Vitaful

Ár:   8990 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   120 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Etes, Módosítva: 2020. november 2.

Kiszerelés:   120 db
Kategória:   Szépségvitaminok

Gyors felszívódású, magas biotin, cink, folsav, A-, B-, C-, E- és D- vitamin tartalmú, szív alakú, zselés gumicukor formájú vitamin, vadcseresznye ízben. 100% vegán, állati eredetű zselatin nélkül. Nem tartalmaz glutént, laktózt, szóját, mesterséges színezéket, tartósítószert, vagy genetikailag módosított összetevőket.

• Véd: A C-és E-vitamin erős antioxidánsok és védenek az oxidáció okozta károsodástól.
  • Ápol: Az A-vitamin (retinol) hozzájárul a fejbőr ideális hidratáltságához és egészségéhez.
  • Táplál: A B-vitaminok, a cink és a jód mind hozzájárulnak a hajszálak normális növekedéshez.
  • Erősít: A Biotin hiánya akár hajhulláshoz is vezethet. Ezért tartalmaz a Happy Hair extra mennyiséget belőle.

Hatóanyagok 2db vitaminban

• A-vitamin 700 µg (NRV 88%)
  • B3-vitamin 6 mg (NRV 38%)
  • B5-vitamin 6 mg (NRV 100%)
  • B6-vitamin 3 mg (NRV 214%)
  • B9-vitamin 520 µg (NRV 260%)
  • B12-vitamin 8 µg (NRV 320%)
  • Biotin 250 µg (NRV 500%)
  • C-vitamin 50 mg (NRV 63%)
  • D-vitamin 12 µg (NRV 240%)
  • E-vitamin 6 mg (NRV 50%)
  • Jód 60 µg (NRV 40%)
  • Cink 6 mg (NRV 60%)

Ár: 5000ft , Eladó: Bellana
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Gödöllő , fizetés: Posta, személyes átvétel

trixyyhprincess

2022. március 3.

Nagyon finom íze van, és nincsen semmiféle mellékhatása.
A hajnövesztésre való hatását egyelőre nem látom annyira, bár azt már észrevettem, hogy kevésbé hullik, és nem töredezik úgy, mint eddig, szóval biztosan erősebb lett.🥰
Egyelőre még csak egy havi adagnál tartok, kíváncsian várom, mit eredményez a 2 hónap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 3.

Nagyon finom íze van, és nincsen semmiféle mellékhatása.

sarah0425

2021. szeptember 18.

Sajnos nekem semmit sem változtatott a hajam állapotán és a hosszán se.
Kissé csalódtam. Pedig végig szedtem az egészet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 18.

Sajnos nekem semmit sem változtatott a hajam állapotán és a hosszán se.
Kissé csalódtam. Pedig végig szedtem az egészet.

mafalda

2021. szeptember 12.

Kb. két hónapja eszegetem. Napi kettő kell belőlle, nagyon finom így várom minden reggel kb. a nap fényponja, kicsit újra gyereknek érzem magam.😂
A hatása....igazából nem is tudom. Talán több a babahajam és gyorsabban is nő a hajam, de mást nagyon nem vettem észre. Bízom benne hogy a vitaminok a szervezetemnek jót tesznek. Nekem nem lett pattanásom, sőt az arcbőröm szebb lett, és erősödött a körmöm, azonban, hogy ettől van-e nem tudom. Igazából lehet a hajamon sem tudom felmérni, hogy ténylegesen ez okozza e a növekedést vagy csak bebeszélem és idővel így is ennyit nőtt volna.. mindenesetre jó hogy egy finom gumivitamint majszolok minden nap kétszer.😍

Azt azért hozzáteszem, hogy némely szivecskébe (vitaminba) volt egy egy nagyon kemény valami...mintha egy gumicukor összetevő összeállt volna, nem olvadt el és nem lehetett szétrágni sem a gombostűfej nagyságú műanyag szerű valamit..nem vonok le pontot ezért de ennyi pénzért nem kellene ilyennel találkozni ( kb 5-6 szembe volt a 60 db-os dobozban) ráadásul egyszer úgy ráharaptam, hogy azt hittem kitörik a fogam..nem tudom más tapasztalt ilyet?!😲

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 12.

