Vivienne Sabó

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: HRenata, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. február 19.

Lelőhely:   Rossmann, online

6 árnyalatot tartalmazó kompakt szemhélypúder paletta.

4 változatban kapható

Vivienne Sabó Paris Mini Szemhéjpúder Paletta - Place Vendom
Ár: 1000,- , Eladó: Chayenne
Állapot: teljesen új, Helyszín: --, fizetés: személyesen Bp, vagy Göd ill Dunakeszi; posta/foxpost
Ár: 1 000,- , Eladó: Chayenne

Csirip74

2022. július 15.

Nem tudom lehet e kapni, még mindig nyúzom a "grand opera" palettát. Igaz csak kettő színt, a két utolsót használom. Pont úgy csillámos ahogy szeretem, pont azok az árnyalatok amik illenek a szememhez. Bázisért kiált az igaz, de úgy 6-8 órán át fent marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. július 15.

fanni200005

2022. március 31.

Semennyire nem pigmentált, nagyon porzik, és amikor 600 rétegben sikerül annyira felvinni, hogy legalább picit látszódjon, az is pár órán belül eltűnik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 31.

vpverapapp2

2022. március 28.

egyáltalán nem pigmentált, nagyot csalódtam benne! egyedül cospalyhez tudom elhasználni műsebek készítésére, mert az ilyen fura vöröses, bordós valamikkel el tudok szórakozni pl special effect árnyalásakor, de ennyi kb :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 28.

Szabinaaaa

2021. november 4.

Alig pigmentált, kemény, és még a dobozzal is csalnak. Amilyen aprócska kiszerelés es milyen silány minőség még az akciós 1000ft körüli ár is drága érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 4.

radioaktiva

2021. augusztus 24.

Impulzusvásárlás eredményeképp landolt a kosaramban a 02-es, ezeket a színeket viselem szívesen a szememen. Nem ismertem a márkát, de úgy voltam vele, hogy nem egy nagy összeg, kicsi is, szóval nem nagy veszteség, ha gagyi. Nos, nekem bejött. A két matt színt nem használom, de a többi jó. Ott marad, ahova tettem, diszkréten kopik, de nekem nem pereg. Volt már jobb minőségű szemhéjpúderem, nyilván, de ár-érték arányban ez teljesen jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 24.

Csokiskeksz

2021. január 20.

A 02 - Saint Germain árnyalatban vettem meg kb. egy éve, és azóta kedvenc utazós palettám lett. A csillogó árnyalatok kicsit peregnek, de jól pigmentáltak, szépen mutatnak a szememen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 20.

HRenata

2020. november 18.

Szerintem borzasztó. Hirtelen felindulásból vettem meg a 02 Grand Opera nevű összeállítást, mert rossz napom volt és gondoltam meglepem magam valamivel. A márkát sem ismerem. A palettában a színek szépek, de a formula száraz, kemény, alig pigmentált, nehéz valamit felküzdeni a szemhéjra. Ehhez mérve meg nem is olyan olcsó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 18.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Kaolin 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.