Vollaré Cosmetics

Ár:   299 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Goods Market   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tutu23, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2013. február 21.

Lelőhely:   Goods Market
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Sziszikee58

2019. június 23.

Amilyen olcsó, annyira jó! Fekete színben van meg nekem, és imádom! Egy réteg bőven elég belőle, nagyon szép színe van, és tartós! Az egyik legjobb/legkedvencebb körömlakkom.🖤 ( Azt viszont sajnos nem tudom, hogy lehet-e még kapni valahol... 😕 )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 23.

Bettina13

2017. március 22.

Régebben jónéhány üveg csillogós lilát elhasználtam belőle. Egyik kedvenc körömlakkomként tartom számon, kár, hogy már sehol sem látom :(
Sokat fel tudtam kenni az ecsettel, egy réteg nekem elég is volt, az is tökéletesen fedett. Nem szárított, és egy hét után kezdett lekopni.
A színe felkenve is gyönyörű volt. Évekig használtam, és végig pozitív véleményem volt vele.
Ha egyszer találok valahol, biztos, hogy feltankolok belőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 22.

Ha egyszer találok valahol, biztos, hogy feltankolok belőle :)

luckyschr

2016. december 30.

Karácsonyra kaptam egy 103G (csillogó flitteres átlátszó), 248 (csillogós zöld) és 424 (csillogós pirosas) körömlakkot, és gyönyörűszép színei vannak *.* Az ecset nagyon sokat fel tud venni, azzal óvatosan kell bánni. Viszonylag gyorsan szárad, de két nap után már azért pattogzik. Lehet a fedőlakkom sem a legjobb, de ennek ellenére is nagyon szeretem ezt a körömlakkot :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 30.

Rocker

(!)
2016. július 16.

Fekete színben van meg, elég régóta használom és csak mostanában kezdett el beszáradni. Szépen fed, bőven elég egy réteg is. Viszont kicsit nehéz az ecsettel bánni, emelett nagyon lassan szárad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 16.

redakkrisztinaa

2016. július 5.

Egy arany csillámos , illetve egy sima fedőlakk van meg nekem. Mindkettővel elégedett vagyok (bár lehet nekem már az újfajta , mert nem ilyen a csomagolása) . Tartósak , viszonylag gyorsan is száradnak . És az áruk is baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 5.

NaiLove

2016. február 24.

Egy babarózsaszínem volt ebbol .annyira hig hogy rettenetesen csunya csikos lesz a vegeredmeny. Nagyon gagyi pedig a vollarebe eddig nem csalodtam. Kuka lett. A vollaretol a salvadore is jobb ennel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 24.

Vaniliafelho

2016. január 25.

Ez a körömlakk rettenetes! Ajándékba kaptam, és a színe nagyon szép, de annyira híg, hogy nem lehet szépen elkenni, éppen ezért lassan szárad és nagyon kenődik, meg sem vártam, amíg megszárad, mert addigra katasztrófa lett, inkább lemostam azonnal. Kár a színért...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 25.

ancsirigo

2015. június 20.

Nekem teljesen bevált, fekete színben van.
Az állaga kicsit híg, de nem bánom, szépen terül, gyorsan száradt! Nekem eléggé tartós is, pedig nem kímélem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 20.

Nekem teljesen bevált, fekete színben van.

Melinda2416

2015. április 29.

Egy átlátszóm, egy babarózsaszínem és egy halvány lilám van belőle. Hát kb. annyit ér mint az ára. Pár napot kibír, szép. De semmi extra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 29.

Vicus

2015. január 20.

Pirosat vettem belőle, de nem is értem miért, Moyrát akartam venni, talán a 250 forintos ára győzött meg...? Mindenesetre itthon láttam az összetevőket, azt hiszem mehet is a kukába. Egyszer használtam 2 rétegben, akkor sem fedett teljesen. Nem győzött meg. Viszont az árához képest nem annyira gagyi, viszonylag tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 20.

Antioxidánsok: Toluene

Festékipari alap- ill. segédanyag, oldószer, mely a körömlakkokban a szín egyenletes felhordását segíti elő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatása is van. Közvetlenül belélegezve közepesen vagy erősen mérgező, agyat és idegrendszert károsító hatása van.

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.