Viktor&Rolf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Heinemann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. június 5.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Heinemann, online

Illatcsalàd: viràgos

Fejjegyek: fekete szeder, grànàtalma

Szìvjegyek: èjszakai jàzmin, bazsaròzsa

Alapjegyek: vanìlia, fehèr mòsusz

Renike77

2019. december 25.

Hasonlít a Flowerbom edp-re, de van benne valami nagyon erős, zavaró számomra, valószínűleg a feketeszeder. Jó illat, különleges, nőies és édes-virágos, óriási hatósugarú. Annyira nem fogott meg, nálam a Flowerbomb és a Bonbon megelőzi őt a sorban. De minőségi szuper tartós illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 25.

pomme

2019. október 5.

Nagyon hasonlít a Goldea Roman Night-ra, meg van benne egy pici a Shay&Blue Blueberry Musk-ból is. Nagyjából ennyi, semmi új, de mivel én mindkét illatot szeretem, így egy 4-est megérdemel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 5.

katalinmester13

2019. szeptember 24.

Rajtam gránátalmával robban. Nagyon szeretem a gránátalma illatát. Feketeribizlit nem érzek. A két virág közül is csak a pünkösdi rózsát. Nem baj, ezt is szeretem. 2-3 órán át nagyon intenzív, majd majdnem eltűnik. Végülis kitart 6-7 órát, de a 4. órától alig érezhető. 🙁 Végig virágillat rajtam. Se vanília, se pézsma. Ez sem baj, mert az illat így is nagyon tetszik. Csak félúton nagyon elgyengül, alig-alig van jelen rajtam. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

Asianlover

2019. május 4.

Ahhoz kèpest, hogy a tavalyi Flowerbomb flanker milyen szuper volt, ez erősen elmarad a vàrakozàsoktòl. Semmilyenke èdeskès viràgos illat. Kàr, hogy nincs 0-às gomb, mert az első gondolatom az volt, hogy ez egy nagy nulla :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Limonene, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Geraniol, Citral, Citronellol, Benzyl Benzoate
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol