Victoria's Secret

Ár:   €17.5   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mgina007, Módosítva: 2014. június 18.

Ár:   €17.5
Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ellenállhatatlan, friss illat fehérgyapottal és rózsaszín liliommal. Frissítő formula, mely kondícionáló aloe verat és nyugtató kamillát tartalmaz.

rekucccc

2019. március 8.

Imádoom:D Csak nyáron használom, de akkor mindehova jön velem, mert nagyon frissítő érzés magamra fújni, és mesés illata van, nagyon kellemes, csajszis:) Rajtam egyáltalán nem tartós, ezért sűrűn fújkálom, de nagy kiszerelés és a Müllerben sokszor látom leárazva a VS testpermeteket:) Szeretnék majd más illatot is kipróbálni tőlük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 8.

andrea91

2018. február 3.

Rajtam tartós, persze ahhoz képest, de nekem teljesen kielégítő. Pár órát kibír, és 250ml nagyon sok, bőven van miből felfrissíteni. M-ben gyakran akciós a VS, olyankor 3000 alatt van, szerintem nagyon megéri, az illata mesés, friss, semmi meglepő, olyan szomszédlányosan jócsaj illatú, konkrétan az egyetlen egy illat amire egyszer még Apukám is megjegyezte hogy milyen jó illat van (akkor azt hitte hogy a szekrényből jön, mert előtte ott álltam:D), és neki tényleg nagyon nagyon nagyon nehéz a kedvére tenni. Egyik másik parfümömre se szólt még egy szót se, de hogy jót nem az biztos:D
Egyébként sokan dicsertek ezt rajtam, csak mások másra is mondták már hogy jó, de Apu tetszését eddig csak ez nyerte el, így külön kategóriát érdemel:D
Alig várom hogy megint nyár legyen én fújkálhassam. <3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

Alig várom hogy megint nyár legyen én fújkálhassam. <3

Kimi

2016. december 5.

Miért nem csinálják tartósabbra??? Csak egy kicsit... :( Ez annyira semmi hogy pár perc alatt elillan még a parfümjével együtt használva is (nem, nem megszokom). Imádom az illatot, de könyörgök ennyi pénzért csináljanak már velük valamit.. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

Hobi

2016. november 17.

Imádom! Kellemes, tartós illat. Üde, frissítő érzés amikor magamra fújom és a doboza is nagyon szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 17.

nikolett

2015. október 22.

Valamit rosszul csinálhattam, mert az előbb nem ehhez akartam írni, hogy légfrissítő illatú :D Hanem a lilához.
Na de ez... már az üvege is elvarázsol, az illata meg még szebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 22.

Na de ez... már az üvege is elvarázsol, az illata meg még szebb.

Metty

2015. augusztus 28.

Nekem az illata nagyon tetszik, simán kifújva és magamon is. De nem olyan túl tartós sajnos, emiatt nem lehet 5*. :(
Duty Free-ben vettem (görög-macedón határ között), ott 17,5 euróba került, testpermethez képest szerintem kicsit drága (viszont legalább nagy), de azért egy próbát megért. Szerintem nem kizárt, hogy lesz még egy-két illat, amit kipróbálok a márkától.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

b0rzi

2015. július 21.

Nem akartam így lehúzni, de többet nem érdemel :(
Isteni illat, de ha magamra fújom, csak körülöttem érezni jó, egy pár másodper után, mert a hajtógáz fullasztóan erős (arrébb kell állnom), és csak pár másodpercig, mert addig tart. Bőrön meg borzasztó, legalábbis az elején biztos, később meg nem érezni.
Meg jó, hogy itt vettem, és olcsó volt. Ennyit pont megért a név miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 21.

Nem akartam így lehúzni, de többet nem érdemel :(
Meg jó, hogy itt vettem, és olcsó volt. Ennyit pont megért a név miatt.

Fannila

2015. június 7.

Még 2 hónapja vettem a reptéren csak úgy kipróbálni. Nagyon tetszik az illata, nem sűrűn használom szóval egy darabig elég lesz. A mérete túl nagy ahhoz, hogy mindennap magammal vigyem, így inkább az Avon testpermeteit preferálom. Azok 400 forint körül vannak, míg ez 3000. Mainstream termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 7.

mgina007

2014. június 20.

Imádom ezt a testpermetet. Nagyon jól feljavítja az ember frissességérzetét, ráadásul ahhoz képest, hogy nem parfüm, meglepően tartós az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 20.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.