Viktor&Rolf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Heinemann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, az összetevőket feltöltötte: Rhodesian Ridgeback, Módosítva: 2016. december 21.

Kiszerelés:   50 ml és 90 ml
Lelőhely:   Heinemann, online

Kiadás éve: 2012

Viktor&Rolf Spicebomb for Men EDT 5ml/10ml
Ár: 1700 Ft / 2800 Ft , Eladó: Parfumaddict
Állapot: 5ml / 10ml fújós üvegben, Helyszín: Győr, fizetés: Készpénz, utalás után posta / foxpost

elvanui

2019. november 22.

Olyan kis kényelmes finomka. Soha senkin nem áll rosszul, nem szokott zavaró lenni, itthonra én is fújkodom néha. Érdekes módon rajtam pont kevésbé édes, inkább szúrósabb, férfiakon chai-osabbnak érzem. Szegfűszeg és szerecsendió, fahéj és cukor (NEM méz). Otthonbújós illatnak tökéletes, szerintem hűvösben munkába is biztonságos választás, de ha anno pl. randikon csapott volna meg, elégedetten nyalogattam volna a bajszom akkor is:). Szerintem ezzel nehéz mellélőni teszem azt, karácsonyi ajándékként.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 22.

barni8

2019. szeptember 3.

Sean O'Pry ikonikus arca...Tud a marketing.

Minden fűszerkeveréket magamnak kreálok.
A Garam Masalától a mézesig.
A kezdet a mézeskalács fűszeremet idézi.
Én lopok a kalácsba chilit és sáfrányt...

Első fujatra tetszik..aztán bőrre teszed és vársz...

Fekete tüllbe öltözött rizsporos leánykák...hófehér nadrágba bújt félmeztelen angyalszép fiúcskák vérvörös szájjal ropogtatnak. Konyakos meggyet.
Fahéjfelhők. Repülő kiégett apácák...akik Elemiben járnak.
Küszöbre ejtett kristálypohár..tele fekete csokival és méreggel..
Mézes kekszek krokodil bőrtáskában. Pár centis krokodilok...akik kreteket szívnak.
S közben minden lány idős nővel és minden fiú öreg férfivel táncol.

Olivier Polge Megén...
Valahogy mindig túllő...vagy alul baktat.
Jó parfüm. De toomuch. Túlédes. Túlnehéz.
Kezdő parfümőrnek ujjgyakorlatnak kiváló.
De így fűrésszel megszólaltatott gitár.
Van amikor erre is szükség van.
De én jobban szeretem a harmóniát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Sean O'Pry ikonikus arca...Tud a marketing.

Minden fűszerkeveréket magamnak kreálok.
A Garam Masalától a mézesig.
A kezdet a mézeskalács fűszeremet idézi.
Én lopok a kalácsba chilit és sáfrányt...

Első fujatra tetszik..aztán bőrre teszed és vársz...

Fahéjfelhők. Repülő kiégett apácák...akik Elemiben járnak.
Küszöbre ejtett kristálypohár..tele fekete csokival és méreggel..
S közben minden lány idős nővel és minden fiú öreg férfivel táncol.

Olivier Polge Megén...
Valahogy mindig túllő...vagy alul baktat.
Jó parfüm. De toomuch. Túlédes. Túlnehéz.
Kezdő parfümőrnek ujjgyakorlatnak kiváló.
De így fűrésszel megszólaltatott gitár.
Van amikor erre is szükség van.
De én jobban szeretem a harmóniát.

Natalie

2019. augusztus 1.

Huhh,hát ez robbant! Férjemnek annyira nem huhh,de majd télen az lesz,különben én robbanok. Nehezen vált illatot,szereti a megszokottat,de én majd segítek neki nagyon szívesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

Lapo

2017. augusztus 25.

Nem kérdés szerintem az 5 csillag ezzel az illattal kapcsolatban.. elképesztően egyedi, fűszeres rengeteg.. ennek ellenére semmi kusza érzés nincs benne.. nagyon szépen eltalálták szerintem az egyensúlyát ennek az illatnak. Semmi zavaró, semmi szúrós érzete nincs az embernek vele kapcsolatban.
Nyár kivételével bármikor hordható illat.. szerintem fantasztikus, mindenféle hype ellenére is..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

TheB

2017. január 21.

Egyik kedvenc parfümöm. Kifújás után 10-15 percig erőteljes, borsos illat, de az idő múlásával egy édeskés illat lesz belőle. Edt-hez képest tartós. Nem egy tucat illat, és nem is jött velem szembe még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

parfumislife

2016. augusztus 15.

Sok parfümöm van de ez magasan a kedvencem.
Fiatalos,fűszeres,èdes nagyon hosszantartò,jò hatòsugarù...egy igazi tèli szexi parfüm...mikor hasznàlom(nem hétköznap a munkàba ez nem az az illat)mindig megkèrdezik hogy mi ez a parfüm mert nagyon jò.
Egy szò mint szàz egy mestermű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

Sok parfümöm van de ez magasan a kedvencem.
Egy szò mint szàz egy mestermű.

baranyeszter

2015. szeptember 28.

A férjem kedvence :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 28.

A férjem kedvence :)

Alibo

2014. december 25.

Ettől az illatól kész vagyok. A legjobb férfi illat, amit valaha éreztem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 25.

Ettől az illatól kész vagyok. A legjobb férfi illat, amit valaha éreztem.

Rhodesian Ridgeback

2014. december 12.

A legújabb kedvencem. Nem csoda, a tavalyi év egyik legsikeresebb férfi illata volt, pedig még csak alig két éve, hogy debütált. Még FiFi díjat is kapott 2013-ban. Az illata nagyon jól el van találva. Meleg, fűszeres, púderes. kicsit olyan, mintha szivarral végisétálnánk egy indiai bazáron, ahol keveredik a fahéj, a méz, a vanília, kurkuma és a chili. Azonban (talán) mégis inkább a fahéj érződik legjobban, de kiválóan harminizál a többi alkotóelemmel. Édeskés, de nem igénytelen vagy émelyítően édes. Kellőképpen hosszan tart. Még este is meg szokták érezni, pedig reggel 7 körül fújom be magam vele 2-3 fújást, nem többet.
Fiatalabb korosztálynak ajánlott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 12.

Fiatalabb korosztálynak ajánlott.

rbalazs83

2014. június 14.

Rendeltem 1ml mintát belőle. Amikor először megillatoltam, gyerekkoromból a csattanó eper illata ugrott be. Milyen érdekes, hogy az emlékek mellé illatok társulnak és illatok előhoznak emlékeket.
Nagyon fűszeres, édes illat. Nem tudnám magamon elképzelni, de egyszer mindenkinek meg kell szagolnia. Aki viszont szeretni fogja az nagyon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 14.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Coumarin, Eugenol, Citronellol, Citral, Geraniol
Színezékek: CI 60730, CI 14700

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)