Vidal

Ár:   899 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   DM, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsuzsanna.kurdy, Módosítva: 2015. július 14.

Lelőhely:   DM, fodrászkellékes
Kategória:   Tusfürdők

Ez a kellemes és gyengéd tusfürdő hidratálja és megvédi a bőrt. Használata utána bőr természetesen puha és bársonyos lesz. A szamártej vitaminokat (A, B2, C és E), fontos zsírsavakat és nyomelemeket tartalmaz, valamint omega-6-ot, mely a bőr megújulásában és hidratációjában játszik szerepet. A Magnólia hidratálja a bőrt, míg friss és mámorító illata kellemes érzéssel tölt el. A szamártej ökológiailag ellenőrzött gazdálkodásból származik.

jetroh

2016. július 1.

Kicsit szàrít, de nem mindennapos,igy megadom az 5-öt, mert nagyon jó az illata, jól habzik, kellemes vele tusolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

juditkaa70

2016. január 17.

Az illata elfogadható számomra. Nem pontozom le csak azért,mert nem szeretem a virágos illatokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 17.

Tunderviragos

2015. július 9.

Nagyon szeretem az illatát és ahogy puha marad a böröm töle. És jók az összetevöi is, az ára 900 Ft körül van, Cba-ban is láttam már, de mivel 400 ml az árát megéri.:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 9.

adrienn0507

2014. december 29.

Nagyon finom, kellemes a használata. Nagy kiszerelésű, és kedvező az ára. Tartós az illata és nem szárít, a márka többi tagját is ki szeretném próbálni mindenképpen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 29.

svivko

2013. április 13.

Nagyon szeretem ezt a tusfürdőt, ez volt az első, aminél észrevettem bármiféle nem szárító/ hidratáló hatást. Az illatát a mai napig imádom, pedig már több éve vásárolom újra. Plusz az összes Vidal terméknek olyan kedvesen igényes kinézete van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 13.

eo

2013. március 9.

Örülnék, ha több zöld pöttyöt látnék az összetevők között, na de késő bánat. Egyébként engem is a csomagolás fogott meg, a színvilág, a hangulat, olyan lágyan tejes-krémes-puha. Megszaglásztam, és úgy is jónak ítéltem, nem szeretem ezeket az erős gyümölcsös, "nagyon csajos" illatú tusfürdőket (vagy igazából bármit), és nem okozott csalódást a gyakorlatban sem. Nem tolakodó az illata, és az is ami van, inkább olyan finom és lágy. Szépen tud habzani is. Kellemes élmény vele fürdeni, leakciózva az árát is megéri, szép nagy adag. Így összességében négyest adnék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 9.

Darky

2012. július 27.

Amilyen olcsón indult, úgy ment szépen egyre feljebb az ára, de sebaj, mert elég nagy kiszerelés, és nagyon fincsi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 27.

knoemi88

2012. május 10.

Évek óta szemezek vele, végre megvettem! És milyen jól tettem :) Isteni az illata, hatalmas, hófehér és dús habot képez hablabdával használva. Egyáltalán nem viszketek tőle (Baleás tusitól ez előfordult), ápol és az illat is tartósabb, mint az eddig megszokottak. Ár-érték arányban is korrekt, 450 ml 650 Ft. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 10.

Maniac

2012. április 24.

Komolyan annnnnnyira jó illata van, hogy már nem tudom hányszor fürödtem vele, de nem tudom megunni! :) Nem szárít, nagy mennyiség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. április 24.

csillag1219

2011. december 14.

Az illata isteni, de ilyen összetevőkkel én sem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 14.

Az illata isteni, de ilyen összetevőkkel én sem veszem újra.

Hidratálók: Lactic Acid, Sodium Lactate, Sorbitol, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Szamártej. A legenda szerint Kleopára rendszeresen szamártejben fürdött, hogy megőrizze bőre szépségét. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A truthinaging információi szerint bár  tudományos kutatások még nem támasztják alá, de a szamártej omega zsírsav, kálcium, D- és E-vitamin, valamint magas C-vitamin tartalma (ez utóbbi állítólag 60-szerese a tehéntejének) miatt az összetevő nagy valószínűséggel előnyös hatással bír a bőr számára.

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.