Viktor&Rolf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Heinemann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, Módosítva: 2019. február 11.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Heinemann, online

Illatcsalàd: viràgos

Fejjegyek: fekete szeder, grànàtalma

Szìvjegyek: èjszakai jàzmin, bazsaròzsa

Alapjegyek: vanìlia, fehèr mòsusz

Lilu003

2019. április 12.

Egyre távolabb kerülünk a Flowerbomb-tól. Nagyon hasonlít a F. Bloom-ra ,de ez az illat szerintem jobban sikerült. Kifújáskor isteni gyümölcsös, főleg a gránátalma dominál. Ahogy szelídül, szépen előjönnek a virágok, egy kedves kis rózsás jellegű illatot kapunk. Végül jön az én imádott vaníliám, nagyon szépen érvényesül a virágokkal. Nem egy esti dögös illat, inkább egy kellemes hétköznapi kis virágos komfortillat. V&R parfümök szerintem nagyon drágák, vannak hasonló illatok jóval olcsóbban is. Szép illat, de túl sok hasonló van már a piacon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.