Vivienne Sabó

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vivien92, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2020. november 18.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Sminkek szájra

Tartós matt ajakrúzs, amely neem szárít, tökéletes fedést biztosít.

8 árnyalatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Andyca

2021. október 20.

Nemrég láttam a Rossmannban ezt az új márkát...
Az itteni vélemények alapján vettem meg, én a 30-as árnyalatot választottam magamnak.
Gyönyörű szép, tényleg egy álom viselni.
Órákig fent marad, evést, ivást is bírja!
Én abszolút nem szoktam rúzst használni, de mióta ez két hete megvan, hááát, még itthonra is felkenem....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. október 20.

Nemrég láttam a Rossmannban ezt az új márkát...
Gyönyörű szép, tényleg egy álom viselni.
Órákig fent marad, evést, ivást is bírja!

zsazsikus

2021. szeptember 16.

Ez az egyik - de talán a legjobb - rúzsom! Hatalmas meglepetés volt, nem néztem értékeléseket csak úgy megvettem akciósan, és tökéletes!
Mattra szárad, az ajkaimat nem szárítja, csodálatosan mutat, és baromi tartós, konkrétan az ebéd se hozza le, 9 órás munkanapot is simán kibír. Ahogy lent mások is írták, egy álom viselni, nagyon könnyű. :)
"37" az árnyalat neve, elég sötét, dögös. Biztos venni fogok még más árnyalatot is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 16.

Jucccc

2021. március 27.

Hatalmas kedvenc! Részben nagyon szépek a színek, részben pedig a viselése valami álom! Épp tegnap fürödtem be megint egy ennél kb kétszer drágább drogériás matt rúzzsal, amiből tök elegem van... Ebben a márkában még nem csalódtam, akármit vettem tőlük. Gyűjtöm a matt rúzsait, mert nagyon jól kenhetőek, tartósak, és nem lesznek csúnyák, ha rá kell kennem esetleg később még egy réteget, mert mondjuk evés után igazítani kell rajta. Nem is érzem, hogy fent van, nem ragad; ha kopik, akkor szépen... Nem is szárít olyan durván, mint a drágábbak. Van olyan szín, amiből már kettőt is vettem, és az egyik mindig a táskámban van. Csillagos ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 27.

Petra0408

2021. március 22.

Nem rossz, elég mattra szárad, viszont vélemények alapján tartósabbra számítottam. Nálam a sokkal olcsóbb Essence Stay 8h Matt jobban működött, tartósabb volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 22.

LucretiaBorgia

2021. február 8.

Ez a rúzs számomra A rúzs. Az első darabot pár száz forintért vettem a nyáron egy leárazás keretében. Nem számítottam sokra, de jött a meglepetés. Fantasztikus. Gyönyörű a texturája 2 rétegben is, úgy egész napos tartóssággal rendelkezik. Egy rétegben is eleg pigmentált, de a tapasztalatom azt mutatja, hogy akkor nagyobb étkezés után érdemes újra kenni. Végre egy rúzs, ami nem ül bele a száj mikroráncaiba. Szinte nem is érzem, hogy fent van, ami szerintem nagy szó egy rúzstól. Az ára is baráti és a kevés szín ellenére mindenki megtalálhatja a neki tetszőt (mindennapi irodai szín hideg/meleg árnyalatban, vadító piros, dekadens bordó, funky lila). A rúzsaim nagy részét kidobáltam ennek köszönhetően, mert nyár óta nem is használtam mást (pedig szinte minden nap rúzsozok).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 8.

Anikocska

2020. november 20.

Zseniális kis termék! Minden forintot megért. Matt, de mégsem nehezít és szárít. Tartós, nem hagy foltot, nem ragad. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 20.

Bia99

2020. november 17.

Imádom!
Sokkal jobb, mint a márkás rúzsok, amiket próbáltam eddig. Nem szárít, mégis teljesen mattra szárad, tartós, és eddig egyik rúzs sem nézett ki ilyen szépen a számon 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 17.

Imádom!

Meske11

2020. október 14.

Nagyon szeretem több árnyalatban is használom. Szuper matt és tartós! Kiváló ár-érték arány!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 14.

Pamador

2020. január 8.

Beszereztem egyet, a korall szín a gyengém. Nem vártam túl sokat tőle, de jött a meglepetés. Tartós és nem szárít. Viszont ezt a márkát eddig egyetlen egy Rossmannban találtam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 8.

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate, BHT

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Részletesebb információ a smartskincare-en.