17.

Két színt vettem, Crystal Clear és Almost Nude.
Az Almost Nude-dal kezdtem, már használom egy ideje, a másik egyelőre bontatlan maradt.
Ez a kinyomós csomagolás borzalmas :( még ezt a nude árnyalatot sem tudom vele eldolgozni csíkmentesre, képzelem akkor milyen lehet a piros.
Én kinyomtam egy üres applikátoros szájfény csomagolásába, úgy viszont baromi jól fel lehet kenni, tartós, nem ragad, stb.
Ja és ez a legjobb: ez nem mentolos mint a többi ilyen ajaknagyobbító szájfény, hanem CSILIS! és bizony csípi is rendesen az ajak bőrét, jó tudni annak, aki mondjuk ezt nem szereti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

Két színt vettem, Crystal Clear és Almost Nude.

Hidratálók: Betaine, Butylene Glycol, Atelocollagen

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Forrás: truth-in-aging, BFT