Victoria Scandinavian Soap

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Flami, Módosítva: 2016. augusztus 16.

Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Tojásfehérje arctisztító szappan és maszk bőrlágyító lanolinnal és rózsavízzel.

Használható arctisztítóként és arcmaszként. A tojásfehérje "kihúzza" a szennyeződéseket a pórusokból.

• Arctisztításnál a szappanhabbal tisztítsuk meg az arcot és a nyakat.
  • Arcmaszként heti kétszer javasolt használni, öt percig hagyjuk rajta a krémes habot az arcon, majd langyos vízzel öblítsuk le.

a.muse.d

2016. november 9.

nagyon szeretem, nem szárít, nem zsírosít,sokáig tart, hatékonyan tisztít, semmi rosszat nem tudok róla mondani. :) maszkként még nme próbáltam, de szappanként tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

Floi

2016. április 9.

Engem egyáltalán nem szárított, viszont a bőröm zsírosodását nagyon szépen kordaban tartotta. Nagyon fincsi selymes habja van és az illata is szuper. 2 hónap alatt fogyott el nálam. Csak azért nem vettem újra, mert túl sok még a kipróbálásra váró jó kis arclemosó, meg szappan! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 9.

kobarbika

2015. november 9.

Arctisztítóként használom körülbelül másfél hete. Eddig nagyon jól teljesít: tisztít, összehúzza a pórusokat. Az illata számomra kellemes, a habja pedig kifejezetten lágy. Az arcbőröm problémás részeit pár nap alatt helyrehozta. Abszolút érdemes kipróbálni, én is újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 9.

gothmarypoppins

2014. szeptember 7.

Utazásra vittem magammal, helytakarékossági okokból, nem bántam meg, mert elég sokoldalú: használatával kiváltható a sminklemosó, sokkal szebb lett rendszeres használatától a bőröm.
Normál, menstruáció előtt zsírosodásra és pattanásosodásra hajlamos bőrre ideális.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 7.

senskin

2014. április 30.

Pedig ez egy nagyon jó, finom szappan. Ha büdös volt, biztosan már megromlott, nem tudok mit mondani rá. Minőségileg kifogásolhatatlan szappan, összehúzza a pórusokat, kisimítja a bőrt és lehozza a sminket is.
Zsírosabb, mitesszerekre hajlamos, tág pórusú bőrre ideális szappan. Engem nem szárított. Általában használok krémeket, tonikot-alkoholmenteset arcmosás vagy maszk után, úgyhogy ilyen formában nem tapasztaltam semmi szárító hatást. Ez egy jó szappan, van sokféle belőle. Mindennap nem használtam. Egy héten pl. 1-2 x. Vagy ennél ritkábban. Most az áfonyásak nagyon tetszenek, ki szeretném majd próbálni azokat is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 30.

Samybubu

2014. február 16.

A Douglas dobozban volt egy kis minta, nagyon tetszett az elképzelés, de egyrészt büdös, másrészt sajnos semmi javulást nem vettem észre, viszont nagyon szárította a bőrömet..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 16.

Flami

2013. december 22.

Nagy reményeket fűztem hozzá, mert olvastam egyéb tojásfehérje habos termékekről, hogy mennyire jók, de engem ez sajnos rettentően szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 22.

Hidratálók: Glycerin, Lanolin, Sodium Lactate

Színező anyag. (Piros)