Vipera

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: putty-putty, Módosítva: 2021. június 11.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Energiával tölti szempilláit, tökéletesen serkenti a hajnövekedést. A szérumot minden nap lefekvés előtt kell felvinni a smink eltávolítása után. A szérum ecset egyetlen mozgásának köszönhetően a felső szempillák mentén a szőrtüszők optimális tápanyagot kapnak. Ne tegyen szérumot a szemhéj belső oldalára és a szempillák alsó sorára. 2-3 hét után az első eredmények észrevehető - a szempillák erősebbek és hosszabbak lesznek. A szőrtüszők regenerálódnak és visszanyerik életképességüket. A kontaktlencsé el kell távolítani a szérum használata előtt. Fő alkotóeleme a bimatoproszt, amely célja, hogy meghosszabbítsa az aktív hajnövekedést. A fázis hosszabb időtartama ahhoz vezet, hogy a szempillák sokkal hosszabb ideig nőnek, mint általában. A rövid és ritka szempillák hosszúvá és sűrűvé válnak.

umpalumpa

2022. január 9.

21.12.02.: Ennek a szernek a használatát megelőzte a Long4Lashes szemöldökre való terméke. Ezt is szemöldökömre vettem, amikor úgy tűnt nem találok mást bimatoprosttal. A szemem érzékeny, ezért semmiképp nem terveztem pillákra használni.
Az ecsete nagyon vékony, kicuppan a tubusból. Ha majd kevés lesz a szérum nem tudom hogy fogom kivarázsolni, mert nem lehet a szárával körözni benne, hogy a falra tapadt folyadékot begyűjtsem.
Egyelőre nehezen döntöm el, hogy segít-e, de inkább hajlok arra, hogy igen. Ezt csak 1x kenem esténként. A pici ecsettel pontosan oda tudom tenni a cuccot, ahova szeretném. Viszont csípi a bőrömet. Vajon mit tenne a szememmel?
Tartozom egy frissítéssel pár hét múlva.
22.01.09.: Na, akkor 1-es. Beletört az ecset a tubusba és hiába próbálkoztam, nem tudtam semmivel kiszedni. Irtó szűk a szája. Erről ennyit...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 9.

Tartozom egy frissítéssel pár hét múlva.

TimeaTarjanyi

2021. december 17.

Én szempillákra használom. Hatalmas bimatoprost függő vagyok, már sokfajta terméket használtam az elmúlt 5-6 évben, én nekem eddig nem volt semmilyen káros mellékhatása. Sajnos sorra vonják be a jó kis szérumokat, volt a molash, a long4lashes, a FEG, úgyhogy nagyon megörültem, amikor rátaláltam erre a szérumra. Először is az ára nagyon kedvező, de kevés van a tubusban. Kevesebb mint egy hónap alatt elfogy, úgyhogy fel kell belőle tankolni. Az ecset szerintem túl kicsi, alig vesz fel valamennyit a szérumból, úgy kell kihalászni a tubusból. Ez az első ilyen termék, amikor kevéske pirosas elszíneződést okozott a szemhéjamon (de nem vagyok benne teljesen biztos, hogy ettől van, mert ezzel egy időben tesztelem a Delia szempillaszérumát, okozhatta azt is, főleg azért, mert ilyen tünetem nekem korábban nem volt). A hatása nem olyan megdöbbentő és látványos, mint a többi ilyen szérumnak. Ez lehet maga formula, de lehet csak azért mert szinte lehetetlen eleget felkenni ezzel a szar ecsettel. Mintha egy kicsit rövidebbek lennének a pilláim, mintha kicsit több hullana ki, de még mindig jobb, mint szérum nélkül. Ameddig nem találok jobbat, addig megfelel, de nem vagyok meggyőződve arról, hogy ez hosszútávon is szép hosszú szempillákat fog adni. Ha valaki tud ennél jobbat, az ne legyen rest szólni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 17.

Vitaminok: Panthenol

PVP 0 0

Nem hivatalos INCI név. A bimatoprost egy olyan hatóanyag, amelyet eredetileg az orvoslásban használtak glaukóma (zöld hályog) megelőzésére. Mellékhatásaként sokaknál jelentkezett a szempillák növekedése, majd független kutatások során is bebizonyosodott, hogy a bimatoprost meghosszabbítja az anagén fázist, vagyis a szőrhagyma aktív növekedési fázisát, ezáltal képes látványosan növeli a szempillák számát, vastagságát és hosszúságát, bár az összetevő használatának abbahagyásával visszaáll a szempillák erdeti állapota. Az összetevőt tartalmazó termékek sok esetben mellékhatásokat (szemirritáció,  viszketés, szemhéjak sötét pigmentálódása, stb.) okoztak, ezért a svéd Gyógyászati Termékek Ügynöksége (Läkemedelsverket) 2013-ban kiadott egy listát, mely tartalmazza a prosztaglandin analógot is tartalmazó szempillanövesztő készítményeket, egyúttal azt tanácsolták, hogy a fogyasztók inkább kerüljék őket.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.