Vidal

Ár:   430 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2013. augusztus 9.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Ez a különleges formulával készült, folyékony hintőporral dúsított tusfürdő védi és hidratálja a bőrt, bársonyossá és rugalmassá téve azt. Friss és gyengéd illata kellemsen simogatja érzékeinket, meghosszabítja az üdeség érzetét. Bőrgyógyászatilag tesztelt, pH semleges.

Crystie

2015. március 5.

Egyszer vettem a cba-ban. Azóta rá vagyok kattanva de ritka mint a fehér holló. Már a boltban sem kapom meg pedig első osztályú árában és illatában is.Találtam egy weboldalt ahol fellelhető a koala-trade kft.-t. Gondoltam rendelek vagy tíz tubussal erre ki van írva, hogy a raktárkészlet 1db. :)....Jó lenne tudni hol a pontos hely ahol a magyarországi terítést végzik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 5.

ikerpanka

2014. január 7.

Ha egy kedvenc tusfürdőt kellene választanom,ez lenne az.Isteni és tartós az illata.Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 7.

Joe38

2013. december 17.

Jó és olcsó választás az egész családnak 0-99-ig!Gyakorlatilag tudja azt, amit már fentebb írtam róla!
Bátran ajánlom mindenkinek!Ja, és Olasz termék.
Update:Kínaiéknál vagy pl.Plus Market-be biztos kapható.Én már vettem itt is,ott is belőle.............
Régebben Rossmann-ban is lehetett kapni ,de mostanában nem látok ott belőle,majd hátha lesz ismét a későbbiekben!Mindenesetre nagyon jó cucc!Közben már 4-5 flakonon túl vagyunk és ha ez van itthon szinte mindenki ezt használja - még én is!Az ára 300-350,-Ft körül van és verhetetlen ennyiért úgyhogy megy neki az 5*!Ráadásul most télen ebben a hidegben a száraz bőrre szinte kötelező!!
Update2:Ma láttam a Tescoban is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 17.

Bátran ajánlom mindenkinek!Ja, és Olasz termék.
Update2:Ma láttam a Tescoban is!

Ancsapancsa

2013. október 31.

Hol lehet kapni, milyen drogériákban?
Én kaptam egyet és valóban nagyon finom érzés és illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 31.

Hol lehet kapni, milyen drogériákban?
Én kaptam egyet és valóban nagyon finom érzés és illat.

Gwendoline

2013. szeptember 6.

Kedvenceim egyike a fekete változatával együtt. Annyira kellemes az illata és milyen sokáig megmarad... Nem vicc, hogy van mikor még másnap is érzem magamon :-o . Ritka jelenség. 5 *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 6.

Hidratálók: Sorbitol, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid

Sorbitol h 1 1

Az élelmiszeriparban cukorpótlóként használt (édes ízű) anyag. A kozmetikumokban vízmegkötő és sűrítő anyagként használatos.

A tejsav nátrium sója, melyet hidratáló és pH szabályozó anyagként használnak a kozmetikumokban. Természetes összetevő, amelyet az ECOCERT és a COSMOS is jóváhagyott.

Szintetikus polimer. Gél- és filmképző összetevő, melyet gyakran használnak vízálló fényvédő formulák létrehozásához, ezenkívül javítja a fényvédő formulák SPF értékét.

Formaldehid kibocsátó tartósítószer, mely védi a kozmetikai termékeket a mikrobák okozta károsodástól. Kiválóan működik a baktériumok ellen, és enyhe gombaölő képességgel is rendelkezik. A cosmileeurope információi szerint a végtermékben felszabaduló formaldehid koncentrációja szigorúan szabályozott és ellenőrzött, ezért ezeket a tartósítószereket a szakértők biztonságosnak tartják. Ezenkívül minden készterméken, amely formaldehidet vagy formaldehidet kibocsátó anyagokat tartalmaz, fel kell tüntetni a "Formaldehidet bocsát ki" feliratot. A formaldehidre allergiás embereknek azt tanácsolják, hogy kerüljék el a formaldehidet kibocsátó anyagokat tartalmazó kozmetikai termékeket.

Egy viszonylag irritáló hatású tartósítószer, mely már alacsony koncentrációban is rendkívül hatékony a baktériumok ellen, és amit manapság viszont már leginkább csak lemosható termékekben használnak, mivel könnyen érzékenyítheti és irritálhatja a bőrt, ha bőrön hagyható termékben van jelen.