Stella8

2021. június 24.

lassan bejefejem a 4. honapot, szamomra semmi … annyi pozitiv velemenyt olvastam annyira remenykedtem … sajnalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 24.

Adricska

2021. június 21.

3 hónapja szedem, de még nem igazán vettem észre, hogy segített volna a hajhulláson. Talán egy minimálisat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 21.

vbegonie

2021. május 16.

Már egy hónapja szedem és azt kell, hogy mondjam, rettenetesen élvezem. Lehet, furcsán hangzik, de kevés olyan szokást sikerült eddig beépítenem a hétköznapjaimba, amit nem felejtek el legalább hébe-hóba, pl. más, kapszulás vitaminok szedése stb. Mivel a rendszerességgel, ahogy láthatjátok, meggyűlik a bajom, így ennél határozottan pozitívumnak gondolom, hogy olyan finom, amilyen. Az elején bizonytalan voltam, hogy a cseresznyés ízvilág valóban nekem való-e, de mivel nincs választás hajerősítő gumivitaminban a Vitafulnál, így a pozitív visszajelzésekre építve próbáltam ki, és tényleg nem okozott csalódást. A telhetetlen énem mondatja velem, hogy azért megkóstolnám más ízben is, de ez már nagyon kákán csomó... Most, hogy az ízéről már ódákat zengtem, jöjjön a hatása! Ez idő alatt, mióta szedem, nagyon sok babahajam nőtt. A hajamat összességében is jobb állapotúnak érzem, de ezt nehezebb megállapítani, mint a látványos babahajadzást. :) Ezek alapján mindenképp ajánlani tudom, ha lesz mivel bővítenem a véleményem, még visszatérek, de ezt a történetet már pozitívan könyvelem el. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 16.

Wictory

2021. április 18.

Körülbelül 1 hónapja használom a hajvitamint. Mielőtt megvásároltam, alaposan utánanéztem és szimpatikus volt, hogy állati eredetű zselatin mentes, nem tartalmaz mesterséges színezéket, tartósítószert, a többi csak ráadás. Előtte a Rossmann saját márkájú hajvitaminját használtam, de nem teszett, hogy kapszulás( sajnos nehezen tudom őket lenyelni), illetve egy sor olyan összetevői vannak, amelyek nem tetszettek. Hosszú kutatás révén találtam rá a Vitafulra, az íze finom, a nap bármelyik részében be lehet venni, akár étkezés előtt vagy után, fontos, hogy nem okoz gyomorgörcsöket, mint más vitaminok. Előtte is voltak pattanásaim, szóval nem a vitamin tehet róla, hogy ragaszkodnak hozzám :D Hosszú vékonyszálú a hajam, szerettem volna megerősíteni, egészségesebbé tenni, illetve azt sem lenne ellenemre, ha nőne. A vitaminnak köszönhetően rengeteg új babahajam nőtt, korábban több hajszálam hullott ki, de mióta szedem, azóta csökkent a számuk. Más vitaminoktól eltérően 2 havi adagot tartalmaz (120db), az ára lehetne barátibb, de kupon által jutottam hozzá. A kúra végén jövök update-ni :) Addig is adok neki 4 csillagot.

Update!
Valóban hatásos, mert rengeteg új babahajam lett. A hajhullásom megszűnését nem neki köszönhetem, viszont dúsabb és sokkal egészségesebb lett a vitamintól a hajam. Fontos, hogy a kúra végéig nem okozott hasi görcsöket, semmilyen kellemetlen mellékhatás nem jelentkezett a szedés alatt. A következő adag vásárlásán gondolkozom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 18.

Update!

hoya94

2021. április 14.

