Nivea

Ár:   850 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Crystal, Módosítva: 2016. május 9.

Kategória:   Samponok

Sunnyvagyok

2017. április 7.

Dm- be egy kiárusítás alkalmával botlottam bele, gondoltam kipróbálom. Nagyon tetszik az állaga, jól habzik, megfelelően tisztít és az illata is kellemes.
A vékony szálú hajam dúsabbnak éreztem szárítás után, mint ha megemelte volna a hajtöveket, bár ez nem tartott fél napnál tovább, de én akkor is örültem neki! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

laura07

2016. december 30.

rengeteg sampontól könnyen zsíros, csomós és lelapult lesz a hajam... én ebben a samponban találtam meg a tökéletességet... dúsít is, nem lesz olyan hamar zsíros a fejem, az illata is nagyon kellemes és tartós. Évek óta ezt használom balzsam nélkül, mert a balzsamoktól meg hullik a hajam :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 30.

Piedra

2016. január 6.

Vékony szálú és nagyon kevés, zsírosodásra hajlamos hajam van, ezért 1-2 éve a dúsító samponokat, balzsamokat részesítem előnyben. 1-1 flakon kifogyása után mindig más márkájút vettem, de dúsítót. Ahhoz képest, hogy Nivea, többet vártam. közepes dúsító hatás, ami jó, ha a nap feléig kitartott. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 6.

kukumaluthch

2016. január 5.

Én évekig használtam ezt a sampont hetente kétszer, nagyon szerettem, szép volt a hajam tőle és szerintem a sampon hatásának tudható be, hogy még az eredeti göndör fürtjeim is visszajöttek (ami egy tüsi hajvágás után évekre kiment a hajamból, alig akart göndörödni, sehogy se álló félgöndör-hullámos hajam volt), viszont 2015 nyarán a nagy meleg miatt már két naponta kellett mosnom a hajam, amitől nagyon kiszáradt a fejbőröm, ami miatt korpásodni is kezdett és elkezdett hullani a hajam (bár a hajhullást nem feltétlen tudom be a samponnak), ami miatt lecseréltem alpecinre.
Összevetve én egy hármas értékelést adok, mivel már szerintem bőven 6 éve folyamatosan használtam és sosem volt problémám vele, heti kétszeri alkalmazás mellett nem irritálta a fejbőrömet. Nagy melegben, vagy akinek kétnaponta kell hajat mosni, annak nem ajánlott. Én azért újra fogom vásárolni, ha elfogy a mostani alpecin samponom, de nyárra le fogom cserélni és/vagy használni fogok mellé hajszeszt (alpecin), ami táplálja a felbőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 5.

7ot

2015. november 19.

Hiányzott a régebbi Nivea, de már nem lehetett pont olyat kapni, így ezt választottam. Dúsítani nem dúsít, de nem is emiatt vettem; az illata fogott meg és a nem túl durva összetevői. Könnyen eloszlik, nem kell belőle sok még a derékig érő hajamra sem. A nap végére sem nehezítette el a hajam, bár nyáron minden nap megmosom. Az illatát a nap vén is érzem.

Up: a csoda nem tartott sokáig. Ilyet sampon még nem tett velem, de ez úgy kiszárította a fejbőröm, hogy majdnem levakartam. Gyűlölöm érte, soha többet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 19.

dorcus89

2015. október 21.

Átlagosnak indult, 3 nap után már azért újra kellett hajat mosnom, de ez még nem olyan vészes.Jól habzott, nem kellett belőle sok és nekem az illata is tetszett. Dúsítást abszolút nem tapasztaltam, de tovább kellett adnom a sampont mert korpás lett tőle a hajam. Nekem a gyümölcsös összetevőktől korpásodik a hajam, de nem gondoltam hogy ebben bármilyen olyan összetevő lenne ami előhozná ezt. Sajnos van benne valami.. nem jöttem rá mi, mert az itteni összetevők alapján nincs benne semmi gyümölcsös, bár bambusz kivonat sincs... amivel hirdetik. Nagy csalódás ez a sampon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 21.

Noyacska

2015. szeptember 26.

Elég türelmes voltam hozzá, elhasználtam az egész tubussal. Alig vártam, hogy elfogyjon. Zsíros hajra való, de kétszeri egymást követő mosás után sem érzem tisztának a hajam. A hármat nem mertem megkockáztatni, mert így is enyhén viszketett a fejbőröm.A második napon már lelapult a hajam. A harmadiknál már feltűztem...Az illata finom, a gél állag nem tömör, nem folyós, pont jó ezért két csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

senskin

2015. augusztus 3.

Volt ilyenem régebben, rossznak nem volt mondható, mert ápol és szép a hajam tőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 3.

krémparádé

2015. április 27.

Hamarabb az elődjét használtam, amiben még nem volt bambuszkivonat. Mindkettőből volt a polcon, és annak jobb volt a leírása, így rá esett a választásom. Tökéltesen dúsított, sosem látott turbó hatást ért el nálam. Az útódja, ez a bambuszosdi, nyomába sem ér, nulla hatás, lapos, gyorsan zsírosodó, unalmas frizura. Már az illatával is torkig lettem, alig vártam, hogy kifogyjon. Az őséhez mérten csalódás, úgyhogy bocs, de levonom a csillagokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 27.

Charlena08

2015. március 11.

Már 1. használat után kedvenccé lépett elő! Eddig szinte az összes samponnal, amit használtam életem során, az volt a (fő) bajom, h elnehezítette a hajamat. Vele viszont hihetetlenül könnyű érzetű. Olyan irreális elvárásaim nem voltak, h majd csak ettől oroszlánsörényem lesz, viszont légies, könnyed maradt.
Élmény vele a hajmosás, már 1. bemosáskor remekül habzik, kevés is elég belőle, jól eloszlik. Eddig mindig 3x kellett átmosnom a hajam, az optimális eredményért, ezzel elég 2x megmosni. Nem irritál. Azonnal finom, selymes lesz tőle a haj, nem gubancolódik, az illata valami isteni! Duplán próbára tettem, ugyanis a balzsamját nem találtam meg, de csak a sampon olyan simává tette a(z amúgy nehezen kezelhető) hajamat, olyan könnyen kifésülhető lett, hogy a balzsamozást el is hagytam - nem hiányzott!!! Fésülés és száradás után se volt gond, az illata pedig napokig érezhető. Heti 2x bőven elég vele a hajmosás. Puha, selymes, légies haj, és csodás illat: többet nem is várok 1 sampontól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 11.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin

Felületi hártya képző (film forming) anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.