Vital Plus

Ár:   6280 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   35 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2015. július 27.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Hyaluronsav és növényi össejt tartalmú koncentrált kozmetikai csepp

Funkció: 24 órán át ható kozmetikai kezelés, amely hatékony, egyedülálló és intenzív hidratálást biztosít. a hyaluronsav és a növényi őssejt összetétele kivételes hatást gyakorol a bőröregedés ellen

Használat: vigyen fel reggel és este néhány cseppet az arcra, a szem környékére, a nyakra és a dekoltázsra. gyengéden „paskolja” a bőrébe, amíg teljesen felszívódik.

Vivienne88

2019. március 4.

Kombinált a bőröm, és nekem bevált nagyon. Be kell valljam nincs fix megszokott rutinom. Fürdés után, megtisztított arcra szoktam tenni. Mindegy hogy reggel vagy este, vagy reggel és este is. Ha nem használom pár napig azonnal észre veszem, hogy valami hiányzik, úgyhogy azt gondolom tartós hatása nincs, de ezért nem vonok le csillagot, mert az én véleményem, hogy a botox meg a plasztika tartós, a krémek meg minden más csodaszer csak ideiglenes segítség. Pár nap, maximum pár hét....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

Lunalaluna

2018. január 26.

A hatásával meg voltam elégedve. Igen, sajnos múlt idő. Legalább 3-4 kis kiszerelést elhasználtam, amikor is allergiás lettem rá a szememnél és a COL-ra is. Aztán kihagytam 1,5 évet és új esélyt adtam neki, de már az első használatnál megint allergiás rakciót okozott a szememnél. Valószínűleg az a piros pöttyös összetevő, a methylisothiazolinone a ludas, mert az azonos a JAL és a COL-ban, amit a bőröm már nem felejt el. Esténként használtam arcra és szemkörnyékre. Nappallra csak a szemkörnyékre, mert soknak éreztem az alapozó alatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 26.

krisz0429

2017. augusztus 3.

Sajnos nekem nem vált be,pici pattanásokat okozott :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Sajnos nekem nem vált be,pici pattanásokat okozott :(

Barbi89

2017. április 3.

Most próbáltam először hyaluron cseppet, de nekem nagyon bevált! Esténként kenem csak fel (egy nagyobb csepp elegendő az egész arcomra), és rendszerint miután bepaskolgattam a bőrömbe, főleg a szemem körül, még kenek rá egy kis krémet, hiszen azzal együtt jobban be tud szívódni és nem is lesz ragacsos. Nekem tetszik a kiszerelése, könnyen adagolható a cseppek által, nem kell belenyúlni. Használat után érzem, ahogy feszesíti a bőröm, kíváncsi vagyok, hogy hosszú távon lesz-e változás. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

Capa

2017. január 2.

Nagyszerű készítmény. Nagyon szépen hidratál, feltölti a bőrt. Én nagyon szeretem. Gyorsan felszívódik. Klassz rugalmas lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 2.

LegallyBlonde

2016. október 3.

Úgy látszik én leszek itt a kivétel, aki erősíti a szabályt. Nagy reményekkel vásároltam meg, de azon kívül, hogy ez a pipettás kiszerelés szerintem nem túl praktikus, az állaga pedig számomra zavaróan ragacsos ( reggelre is ugyanúgy ragacsos és fénylik tőle az arcom, mint ha semmi nem szívódna fel belőle ) semmi érdemit nem tudok elmondani róla. Nyilván ártani nem ártott, de, hogy az ígért eredményeket se hozta meg ( ennél jóval olcsóbb terméknél is több hatást éreztem, mint ennél) az is biztos. Elhasználtam, ártani nem ártott az biztos, allergiás reakciót nem okozott, úgyhogy azért adok 3 csillagot. De újra venni maximum akkor fogom, ha a világon minden más hialuronsavas szérum gyártását beszüntetik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 3.

laural

2016. augusztus 11.

Ez az első hialuronsav tartalmú szérumom. Először nagyon ragacsosnak éreztem, teljesen kifényesedett tőle a bőröm, de aztán valahol itt a krémmánián olvastam, hogy a hialuronsavas szérumokat nedves kézzel érdemes a bőrbe paskolgatni. Nem tudom, hogy ez tudományosan mennyire megalapozott, de tény, hogy sokkal könnyebb így felvinni, és szebb is a bőröm, mióta ezt a technikát alkalmazom. Hossztávú hatásról persze nehéz lenne még nyilatkozni, de azért mégis leírom, hogy alig pár hete használom, mindig csak este, és én már látni vélem a változást :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

Flami

2015. július 22.

Ajándékba kaptam. Néhány használat után azt kell mondjam, nagyon jónak tűnik. Reggel letegeztek a pékségben. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 22.

izerak

2015. április 20.

Évek óta használom, nekem a legjobb hialuronsav szérum. Az arcom feltöltődik, az apró ráncok kisimulnak. Nekem csillagos ötös :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 20.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Hydrolyzed Collagen, Sodium Hyaluronate, Echinacea Angustifolia (Coneflower) Extract

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!