Kb. 2 hónapja szedem ezt a hajvitamint, vékony szálú,töredező, félhosszú hajam van, ami képtelen megnőni, mert 1 hónap alatt több feltörik, mint amennyit nőtt. Én leginkább hajhullás miatt rendeltem meg, hátha segít az amúgy sem túl dús frizurámon.. Örömmel jelentem, hogy eddig bevált, sokkal jobb a hajam szerkezete,kevésbé törik, nem hullik annyira. Babahajak ugyan nem jelentkeztek, de ennek az eredménynek is nagyon örülök. Remélem, ha tovább szedem még több pozitív hatást tapasztalok majd. Ha az én hajtípusomon segített, talán másnak is jó lehet, így szerintem egy próbát megér, ha valaki ki szeretne próbálni valamilyen hajvitamint. Nem mellesleg szerintem nagyon finom is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.

dreka98

2021. február 23.

Lassan egy hónapja szedem, itteni vélemények alapján vettem a mostanában erősen hulló hajamra. Eddig változást nem igazán tapasztaltam sajnos, ízre viszont nagyon finom. Ezért 3*
Második hónap végén jövök updatelni. 😇

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 23.

Második hónap végén jövök updatelni. 😇

MrsBean

2021. február 22.

Két hete szedem, hacsak nem hallucinogén, a szemem nem csal, elleptek a babahajak :-) eddig nagyon elégedett vagyok. Tél vége felé mindig úgy érzem, hogy ritkul a hajam, ez most helyrehozta a problémámat, ha pedig így folytatódik, állandó vásárlója leszek. Aggódtam pedig, hogy pénzkidobás, de határozottan nem🥰

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 22.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid, Cyanocobalamin (Vitamin B12), Folic Acid, Biotin

Nem szabványos INCI név. Jelentése cukor kivonat.

A pektin egy heteropoliszacharid (szénhidrátokkal rokon vegyület), mely a magasabb rendű szárazföldi növények (húsos gyümölcsök például alma, körte; valamint húsos gyökerek például sárgarépa, murok) sejtfalából állítható elő. A pektint először Henri Braconnot írta le 1825-ben. A tiszta pektin fehér, alaktalan tömeg, amelynek íze és szaga nincsen; vízzel sűrű, kocsonyaszerű tömeggé lesz és ebből alkohollal ismét leválasztható. A pektin a kozmetikumokban a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályózó, megkötő (célja, hogy a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Retinol és az ecetsav észtere. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A retinoidok az A-vitaminhoz hasonló kémiai szerkezetű, azzal azonos vagy legalábbis hasonló biológiai hatású vegyületek közös neve. Antioxidánsokat tartalmaznak, amelyek megkötik a szabadgyököket, megnövelik az irha vérellátását, szabályozzák és felgyorsítják a sejtek cserélődését, segítik a kollagén növekedését. Nemcsak a "felszínen" dolgoznak, mint az AHA és a BHA savak, hiszen lejutva az irháig (dermisig) visszaprogramozzák az UV sugarak által megsérült DNS molekulákat, újra egészségessé téve azokat. A retinyl-acetat kiválóan képes beszívódni a bőrbe a bőr zsírnemű anyagain keresztül. Az EWG szerint mérgező lehet az emberi szervezetre (sejthalált okozó, rákkeltő hatású és reprodukciós toxin), ezért a kozmetikumokban korlátozásokhoz kötött a használata, terhes nők esetében pedig kifejezetten kerülendő összetevő.

Folsav vagy B9-vitamin. Szájon át bevéve antioxidáns hatása van, Paula Begoun szerint viszont a bőrön alkalmazva nem tartja meg ezt a tulajdonságát. A Beiersdorfhoz kötődő kutatások szerint a folsav kreatinnal kombinálva hatásos lehet a nap által károsított bőr regenerálásában, védi a bőrt a további UV-sugárzás okozta DNS-károk ellen, és segít a ráncok csökkentésében.