Best of Beauty 2019

Vital Plus

Ár:   6290 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, az összetevőket feltöltötte: juciii, Módosítva: 2015. július 27.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Tengeri kollagén és növényi össejt tartalmú koncentrált kozmetikai csepp

Funkció: 24 órán át ható kozmetikai kezelés. a magas kollagén és a növényi őssejt hatóanyag-tartalom biztosítja a készítmény hatékonyságát. a készítmény különlegességét az adja meg, hogy természetes tengeri kollagént tartalmaz, mely elengedhetetlen a jó hidratáló és bőröregedés-gátló hatás kifejtéséhez.

Lunalaluna

2018. január 26.

A JAL-lal ellentétben ezt már korlátozottabban tudtam használni, amíg nem lettem rá allergiás. Ezt csak a szemkörnyékemre és a számra kentem esténként, mert nekem nagyon "olajos" volt. A hatása rendben volt. Ahogy JAL-lal, ezzel is tettem egy új próbát 1,5 év után, de egy használattól allergiás lett a szemkörnyékem bőre. Valószínűleg a methylisothiazolinone okozta a problémát, mert ez azonos piros pöttyös összetevő a JAL-lal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 26.

Dorci1987

2017. november 14.

Fú, hát úgy látom, ez már egy igen régi termék, nem is értem, eddig hogy nem találtam meg :D Most is az anyukám révén sikerült kipróbálnom, és aztán semmit sem habozva gyorsan be is szereztem a gyógyszertárban. A 15 ml 3.000 Ft körül van. Soha életemben nem találtam még semmi olyat, ami ennyire szépen, tartósan, és VALÓBAN hidratálná a bőrömet. Szerintem abszolút egy csoda, szemkörnyékre este dupla adagot szoktam tenni, és a ráncaimat enyhítette, még a mimikai ráncocskákat is, eddig erre semmilyen krém, szérum sem volt képes! Egyszerűen csodás érzés, nagyon kényelmes viselet bármilyen arckrém alá, de akár önmagában is. Annyi hátulütője van, hogy önmagában használva sminkelni nem lehet rá, dehát nem is ezért találták ki. Azon gondolkodom, hogy dermarollerezéshez is kipróbálom, ha már ennyire csodásan dolgozik, csak az egy piros összetevő tart vissza. De lehet, hogy teszek egy próbát :) Abszolút csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

monika.t

2015. június 3.

Önmagában használva számomra nagyon zsíros,fénylő bőrt eredményez, plusz néhány apró pattit, akár mennyit várok csúszkál rajta minden, pedig 1cseppet használok alkalmanként. Kipróbáltam termálvízzel permetezett bőrre és úgy bemasszírozva, akkor viszont nagyon jó, maradék nélkül beszívódik és nem hagy zsíros felületet. Táplált, hidratált bőrt ad, erre már alapozni is jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 3.

juciii

2015. január 20.

anya használja és imádja, szerinte feszesít főleg a szemkörnyéken. én is látom a különbséget ha használja, habár az összetevőkkel nem vagyok kibékülve..
a mennyiség tényleg kb. 1,5 hónapig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 20.

a mennyiség tényleg kb. 1,5 hónapig elég.

danyi.tamas

2013. július 22.

Az előző hozzászólónak üzenem, hogy azért nem hat neked a COL, mert minden bizonnyal nem illik a bőrtipusodhoz. Ebben az esetben neked a JAL-t kéne használnod az arcra való VitalPlus termékek közül (itt http://www.vitalpluscosmetics.hu/termekek megtalálod), de az a legegyszerűbb, ha a hajad mikrokamerás vizsgálatát végző szakembertől kérdezed meg, hogy melyik bőrápolót használd. Én körülbelül egy hónapja használom a VitalPlus COL-t, és túlzás nélkül mondom, hogy csodámra járnak a munkahelyemen, milyen mértékben elűnt az a rosacea, amellyel kapcsolatban egyébként már lassanként a reményt is kezdtem föladni, hogy valaha jobb lesz. Maximális pont a kollagénnek, egyértelműen. Egyébként az adagolást illetően igazad van, nekem is elfogyott másfél hónap alatt a háromhavi adag, de BŐVEN megérte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 22.

annapanni

2013. július 5.

Kb egy hónapja használom, de semmi változást nem tapasztaltam. Szigorúan 2 cseppet mondtak, nekem kicsit több kell az egész arcra, hamar beszívódik, viszont pár óra múlva nagyon zsíros lesz a bőröm. Szemkörnyékre egész jó érzés, de valahogy nem látom a különbséget ha bekenem és ha nem. A hajápolós cseppekhez volt mellékelve, eredeti áron biztosan otthagyom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 5.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Hydrolyzed Collagen, Diglycerin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!