Viseart

Ár:   $45   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: scorpionqueen, Módosítva: 2018. február 16.

Ár:   $45
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről

6 színt tartalmazó, egyedülálló kompakt paletta matt és csillogó szemhéjpúderekkel, amelyek cserélhetőek.

5 változatban kapható: Cashmere, Minx, Chroma, Amethyst, Nuance

Viseart Theory Palette VII Siren
Ár: 15.000 Ft , Eladó: vtina85
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalást követően foxpost

adri251982

2018. augusztus 23.

Időbe telt, mire felfedeztem őt, azóta sok-sok szemhéjpúdert kipróbáltam, és váltam meg tőlük itt, krémmánián. Most végre vége a keresgélésnek-kísérletezgetésnek. Első körben a Minx-re esett a választásom, mivel be kellett látnom végre valahára, hogy a sötétbarna szememhez és az olíva barna bőrömhöz ez passzol a leginkább (volt már nekem HUDA Mauve palettám, győzködtem is magam rendesen, hogy jól áll, amikor alig nyúltam érte, pedig hibátlan volt a maga nemében ő is). Gyönyörű tartós színeket tartalmaz a Minx, amelyek egymással harmonizálnak, nem csíkozódnak be, és még a nap végén is ugyanolyan tartósak. Nem poroz felvitelkor, nincs tele a szempillám vele. Drágának drága ez a paletta, de az biztos, hogy megéri az árát. Szerintem beszerzem a Nuance-t is, amint tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

scorpionqueen

2018. február 16.

Két palettához is volt szerencsém, az első a Minx volt, amit bár imádtam, a színei miatt nem tudtam kihasználni, így megváltam tőle. A képen is látható Cashmere lett a második, és amikor először elkezdtem vele dolgozni, elfogott a viszontlátás öröme, mert még benne voltak a kezemben a mozdulatok, amik hozzá kellenek. Ez egy nagyon "lusta" kis paletta, szinte maguktól dolgoznak a szemhéjon a színek, annyira egyszerű vele bánni. A textúrák könnyedén, szinte krémes módra satírozhatóak, nem kell perceket tölteni egy-egy színnel, gyorsan, szépen dolgozhatóak. A pigmentáltság kiemelkedő, a Minx paletta erősebb színeivel szinte óvatosan kellett bánnom. Tartósságra természetesen nincs panasz, eltávolításig nagyon szép.
Kivitel: cardboard, ráhajló tetővel, kis szalag nyitókával. Nagyon nagy bánatomra sajnos tükör nélkül. A bal oldalon találjuk a matt színeket, a jobb oldalon a fényeseket. A panek kivehetőek, ami praktikus, áttehetőek saját nagy palettába, ha valakinek ilyen ingere lenne. Ha több Viseart palettám lenne, olyan jól össze lehetne rakni kicsi hatosokat (pl. alkalmakra, utazásra), az életben nem nyúlnék többé máshoz.
Tényleg egy kiemelkedő minőségű paletta, sokkal-sokkal magasabb minőséget képvisel, mint bármi, amit eddig próbáltam, használtam. Vannak a kiváló termékek és van a Viseart. Az árán először felhúztam a szemöldököm, de nézzük meg, hogy mennyibe kerül egy MAC mono, és utána rögtön nem is fog olyan rosszul esni, a különbség pedig égbekiáltó. Állatkísérleteket nem végez a cég, kb. mindenmentesek a termékeik, szóval le a kalappal. Ezek szerint így is lehet kiemelkedőt alkotni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 16.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Octyldodecanol, Myristyl Lactate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Isononyl Isononanoate
Fényvédők: Titanium Dioxide
Illatanyagok: Octyldodecanol
Színezékek: Zinc Stearate, Iron Oxides, CI 42090, Carmine / CI 75470, Black 2 / CI 77266, Ferric Ferrocyanide