Viktor&Rolf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Heinemann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. június 5.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Heinemann, online

Illatcsalàd: viràgos

Fejjegyek: fekete szeder, grànàtalma

Szìvjegyek: èjszakai jàzmin, bazsaròzsa

Alapjegyek: vanìlia, fehèr mòsusz

Ár: 5500 , Eladó: Niki1991
Állapot: A képen látható mennyiség , Helyszín: Astoria 10-16, fizetés: Posta az árban

malnahal

2022. május 27.

Update: megbarátkoztunk és most már szeretnék belöle egy üvegnyit. :D Kellemes, "kaméleon" parfüm, ugyanis idöjárástól függ, mi dominál az illatjegyek közül a börömön. Én nyáron, tikkadt melegben ugyanúgy hordhatónak vélem, mint hideg idöben... Mindenhol megállja a helyét, munkahelyen, randira, egyéb esti programra. Hiába gyümölcsös-virágos-édes, nem kislányos, nem gejl, ha valaki alapvetöen is inkább az édes parfümöket kedveli. Ment fel öt csillagra!

A midnight elnevezés, illetve a fekete üvegcse szerintem félrevezető, ugyanis ezek alapján valami szexibb, mélyebb illatot várna a vásárló - jogosan. Én utánaolvastam, így egy könnyedebb illatra számítottam, ami be is jött. Sokan írják így is, hogy nehéz illat, télire jó, hát nekem ez nagyon tavaszias, mikor-a-virágok-nyílnak illat, szóval ez főleg flowerbomb, kevésbé midnight.:D Rajtam a feketeribizli szinte végig érződik (semmi gránátalma), majd a jázmin dominál, aztán... ennyi. Kellemes, erős tavaszi illat, a 10 ml-t nem bánom, hogy megvettem, de a rendes üvegcsés kiszerelések szerintem túlárazottak, számomra ez nem egy agyeldobós kompozíció.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 27.

Majicsek

2021. április 16.

Finom kis könnyed illat. Na de ár- érték arányban nem teljesít jól. Közepesen tartós. Egy kis kitérőnek jó volt de nem lesz állandó parfümöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 16.

Ferita

2021. január 31.

Nekem kifejezetten tetszik az illat.Szeretem ha egy illat rajtam édes,gyümölcsös és kissé virágos is. Jellegében tényleg hasonló a The Roman Night-hoz,de ez édesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 31.

Moncsaka

2020. február 20.

Édes semmiség! Amennyire vágytam rá,annyira lett csalódás 😞
Felfújáskor érezni valami gyümölcsös édes illatot ,pár másodperc után átvált enyhe púderes illatocskává ,10 perc után már rajtam nem érezni. Szerencsére nem estem bele az üveges vásárlásba ,2 mintával próbálkoztam. A szerelem itt véget is ért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 20.

Édes semmiség! Amennyire vágytam rá,annyira lett csalódás 😞

Renike77

2019. december 25.

Hasonlít a Flowerbom edp-re, de van benne valami nagyon erős, zavaró számomra, valószínűleg a feketeszeder. Jó illat, különleges, nőies és édes-virágos, óriási hatósugarú. Annyira nem fogott meg, nálam a Flowerbomb és a Bonbon megelőzi őt a sorban. De minőségi szuper tartós illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 25.

pomme

2019. október 5.

Nagyon hasonlít a Goldea Roman Night-ra, meg van benne egy pici a Shay&Blue Blueberry Musk-ból is. Nagyjából ennyi, semmi új, de mivel én mindkét illatot szeretem, így egy 4-est megérdemel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 5.

katalinmester13

2019. szeptember 24.

Rajtam gránátalmával robban. Nagyon szeretem a gránátalma illatát. Feketeribizlit nem érzek. A két virág közül is csak a pünkösdi rózsát. Nem baj, ezt is szeretem. 2-3 órán át nagyon intenzív, majd majdnem eltűnik. Végülis kitart 6-7 órát, de a 4. órától alig érezhető. 🙁 Végig virágillat rajtam. Se vanília, se pézsma. Ez sem baj, mert az illat így is nagyon tetszik. Csak félúton nagyon elgyengül, alig-alig van jelen rajtam. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

Asianlover

2019. május 4.

Ahhoz kèpest, hogy a tavalyi Flowerbomb flanker milyen szuper volt, ez erősen elmarad a vàrakozàsoktòl. Semmilyenke èdeskès viràgos illat. Kàr, hogy nincs 0-às gomb, mert az első gondolatom az volt, hogy ez egy nagy nulla :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 4.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Benzyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Geraniol, Citral, Citronellol, Benzyl Benzoate
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.