Vince Camuto

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nidus, Módosítva: 2018. március 5.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: virágos, orientális

Illatjegyek: ozmantusz, rum, jázmin, rózsa, bőr, pacsuli, vanília.

Yeticica

2019. augusztus 24.

Boszi illatkaja nalam landolt - es mennyire jol tette! Rajtam az elejetol egy boros, vagany, enyhen viragos illat, kicsit erzesre a LPRN black perfecto, de mig rajtam amaz nagyon bepuderesedett leszaradasaban, emez tartja a kevesbe puderes, picit vanilias picit pacsulis, de hatarozottan bőrös vonalat. Naggggggyon jo lesz osszel, ha mar 30+ —ban is ilyen szep volt! Nagy az oromom annak ellenere is, hogy nem egy ultratartos darab. Legalabb fujhatom ujra es ujra!
Az uvege naon szep, olyan giccsesen, bazariasan elegans, nem billen el egyik iranyba sem - nagyon nem az en stilusom, de amin raadasul fityeg is valami, ahoz betegesen vonzodok 😉
Ott uralkodik a polcomon az en kis letisztult Chaneljeim es Elie Saabjaim kozott a maga kis koronas poffeszkedo papirnehezek-valojaban 😃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

nyuszo

2018. november 30.

Érdekes....
Nekem kicsit RETRO fílingem van az illattal kapcsolatban, nem tudom miért....
Valamire emlékeztet, de nem tudom, hogy mire....
Nem rossz, de nem is szerelem....
Vannak nála sokkal jobbak!
Az üvege tényleg nem mindennapi!

Update! Megfejtettem Vince Camuto titkát!
Ő a legcsodásabb papírnehezék, amit valaha láttam!
Ez nem vicc!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 30.

Érdekes....
Nekem kicsit RETRO fílingem van az illattal kapcsolatban, nem tudom miért....
Valamire emlékeztet, de nem tudom, hogy mire....
Nem rossz, de nem is szerelem....
Vannak nála sokkal jobbak!
Az üvege tényleg nem mindennapi!

Update! Megfejtettem Vince Camuto titkát!
Ő a legcsodásabb papírnehezék, amit valaha láttam!
Ez nem vicc!

Vancsi

2016. szeptember 20.

Gyönyörű az üveg és az illat isteni! imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

Gyönyörű az üveg és az illat isteni! imádom!

Moncsi044

2016. január 31.

Különleges, nagyon tartós igazi finomság! Szerelem , első illatolásra :))Rajtam a rum-vanília combó dominál, így az én illatom . Nagyon tartós!Jár neki mindenképp az 5*****

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 31.

bellehercegno

2015. március 23.

Szeretem a különleges és érdekes illatokat,de sajnos a Vince Camuto-val ezek ellenére sem sikerült zöldágra vergődnöm.Valami borzasztóan zavar ebben a parfümben,talán a rum,a bőr és a pacsuli találkozása. Émelyítő számomra az összhatás,megesküdtem volna,hogy méz is van benne,de állítólag ez nem tartozik az összetevői közé.A pacsuli egyébként sem kedvenc nálam,viszont a rumos illatokat általában szeretem.Nem tudom,fura az egész,képtelen vagyok más jelzővel illetni.A tartóssága nagyon jó,a csomagolás meseszép,ezért megy neki a 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 23.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Limonene, Coumarin, Eugenol
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140

Színező anyag. (Piros)