Victoria Scandinavian Soap

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: silentmobiusvox, Módosítva: 2013. július 8.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok

Az olíva olaj hidratáló tulajdonságokkal rendelkezik. A glicerinnel együtt segít megőrizni a bőr természetes egyensúlyát. Simán tartja a bőrt és friss illatot ad. Áttetsző halványzöld színe a legmagasabb fokú tisztaság jele.

cserryy

2015. szeptember 11.

Nekem jó kézmosáshoz, arcmosáshoz, zuhanyzáshoz. Nem szárít, jól habzik. Ahogy előttem írta valaki, egy bizonyos méretre hamar összemegy, de utána nem fogy gyorsan, hiába megy kicsit össze. Ami még tetszik, hogy nem opálosodik a szép átlátszósága, nem puhul el. Összetevők szépek. Az illata nem túl nagy szám ,de enyhe és ez jól jön arcmosáskor. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 11.

silentmobiusvox

2013. június 21.

A nyári költekezésnek köszönhetően kissé alábbhagyott a kézművesszappan sznobságom (imádom őket, de nagyon drágák), és a DM-ben kerestem alternatívát. Egy ismerősöm korábbi ajánlása alapján választottam ezt a szappant. Tökéletesen tisztít és ápol, bár nyáron nekem nincs szükségem különösebb hidratálásra :) Kifejezetten jól habzik, a hab állaga tömör, az illata fürdés közben intenzív. Az áttetsző zöld színe miatt nagyon dekoratív eleme a fürdőszobámnak. Ami negatívum, hogy meglepően hamar megy össze, más szappannál nem tapasztaltam, hogy ilyen gyorsan fogyna napi használat mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 21.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sorbitol

Sorbitol h 1 1