Viktoria Minya

Ár:   50 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Milnie, az összetevőket feltöltötte: NovakneViki, Módosítva: 2019. április 29.

Ár:   50 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Éteri illat, ami feketeribizli kivonattal ragadja meg az örök fiatalság és a végtelen szabadság esszenciáját. Harmatos bolgár rózsa és nemes cédrusfa játszik a frissen vágott fű illatával ebben a különlegesen elbűvölő alkotásban.

A Hedonist Cassis egy csodálatosan kifinomultra csiszolt üvegben kerül bemutatásra, mely egyedülálló módon több száz valódi kristállyal van megtöltve, amelyek szemet gyönyörködtetően csillognak az aranyló folyadékban. Az üveg maga egy kézzel készített fa dobozba van fektetve, melynek kialakítása a kígyóbőr érzéki látványát és tapintását idézi.

Ár: 2300/2ml 4800/5ml + posta , Eladó: BTimi81
Állapot: üveg fújósban (a 2 ml-s műanyagban), Helyszín: Alsónémedi, fizetés: átutalás után postán maradó levélben

marbi

2021. február 16.

Már régóta szemeztem az eredeti Hedonist parfümmel, de a férjem mégis ezt választotta nekem ajándékba, mert szerinte ez illik hozzám. Nem nyúlt mellé, imádom magamon. Nem hivalkodó, friss illata van és egy átlagos hétköznap is "viselhető".

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

Marcsi66

2020. augusztus 6.

"Isten látja a lelkemet" annyira szerettem volna ,az égig emelni ,hisz a mi lányunk munkája kedvesebb lett volna nekem is ,de nem megy sajnos.Nagyon jó kis illat,a természetből fakad,kölcsönözött,ismert hangulatot kínáló,friss üde.,,,,,Mintha az esőcseppek most gurulnának éppen, a feketeribizriről,a rózsáról egy harsogóan zöld pázsitra,,,,fiatalság boldog perceire,én szebben emlékszem,valami ilyesmi fogalmazódik meg. A minőséggel nem értek egyet,rajtam ez nem mutatkozik,de fogok még a többivel is találkozni,ezek után biztos,hátha csak éppen ez nem működik velem együtt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 6.

Parfuwoman

2020. június 23.

Igaza van a véleményezőknek,ez egy mestermunka. Ebből a szempontból a Baccarat-hoz hasonlítanám (na nem az illatukat,az teljesen más):hogy lehet viszonylag hétköznapi összetevőkből mesterművet kreálni . De úgy,hogy az nem hangos ,nem túl művészi ,de mégis kiemelkedő és minőségi . Hát Viktoriának ez sikerült .
Én nem szeretem a gyümölcsös parfümöket ,mivel a gimiben mindenki ,borzasztóan mű gyümölcsös lötyikkel fújkálta ,sőt öntözte magát (én Ninát ,aztán Black Xs-t használtam,de csak alkalomra ,suliba sajnáltam ). Már akkor is úgy voltam vele,hogy inkább beosztogatom a karácsonyra kapott illatkát alkalmakra(partyzni),de nem fújkálok olyat,ami nem tetszik ,csak hogy legyen rajtam valami.
De a Cassis egy gyönyörű ,friss,zöldes illat. Érzed benne a lágy ,finom gyümölcsöt ,a zöldjèt ,körülötte virágok és tényleg ,a lengedező fűszálak. Épp most érik a feketeribizli,bár nekünk most csak yostánk van és az nagyon-nagyon más,az illata is,íze is sokkal intenzívebb.
Rendeltem egy discovery setet a hivatalos oldaláról az összes (8 ) illatából és eddig az összes nagyon tetszik. Büszke vagyok rá,hogy ilyen parfümőr viszi jó hírünket . Aki egyébként nagyon kedves,magyarul írt egy közvetlen hangvételű válaszlevelet,hogy úton van a küldeményem. Ez nagyon szép gesztus,csak ajánlani tudom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 23.

aidanne

2020. február 3.

Franciaországban egy eldugott kis faluban ott pedig egy nagy réten rohangálok virágos, pántos kis ruhámban, hajam vállamra omlik és a szél meg meg lebbenti. Mosolygok, arcom ragyok a fénylő napsütésben... hogy miköze ennek az illathoz? Az égvilágon semmi 😁 viszont ez a kép ugrott be előttem az illatra asszociálva. Amúgy imádom viselni, szerencsésnek vagyok mondható, hogy refillben birtoklom ezt az isteni, fekete ribizlis esszenciát. Mert ha a fekete ribizli illatáról van szó, ott nincs mese, annak számomra tökéletesnek kell lennie. Na, az illatról is firkantok néhány betűt: fanyar, gyümölcsökkel teli de nem úgy mint a fragin hozzá hasonlított L'ombre a Diptyque-től ( az már fullasztóan krémesbe megy át) hanem frissen, fanyaran( ezt már írtam) lenyűgözően lazán. Mintha tényleg a hajnalba hajló fűcseppeken ízlelgetnénk egy kis fekete ribizke szörpit. Próbáljátok ki.... mármint a szörpöt ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 3.

Phoenix19

2019. november 1.

