Best of Beauty 2019

Vitaline Professional

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nicole88, az összetevőket feltöltötte: bigsista, Módosítva: 2016. november 6.

Ár:   1900 Ft
Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Samponok

Egyedülálló SLES-FREE (Sodium Laureth Sulfate - mentes) formulájának köszönhetően különösen kímélő tisztítást tesz lehetővé, ápolja és táplálja a fejbőrt, és egyben hatékony kezelést nyújt a korpásodás ellen. Bármilyen típusú korpára javasolt, akár zsíros hajra is.

Eredmény: selymes, egészséges haj.

corsica

2019. március 6.

Hosszú ideje a regeneráló testvérkéjét használom/tam. Azonban a tél kezdetekor elkezdett korpásodni a fejbőröm, ami magától nem nagyon akart elmúlni, így megvásároltam ezt a sampont. Ugyanaz a nagy kiszerelés, jó áron. Az illata is hasonlóan gyümölcsös, ami nekem kifejezetten tetszik (Bár az illat a hajmosás végével el is illan). Féltem hogy mivel most a korpa ellen akarom felvenni a harcot, így a többi "problémámat" nem fogja orvosolni, de szerencsére nem így lett. Számomra észrevehetetlen a különbség, ráadásul még a korpát is sikerült legyőznöm rövid időn belül és azóta sem tért vissza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 6.

Kiscsillag5

2018. október 13.

Nagy örömömre képes eltávolítani a korpát. Mosás után tökéletesen tiszta a fejbőröm és úgy veszem észre, fényesebb tőle a hajam is. Nem vagyok oda a tutti-frutti illatért, de így samponban bejön. Az egy literes kiszerelést vettem, nagyon sokáig elég lesz. Az ára kedvező, az összetevői is tetszenek. Szimpatikus márka. Elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

Linda86

2017. július 21.

Jól habzik, jó az illata, nem szárítja ki a hajam....csak a korpával nem csinál semmit....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 21.

Nixike666

2015. június 30.

Szerelem első használatra. Elsősorban azért vettem meg ezt a terméket, mert nagyon hamar zsírosodik a hajam. Már első mosás után nagyon fényessé és selymessé vált. Alapvetően hamar gubancolódó, nehezen kifésülhető hajam van, már használom egy ideje, azóta nincs gond a kifésüléssel, azt hiszem soha nem volt ilyen szép még a hajkoronám :D

Update: Sajnos hosszú távú használat után azt vettem észre, hogy hamarabb zsírosodik a hajam tőle mint ahogy az elején, pedig pont erre való lenne a termék. A hajam továbbra is puha és selymes. Lehetséges, hogy hozzászokott a fejbőröm, talán egy másik samponnal kombinálva még hatásos lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 30.

niktoria

2015. március 22.

A vélemények alapján vettem meg és milyen jól tettem :) Annyi mindent kipróbáltam az én zsíros korpás hajamra de semmi nem segített, még a kénes samponok sem... Nem akartam elhamarkodott véleményt írni, így már egy pár hete használom, de már az első használattól látszott a hatása. Tisztának érzem a fejbőröm, nem szárít, nem zsírosít. Fincsi illata és puha habja van, nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 22.

nycole

2015. március 21.

Update: Így két hónap után még mindig rengeteg az adag, viszont korpásodik tőle a hajam, ami nagyon nem jön be. :( Muszáj lesz keresnem valamit amivel váltogathatom, mert kidobni nem akarom, de ez így nem állapot. :(

Most épp ezt használom, de megvolt a regeneráló fajtája is. Egyelőre nem hiszem, hogy leváltanám másik samponra, ez az egyik leggazdaságosabb, amivel dolgom volt. Tisztít, de nem lesz sprőd vagy kezelhetetlen utána a hajam, és habzik! Tökéletesen meg vagyok vele elégedve. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 21.

Nusy89

2015. február 12.

A pozitív véleményeket olvasva vásároltam meg én is ezt a sampont. Rágógumi illatú, nagyon habzó kék csoda. Szép, nem lelapult, korpamentes hajat varázsol :) 2+1 napot még kibír a hajam mosás nélkül (ha nagyon muszáj), az eddigi samponjaimról ez nem mondható el, a 3. napon utcára se mertem volna kimenni. Ár/érték arányban egyérteműen megkapja az 5*-ot.
Update: Kénytelen vagyok egy csillagot levonni, mert sajnos újra elkezdtem korpásodni tőle :( Viszont ha a Palmolive korpásodás ellenivel felváltva használom, úgy tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 12.

eprescsoki

2014. február 19.

Tényleg jó,amióta használom nem korpás a hajam,és az illata is fincsi+sokáig elég:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 19.

angelkiss

2014. január 6.

Egy blogon olvastam róla, ahol agyon volt dicsérve. Hát mit tehettem, gondoltam ezt kirpóbálom. És bevált, de még hogy mennyire. Hihetetlenül puha lett a hajam már az első használat után, és a banános-rágógumi illata mennyei, már az illata miatt is érdemes megvenni :) Az ára pedig kimondottan kedvező, fodrászkellékes boltban vettem 1400-ért, fél évig biztos ki fog tartani. 2 hónapja használom, és nem tudom ennek a samponnak köszönhető-e, de a szokásos 1 cm helyett, 2 cm-t simán nőtt a hajam havonta azóta. Szívből ajánlom mindenkinek. Oh, és elég mostmár 4 naponta mosnom a hajam, mert nem zsírosodik hamar újra, mint régen, hogy 2 naponta kelljen. Csillagos ötös!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 6.

solyacska

2013. november 4.

A stellában lehet kapni és sokszor a sárkányban is! A balzsamja is nagyon jó! Sokáig elég jól tisztít!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 4.

Felület aktív anyag, tisztítószer, mellyel leggyakrabban samponokban, tusfürdőkben és arctisztítókban találkozhatunk. Paula Begoun szerint ez az anyag nagyon hasonló a Sodium Lauryl Sulfatehoz (SLS), így bár magáról a TEA-Lauryl Sufateról nincsen sok kutatás, mivel az SLS egy agresszív, irritáló tisztító anyag, így Paula a TEA-Lauryl Sulfate-ot sem ajánlja.