Olyan jó illata van, hogy az ember legszívesebben lubickolna benne. Ez a feketeribizlilevelekkel díszített hideg ribiszke-grapefruitkoktél áldás a kánikulában felhevült testnek és letompult agynak. Frissen vágott fű illata áramlik a szélben. Nagyon hűvös, zöld, citrusos, levegős, éteri illat, valahol a messzi távolban vöröslik egy-két rózsaszál, ami még az olyan rózsaillat ellen háborgóknak sem zavaró, mint én. Olyan ez az illat, mint egy gyönyörű fiatal lány, élete virágában. "Forró nyári éjjelek, július közepe, mikor te és én végtelenül vadak voltunk....az őrült napok, városi fények....fogsz-e még szeretni mikor már nem leszek gyönyörű és fiatal....mikor már nem marad semmim csak a sajgó lelkem. Tudom, hogy fogsz....tudom, hogy fogsz...."

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 1.

laracroft

2019. szeptember 3.

Ez a friss-zöldes illatkategória sosem volt a zsánerem, mégis kénytelen vagyok 5 csillagot adni erre a parfümre, ugyanis már hosszú órák óta illatozik az alkaromról a Nerolis minta, és képtelen vagyok megállni a folyamatos szaglászását.
Kifújáskor erős, éles, savanykás. Zöldes citrusokkal nyit, vissza is hőköltem, mondván nem fog ez nekem tetszeni. Idővel aztán elkezdtem forgolódni, hogy mi ez a kellemes illat itt körülöttem - rá kellett jönnöm, én magam vagyok a forrása Leszáradásában már nem tudnám illatjegyeire bontani. Viszont ez az egyveleg, amit alkot, teljesen jó arányokkal eltalált, friss, fanyar, mindeközben mégis puha és kellemes illat. Meg-megfordult a fejemben az a gondolat, hogy esetleg uniszexnek mondanám a fanyarsága végett, de szerintem van benne valami megfoghatatlan nőiesség, amiért inkább azt mondom, feminin.
Egy szerencsém van, hogy egyelőre nem "én-azonos". Nagyon finom illatnak tartom, de idegen. Akkor leszek bajban, ha megszokom magamon, ha megtetszik, úgy igazán, akkor bizony bezsebelem üvegestől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

NovakneViki

2019. április 28.

Egy Neroli parfümériás próba során teljesen beleszerettem az illatba, először ki mintában próbáltam ki majd az alapján invesztáltam be a teljes üvegre, a kis minta és a normál üveg tartóssága rajtam ég és föld. Először csak a feketeribizli miatt tetszett meg, de miután elolvastam, hogy "örök fiatalság, végtelen szabadság" még jobban megtetszett, ki ne akarná ezeket?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 28.

Melion

2018. október 22.

Ez a parfüm, párom másik kedvence a Belle Helene mellett. Friss, zölden gyümölcsös illat, egész jó tartossággal a nyári parfümökhöz képest. Szeretem a gyümölcsös illatokat, így emlékszem már régebben is illatoltam, és már akkor nagyon megtetszett. De hogy akkor miért nem ezt választottam? Az már feledésbe merült, de azóta pótoltam eme hiányosságom és beszerztem egy kisebb kiszerelést:) Friss, energikus illat, ami végig ugyanazt hozza. A szokásos citrusok helyett (szerncsére) fekete ribizlié a főszerep enyhe samponos-tusfürdős beütéssel, amivel nincs is semmi gond mert én ezt imádom! Az illat maga mindezek ellenére valóban olyan kis “semmi extra”. Olyan nyári rohangáló illat hétköznapokra, amin érezni a gondos munkát és minőséget, de nem mondanám különlegesnek. Viszont, a maga kategóriájában az egyik legjobb, és az én egyik személyes kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

Lillla31

2017. július 9.

Ez a parfüm nekem egy az egyben Ferragamo Incanto Shine. Az illattal nincs bajom, mert nagyon kellemes, de ennyi pénzért azért kicsit karakteresebb, egyedibb parfümöt várhatna az ember. Teljes áron biztos nem venném meg, de boldogan elhasználom a kis mintám. Én nem érzem rajta a fekete ribizlit, csak a zöldes jegyeket, nagyon friss parfüm, nyárra ideális választás, rohangálós illatnak el tudom képzelni, de az árát szerintem nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 9.

skin

2017. június 21.

Csodálatos zamatos barackos . Rajtam az első percekben nyoma sincs frissen vágott fűnek és cédrusnak. Legszívesebben harapná az ember . Aztán ezt a gyümölcsös vonulatot viszi tovább majd lecsendesedik és akkor zöldebb lesz. Szárazabb illattá válik kis kesernyésséggel.Rajtam ez nem csillogtatta meg a szépségét egy idő után jellegtelenné válik számomra. Még próbálgatom addig is négyeske jár neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 21.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, D-Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Linalyl Acetate, Geraniol, Linalool, Citronellol, Citral, Eugenol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

A linalil-acetát Linaloolból és ecetsavból keletkezik észterképződéssel; a levendulaolaj, a jázminolaj és a bergamottolaj egyik fő összetevője. Potenciális bőrirritáló és allergén a levegővel érintkezve, egy 2004-es kutatás szerint pedig sejtmérgező hatású lehet, bár nincs olyan tanulmány, ami in vivo (emberen végzett kísérlet) is megerősítené ezt.